اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان
23
جولای

اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان

دستگاه کارت‌خوان

با پیشرفت و گسترش پرداخت‌های الکترونیکی در سرتاسر دنیا، دستگاه کارت‌خوان به یکی از ابزار خیلی مهم در کسب‌وکار افراد تبدیل شده است. خرید دستگاه کارت‌خوان یکی از نیازهای اصناف، شغل‌ها و مراکز خریدوفروش است. به‌خاطر گسترش تکنولوژی و برای امنیت بیشتر و هماهنگی با فناوری‌های عصر جدید، فرهنگ و چگونگی استفاده از این دستگاه برای عموم مردم آسان شده است. کمتر مراکزی را می‌توان پیدا کرد که از این دستگاه‌ها استفاده نکند.

اگر شما هم جزوه افرادی هستید که به دنبال خرید دستگاه کارت‌خوان و یا گرفتن نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان هستید. بهتر است سری به شرکت پوز پرداز نیز بزنید. این شرکت، شروع به اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان نموده و خدمات پس از فروش و مزایای زیادی دارد.

دریافت نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان

ابتدا باید شرکت‌های معتبری که در خصوص خریدوفروش و ارائه خدمات دستگاه‌های کارت‌خوان را دارند، شناخته و از این شرکت‌ها اطلاعات کافی به دست بیاورید. باتوجه‌ به شرایط کاری که دارید و شغلی که در آن فعالیت می‌کنید و نیاز بازار کار، مناسب‌ترین دستگاه را انتخاب کنید. شرکت‌هایی که نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان را ارائه می‌دهند، معمولا دارای وب‌سایت رسمی هستند و بخش‌های مختلفی مثل واحد پشتیبانی و تعمیرات، مارکتینگ و کنترل کیفی و موارد دیگر است.

ازآنجایی‌که تقاضای زیادی برای گرفتن کارت‌خوان‌های سیار در سراسر کشور وجود دارد، این شرکت‌ها در نظر دارند باتوجه‌به ظرفیت موجود، نمایندگی‌ها را در برخی استان‌ها ایجاد کنند. این نمایندگی‌ها باید از چارچوب قوانین بانک مرکزی و قانون داخلی شرکت پیروی کنند و شرکت‌ها را برای ارائه بهتر محصول یاری کنند. باتوجه‌به کم‌ و کاستی‌هایی که در بازار، جهت خدمات‌رسانی کسب‌وکار وجود دارد، این شرکت‌ها شروع به توسعه کسب‌وکار در حوزه پرداخت الکترونیک کرده‌اند.

انواع کارت‌خوان

کارت‌خوان‌های موجود دارای دودسته هستند. کارت‌خوان سیار و ثابت که شامل تلفنی، شبکه‌ای، اینترنتی، بلوتوثی‌ و کامپیوتری است. کارت‌خوان سیار شامل سیم کارتی، موبایلی و اندرویدی که هرکدام مزایای خاص خود را طبق نیاز هر فرد دارند. کارت‌خوان‌های ثابت اولین دستگاهی هستند که وارد بازار کار شدند و برای استفاده از این نوع حتماً باید خط تلفن و اینترنت داشته باشیم و به طبع دارای مشکلاتی به‌خاطر استفاده هم‌زمان از تلفن و دستگاه به وجود می‌آید. امروزه نمونه‌های جدید و سیار به بازار آمده که نقاط ضعف دستگاه‌های ثابت را ندارد.

دستگاه کارت‌خوان وای‌فای

برای استفاده از این نوع دستگاه وجود وای‌فای الزامی و ضروری است. به‌خاطر سادگی و راحتی استفاده از این دستگاه، همواره گزینه اصلی برای انتخاب فروشندگان و مغازه‌داران است. این دستگاه‌ها از سیم‌کارت و شبکه GPRS هم پشتیبانی می‌کنند.

دستگاه کارت‌خوان قابل اتصال به کامپیوتر

یکی از قابلیت‌های دستگاه‌های کارت‌خوان اتصال به کامپیوتر است که باعث شده بیشتر مراکز خریدوفروش بزرگ و فروشگاه‌های زنجیره ای از این نوع دستگاه استفاده کنند. امکان اشتباه و خطا را به حداقل می‌رساند.

دستگاه کارت‌خوان لمسی

نوع جدیدی از کارت‌خوان‌های سیار که به‌صورت لمسی و بدون داشتن هیچ دکمه‌ای می‌تواند، تراکنش را انجام دهد. دارای سرویس‌دهی کامل و به‌خاطر دکمه دچار خرابی نمی‌شود. هنگام خرید این نوع دستگاه باید به تاچ آن دقت کنید که اگر در این بخش دچار مشکل شود، شمارا اذیت خواهد کرد.

دستگاه کارت خوان لمسی

صفحه‌نمایش مربوط هم قابلیت وهم کیفیت مناسبی دارد. اگر شما هم به‌خاطر نوع کار خود دنبال تهیه این نوع دستگاه هستید به نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان مراجعه کرده و طبق سلیقه و نیاز خود بهترین را انتخاب کنید.

مدارک لازم جهت ثبت نام نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان

شرکت‌های زیادی در ایران شروع به تولید این دستگاه کرده‌اند و دارای مدل‌ها و طرح‌ها با کاربردهای مهم هستند. اگر شما هم می‌خواهید، نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان را داشته باشید، باید به شرکت پوز پرداز که شروع به اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان نموده مراجعه کنید و مدارک لازم را ارائه دهید. مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام اشخاص حقیقی و حقوقی فرق دارد.

دریافت نمایندگی از شرکت پوز پرداز

شرکت پوز پرداز با همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دستگاه‌های کارت‌خوان سیار را بدون ضامن به تقاضاکنندگان واگذار می‌کند. این شرکت خدمات پس از فروش منحصربه‌فردی دارد و همه دستگاه‌های آن دارای گارانتی است.