آشنایی با وام فوری آنلاین لندو
27
فوریه

آشنایی با وام فوری آنلاین لندو

وام‌های فوری

وام، روش قرض‌دادن پول سود دار است که در یک‌زمان معین بین فرد قرض‌دهنده و قرض‌گیرنده صورت می‌گیرد. وام‌ها دارای انواع مختلف با درصد سودهای متفاوتی هستند که از مکان‌های مختلف می‌توان آن را تهیه کرد. وام‌های فوری و دریافت آن یکی از مشکلاتی است که تقاضاکنندگان تسهیلات بانکی با آن مواجه می‌شوند. در این مقاله می‌خواهیم با یک وام آنلاین یعنی وام لندو آشنا شویم.

وام فوری بانک آینده

بانک آینده اعلام کرده است که افراد می‌توانند برای خرید کالا طریق سایت لندو وام را دریافت کنند. این وام تمام آنلاین است که برای اولین‌بار در ایران اجرا می‌شود. برای دریافت آن نیاز به ضامن و چک نیست و افراد می‌توانند توسط سفته از روش سایت لندو (سامانه خرید قسطی) دریافت کنند.

دریافت این وام به‌صورت آنلاین و در کمتر از ۱۰ روز کاری انجام می‌گیرد. در سامانه لندو محدودیتی برای هیچ‌کس در روستاها و شهرهای ایران برای دریافت وجود ندارد. مقدار  وام ۲۰ میلیون تومان است که می‌توان برای خرید کالا و خدمات از آن استفاده کرد.

وام فوری بانک آینده چه مزایایی دارد؟

گفته شد که این وام توسط سامانه لندو که یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های خرید قسطی کالا از فروشگاه‌های آنلاین است. سامانه سابقه ۷ساله در ارائه خدمات اعتباری دارد. دریافت فوم فوری این بانک بسیار راحت بوده و مزایای زیادی هم دارد که این مزایا شامل موارد زیر می‌شوند:

  • مراحل دریافت وام آنلاین بوده و نیاز به مراجعه حضوری به بانک ندارد.
  • این سامانه یا بانک با بیشتر از ۱۰۰۰ فروشگاه آنلاین در روش ارائه انواع خدمات و کالا همکاری می‌کند.
  • این وام را بدون همراه‌داشتن ضامن و چک و فقط با سفته می‌توان دریافت کرد.
  • این وام به تمام بخش‌های کشور ارائه می‌شود.
  • دریافت این وام در کمترین زمان ممکن یعنی ۱۰ روز کاری انجام می‌گیرد.

مراحل دریافت وام خرید کالا

طبق توضیحاتی که داده شد، مشخص گردید برای دریافت وام فوری آنلاین نیاز به مراجعه به بانک نیست و فقط لازم است. ثبت‌نام خود را توسط سایت لندو انجام دهید و بقیه مراحل راه هم طبق آموزش‌های ارائه شده در سایت و کاملا آنلاین می‌توان ادامه داد.

بعد از انجام تمامی مراحل ثبت‌نام اگر توسط لندو درخواست افراد تایید شود، آینده این وام را به‌صورت شارژکردن کیف پول فرد یا ارائه یک کد تخفیف ۱۰۰ درصدی در اختیار افراد قرار می‌دهد تا بتواند به‌صورت اقساطی کالای موردنیاز خود که شامل کارت‌خوان‌ها هم می‌شود را انجام دهد. بیشتر از ۱۰۰۰ فروشگاه با این طرح همکاری می‌کنند و دارای خدمات و کالاهای متنوع هستند که شامل: لوازم‌خانگی، بیمه، بلیت سفر، لوازم دیجیتال، لوازم‌خانگی و… می‌شوند.

وام فوری بانک آیندهشرایط دریافت کارت لندو چیست؟

اینکه بتوان وام آنلاین بانک آینده را از سامانه لندو در بستر لندو کار تهیه کرد، باید بعد از ثبت‌نام و درخواست دادن وام مدارک موردنیاز از جمله (مدارک شغلی و سکونتی) را بارگذاری کرد. بعد توسط سامانه، الکترونیکی بانک آینده یک سفته دریافت کرده و با امضای الکترونیکی آن را امضا کنید. اگر فردی در سیستم‌های بانکی کشور چک برگشتی و قسط‌های عقب‌افتاده‌ای نداشته باشند اعتبار او تایید شده و درخواست وام نهایی می‌شود. 

نحوه محاسبه جریمه دیرکرد پرداخت اقساط وام فوری در لندو

اگر با نمره اعتبار در سایت لندو آشنا باشید، یکی از نوآوری‌های جدید است که رفتارهای مشتریان خود را بررسی می‌کند. مهم‌ترین معیار برای این که نمره مشتری تعیین شود ،زمان پرداخت اقساط وی است. اگر احیانا در زمان پرداخت تاخیری به وجود بیاید، نمره اعتبار فرد پایین آمده و اگر به‌موقع اقساط خود را پرداخت کند نمره او زیاد می‌شود. برای دیرکرد اقساط سایت لندو فرد را جریمه کرده و بر اساس نمره اعتبار شخص جریمه‌ها دریافت می‌شود.

کلام پایانی

باتوجه‌به مشکلات و گرانی بیشتر وسایل موردنیاز مردم و عدم توانایی خرید نقدی، امکان دریافت وام برای خرید اقساطی روشی بسیار مناسب و خوب برای افرادی است که توانایی خرید نقدی را ندارند. می‌تواند مشکلات افراد زیادی را رفع کرده و کمکی به رفع مشکلات جزئی آنها بکند. بنابراین با به دست آوردن اطلاعات کافی و فراهم کردن شرایط لازم میتوان وام فوری لندو را دریافت کرد.