24
ژانویه

انتقال مالکیت دستگاه کارتخوان سیار توسط پوزپرداز

 مجموعه پوزپرداز ارائه دهنده خدمات گوناگون و متعدد در ارتباط با دستگاه های پوز سیار می‌باشد که یکی از آن‌ها، فروش و انتقال مالکیت دستگاه کارتخوان سیار است. این مجموعه، یکی از مراکز بزرگ، مجهز و معتبر عرضه و رفع عیوب انواع دستگاه کارتخوان سیار و ثابت در سراسر ایران و تهران با بالاترین کیفیت، سریع‌ترین زمان و مطلوب‌ترین هزینه می‌باشد.

برای انتقال مالکیت دستگاه کارتخوان توسط پوزپرداز با ما تماس بگیرید.

 به‌همین دلیل، توصیه می‌شود مالکان دستگاه کارتخوان سیار و ثابت برای دریافت هرگونه خدمات برای دستگاه‌هایشان با کارشناسان مجموعه پوزپرداز تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت رسانند تا در کمترین زمان ممکن نیاز آنان برطرف شود. از میان خدمات گوناگون و متعدد که از سوی این مجموعه ارائه می‌شود، انتقال مالکیت دستگاه کارتخوان سیار خدمتی است که در کمترین زمان و با سرعت زیادی انجام می‌شود تا فعالان اقتصادی به سرعت بتوانند پس از انتقال از دستگاه خود استفاده نمایند. به طور طبیعی، برخی از فعالان اقتصادی پس از تغییر و یا تعطیلی کسب و کار خود اقدام به فروش دستگاه‌های کارتخوان سیار و ثابت خود می‌کنند.

انتقال مالکیت دستگاه کارتخوان سیار توسط پوزپرداز

یکی از اقداماتی که در راستای فروش دستگاه کارتخوان باید انجام شود، انتقال مالکیت به فردی است که دستگاه کارتخوان را خریداری نموده است. این انتقال شامل تغییر تمام مشخصات اعم از حساب‌های بانکی متصل به کارتخوان می‌باشد. این خدمت توسط مجموعه‌ها و یا بانک‌های گوناگون انجام می‌شود؛ اما، فرآیند انتقال ممکن است مدت زمان قابل توجهی به طول بیانجامد و منجر به سردرگمی‌هایی برای دو طرف خریدار و فروشنده دستگاه کارتخوان ‌شود. مجموعه پوزپرداز در جهت تسهیل این فرآیند و خدمت‌رسانی برتر، اقدام به انجام انتقال مالکیت دستگاه کارتخوان سیار و ثابت نموده است.

پوزپرداز، یکی از مجهزترین مراکز عرضه و خدماتی انواع دستگاه کارتخوان در تهران است.

این خدمت توسط مجموعه پوزپرداز با بالاترین سرعت ممکن و رعایت تمام قوانین و ضوابط امنیتی به انجام خواهد رسید تا دو فعال اقتصادی به خواسته خود دست یابند. کافی است با مجموعه پوزپرداز تماس گرفته و درخواست خود را به ثبت رسانید.