کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰
29
آوریل

آشنایی با مشخصات کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰

آشنایی با انواع کارت‌خوان‌های سیار

برای اینکه معاملات خیلی راحت‌تر انجام شده و از جمع‌شدن مقدار زیاد پول نقد در دست مردم جلوگیری شود، دستگاه‌های کارت‌خوان به وجود آمدند. بیشتر مردم این دستگاه‌ها را با نام کارت‌خوان سیار می‌شناسند. این دستگاه‌ها توانایی انجام تراکنش و کارهای بانکی را به شکل الکترونیکی برای بیشتر مشاغل فراهم کرده است. طبق نیازهای امروزی تمامی کسب‌وکارها اعم از کوچک و بزرگ همگی نیازمند یک کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰ و دیگر مدل‌های دستگاه کارت‌خوان که در بازار وجود دارد، هستند.

بررسی کارت‌خوان پکس D۲۳۰

این مدل کارت‌خوان از جمله جدیدترین نوع دستگاه‌ها در بازار است که دارای مزایای زیادی است. این کارت‌خوان فقط برای بازارهای ایرانی طراحی و عرضه می‌شود. از طریق سامانه‌ها، تلفن همراه و اتصال به وای‌فای به شبکه‌های بانکی مرتبط می‌شود. با استفاده از سرویس‌هایی که در بستر GPRS است تراکنش‌های خود را انجام می‌دهد. می‌توان با یک سیم‌کارت تلفن همراه که بهتر است از سیم‌های نسل جدید (۳g) استفاده کرده و راه‌اندازی شود.

این کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰ توانایی متصل شدن به هر حساب بانکی را دارد و دارای وزن کمی بوده و پرینتر سریعی دارد که با مصرف انرژی کم یک دستگاه منحصربه‌فرد و مقرون‌به‌صرفه است. این کارت‌خوان به‌صورت کوچک و در ابعاد جیبی طراحی می‌شود و طبق بالاترین استانداردهای جهانی تضمین می‌شود.

کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰بررسی کارت‌خوان پکس D۲۳۰

یکی از کامل‌ترین و محصولی جدید که دارای رنگ و لعابی خاص در بازار ایران است که در بین مدل‌های موجود یکی از بهترین نمونه‌ها محسوب می‌شود. این کارت‌خوان سیار پکس مدل D۲۳۰ دارای ویژگی‌های خاصی است که به آن می‌پردازیم. ویژگی‌های خاص این کارت‌خوان سیار شامل موارد زیر می‌شوند:

دو سیم‌کارت دارد

این دستگاه از 4G Dual SIM پشتیبانی می‌کند که به همین دلیل دارای سرعت خیلی مناسبی برای انجام تراکنش‌ها است.

پشتیبانی از WiFi

کارت‌خوان D۲۳۰ سرویسWiFi دارد و در جاهایی که سیم‌کارت شما سیگنال ضعیفی دارد یا سیم‌کارت دچار مشکل می‌شود، می‌توان حالت اتصال را از شبکه GPRS بهWiFi تغییر داد و با بیشترین سرعت تراکنش را انجام داد.

شارژ و باتری پکس مدل D۲۳۰

این کارت‌خوان دارای باتری ۳۴۰۰ میلی‌آمپری و میزان شارژ بالا است که می‌تواند تراکنش‌های زیادی را انجام دهد. طبق نظر افراد مالک، دستگاه بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت دارای شارژ است.

صفحه لمسی

کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰ صفحه‌نمایش لمسی دارد که البته در بیشتر اپلیکیشن‌های ایران غیرفعال است و صفحه‌کلید نرم و روانی دارد که می‌توان به‌راحتی کارها را انجام داد.

دیگر امکانات

این کارت‌خوان D۲۳۰ آکبند بوده و دارای وزن و ابعاد مناسبی است که به‌راحتی قابل‌جابه‌جایی بوده و به دلیل دارابودن باتری ۳۴۰۰ میلی‌آمپری میزان شارژدهی بسیار بالایی دارد.

سرعت و عملکرد کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰

این دستگاه منوی آسان برای انجام‌دادن تراکنش‌های متنوع برای خرید و… دارد. کاربرانی که دارای این مدل دستگاه کارت‌خوان هستند از این دستگاه رضایت کامل دارند.

طراحی و وزن پکس مدل D۲۳۰

دستگاه کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰ از جمله سبک‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار است. به دلیل طراحی که دارد به‌راحتی داخل کیف جاگرفته قابل‌جابه‌جایی است. این دستگاه را می‌توان با مدل‌های S ۹۱۰ وD ۲۱۰ مقایسه کرده نسبت به دیگر دستگاه‌ها خیلی راحت‌تر کار انجام می‌دهد.

نگهداری و تعمیر دستگاه D۲۳۰

برند پکس یک کالای انحصاری است که فقط برای بازار ایران طراحی شده و مالکان این دستگاه دیگر نگران تامین کردن قطعات و تعمیر آن در زمان خرابی نباشید. پس می‌توان با خیال راحت این دستگاه را خریداری کرد.

تنظیمات کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰

اسکنر موبایل این دستگاه دارای تنظیمات ساده‌ای است که توسط کارشناسان در زمان خرید توضیح داده می‌شود. این دستگاه توسط سیستم‌های دیموت آپدیت می‌شود و دیگر نیازی به آپدیت و تنظیم‌کردن دوباره ندارد.

کلام آخر

کارت‌خوان سیار پکس D۲۳۰ بعد از راه‌اندازی به کاغذهای مخصوص و سیم‌کارت برای شروع فعالیت نیاز دارد و از طریق دیتای سیم‌کارت با سرورهای مرکزی مرتبط می‌شود و دارای امنیت و مورد تأیید شرکت پرداخت شاپرک است.