22
آگوست

بروزرسانی نرم افزار کارتخوان سیار

مجموعه پوزپرداز خدمات گوناگونی به مشتریان و دارندگان دستگاه کارتخوان سیار ارائه می‌دهد که یکی از این خدمات بروزرسانی نرم افزار کارتخوان سیار می‌باشد.

یکی از خدمات مجموعه پوزپرداز، بروزرسانی نرم افزار کارتخوان سیار است.

به‌طور کلی در خصوص این دستگاه‌ها می‌توان چنین اذعان داشت، در سال‌های اخیر کارتخوان‌های ثابت و یا سیار به یکی از پرکاربردترین ابزار تجارت و داد و ستد تبدیل شده است؛ زیرا، این کارتخوان‌ها باعث حذف حمل و نقل پول کاغذی، تسهیل انتقالات مالی و رواج کارت‌های بانکی می‌شود. دستگاه‌‌های کارتخوان سیار، همانند بسیاری از تکنولوژی‌های کامپیوتری دارای سامانه و نرم‌افزار ویژ‌ه‌ای است که به صورت دوره‌ای نیاز به بروزرسانی و نصب نرم‌افزارهای نوین روی آن دارد؛ زیرا، در صورت استفاده از نرم‌افزارهای قدیمی، ممکن است استفاده از دستگاه و یا انتقال وجوهات مالی را با مشکلات گوناگونی روبرو کند.

بروزرسانی نرم افزار کارتخوان سیار

همچنین، بروزرسانی نرم‌افزار کارتخوان سیار باعث افزایش سرعت انجام تراکنش، ایجاد ظاهری جذاب، تسهیل در فرآیند کارکرد و ایجاد گزینه‌های جدیدی می‌شود که در نرم‌افزارهای قدیمی وجود ندارد. به‌همین دلیل، استفاده از نرم‌افزارهای بروز برای دارندگان دستگاه کارتخوان سیار را می‌توان امری ضروری و الزامی قلمداد نمود. برای دریافت نسخه‌های بروز دستگاه‌های کارتخوان سیار، می‌توان به موسسات مالی و مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات  مراجعه نمود که برخی از‌ آنان اقدام به دریافت هزینه‌های گزاف می کنند و یا مدت زمان زیادی را صرف بروزرسانی نرم افزار کارتخوان سیار می‌نمایند که این عامل باعث بروز خسارات و خللی در فرآیند تجارت و مبادلات اقتصادی می‌شود.

برای دریافت بروزترین نرم افزارهای کارتخوان سیار با مجموعه پوزپرداز تماس بگیرید.

 

در همین راستا، مجموعه پوزپرداز، موسسه ارائه دهنده انواع دستگاه کارتخوان و خدمات مرتبط به آن، اقدام به بروزرسانی نرم افزار ها در کوتاه‌ترین زمان با مناسب‌ترین هزینه کرده است تا رضایت خاطر شما را فراهم نموده و گامی در جهت تسهیل مبادلات تجاری شما بردارد.