بزرگ‌ترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهران
27
فوریه

بزرگ‌ترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهران

شرکت دستگاه کارت‌خوان

همان‌طور که شاهد هستید، امروزه دستگاه‌های کارت‌خوان از ابزار و وسایل جدانشدنی در بیشتر کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک محسوب می‌شوند. فرقی نمی‌کند که صاحب چه کسب‌وکاری باشید، برای این که بتوانید تراکنش‌های مالی را با امنیت و درستی انجام دهید به یکی از انواع مختلف دستگاه‌های کارت‌خوان نیاز دارید. پس اگر می‌خواهید برای خود یک دستگاه کارت‌خوان تهیه کنید یا مدل قدیمی دستگاه را به مدل جدیدتر و به‌روزتر ارتقا دهید، می‌توانید به بزرگ‌ترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهران مراجعه کنید. زیرا شناخت شرکت‌های بزرگ به شما در انتخاب بهترین نوع دستگاه پوز کمک شایانی می‌کند.

بزرگ‌ترین شرکت فروش دستگاه کارت‌خوان

امروزه مکان‌ها و شرکت‌های زیادی هستند که در زمینه فروش انواع دستگاه‌های کارت‌خوان فعالیت دارند. اما برای این که بتوانید یک خرید خوب و مناسبی را تجربه کنید و حتی انتخاب‌ها و گزینه‌های بیشتری برای انتخاب دستگاه‌ها داشته باشید و باید به  مهم‌ترین نکاتی که در مورد دستگاه‌های کارت‌خوان وجود دارد، دقت کنید

یک نکته مهم خدمات و پشتیبانی و گارانتی محصول است که بتوانید به‌صورت کامل و درست از آن استفاده کنید. باید به دنبال بزرگ‌ترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهران که از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه فروش کارت‌خوان‌ها هستند، باشید تا بتوانید یک خرید مطمئن و بدون دردسر را همراه با خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید.

دستگاه کارت‌خواندستگاه کارت‌خوان را از کجا تهیه کنیم؟

باتوجه‌به کلاهبرداری‌هایی که با روش‌های مختلف صورت می‌گیرد تهیه‌کردن این دستگاه‌ها از شرکت‌ها و افراد نامشخص می‌تواند مشکلات زیادی را به دنبال داشته باشد. بیشتر فروشندگان به‌عنوان واسطه در بازار فعالیت دارند و هیچ تعهدی در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش را نسبت به این دستگاه‌ها قبول نمی‌کنند.

اگر دستگاه دچار مشکل و خرابی شود، روزها و هفته‌ها باعث می‌شود، شما سردرگم شوید. پس برای جلوگیری از بروز این مشکلات سعی کنید، برای تهیه این دستگاه‌ها از بزرگ‌ترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهران اقدام به خرید کنید. البته برای خرید این دستگاه‌ها از شرکت‌ها باید به نکاتی در زمان خرید هم توجه کنید که این نکات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • کارت‌خوان‌ها را به‌صورت حضوری و از شرکت‌های معتبر که نمایندگی دارند، خریداری کنید.
  • دقت کنید که در سربرگ معتبر فروش این شرکت‌ها آدرس فروشنده و شماره تماس وجود داشته باشد.
  • البته بانک‌ها هم در قبال دریافت مقداری وجه کارت‌خوان ارائه می‌کنند که شامل خدمات پس از فروش هم می‌شود.

چرا باید کارت‌خوان شخصی تهیه کنیم؟

اگر صاحب کسب‌وکار و شغلی باشید که نیاز به یکی از انواع دستگاه کارت‌خوان دارد، سعی کنید به فکر تهیه کارت‌خوان شخصی برای خود باشید. حتما شنیده‌اید که بانک‌ها دستگاه‌های رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. با خواندن این مقاله متوجه می‌شوید که چرا نباید کارت‌خوان شخصی خود را از بانک‌ها تهیه کنید. این دلایل عبارت‌اند از:

  • بانک‌ها مبلغی را که دوبرابر پول دستگاه پوز است را در حساب بانکی شما بلوکه می‌کند.
  • باید با این دستگاه‌های امانی تعداد تراکنش‌های بالایی را انجام دهید.
  • بانک‌ها این دستگاه‌ها را به‌صورت امانی به افراد می‌دهند و شما مالک آن نیستید.
  • امکان انتخاب مدل دستگاه را در این بانک‌ها ندارید.
  • اگر تعداد تراکنش‌های انجام شده در سه ماه پایین باشد، بانک‌ها دستگاه را از شما پس می‌گیرد.
  • در بیشتر مواقع باید برای دریافت دستگاه از بانک جواز کسب ارائه کنید.
  • دستگاه‌هایی که توسط بانک‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرند، قدیمی‌تر بوده و حتی استفاده شده هستند.

پس با این دلایل که گفته شد، برای انجام تراکنش با دستگاه به دنبال تهیه دستگاه کارت‌خوان از بزرگ‌ترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهران باشید تا با این مسائل روبرو نشوید.

سخن پایانی

فروش کارت‌خوان‌های سیار در بیشتر شرکت‌های معتبر امکان‌پذیر است و اگر به دنبال یک کارت‌خوان جدید و مدرن هستید که تمامی امور بانکی شما را به‌راحتی انجام دهد، می‌توانید به بزرگ‌ترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهران یعنی پوز پرداز مراجعه کنید.

این شرکت دستگاه‌های خود را با شرایط اقساطی بدون ضامن تحویل مشتریان می‌دهد و تمامی دستگاه‌های خود را گارانتی کرده و دارای خدمات پس از فروش هستند. شرکت پوز پرداز می‌تواند دستگاه‌های  ارائه شده را در زمان خیلی کوتاه به دست مشتریان برساند.