كارتخوان s910
05
ژانویه

بهترين مارك دستگاه كارتخوان

در اين مقاله قصد داريم در خصوص يكی از مهم ترين سوالات مشتريان در مورد دستگاه كارتخوان يعنی بهترين مارك دستگاه كارتخوان صحبت كنيم و مطالبی را ارائه دهيم. امروزه دستگاه های پوز جز جدايی ناپذير كسب و كارها و فروشگاه ها به شمار می رود و اصلی ترين عامل در فرآيند پرداخت به شمار می رود. در واقع امروز دستگاه كارتخوان به يكی از اجزای اوليه در هر كسب و كاری به شمار می رود و عدم وجود آن برای مشتريان قابل پذيرش نيست؛ به نوعی می توان گفت داشتن كارتخوان و دستگاه پوز از جمله ساده ترين خواسته های مشتريان به شمار می رود و نبود آن با توجه به كاهش حجم پول نقد در جامعه مشكلاتی را برای خريداران كالا به وجود می آورد.

در ادامه به معرفی محبوب ترين و شناخته شده ترين دستگاه های كارت خوان می پردازيم و مدل هايی از اين دستگاه را همراه با جزئيات معرفی می كنيم.

دستگاه پوز پكس مدل s910

پردازنده : 32bit arm 11

حافظه داخلی : 80 MB

حافظه رم : 64 MB

كارتخوان s910
كارتخوان s910

شركت پكس در سال 2000 در چين تاسيس شد، اين شركت يك شركت خصوصی است كه دفاتر متعددی در ايالات متحده دارد. اين شركت هم به توليد كارتخوان های ثابت و هم متحرك می پردازد و جز محبوب ترين و پرفروش ترين دستگاه های پوز در دنيا محسوب می شود.

كارتخوان پكس مدل s910 به دلايلی همچون وزن كم، انجام سريع تراكنش ها، شارژدهی بالا باتری و… از جمله شناخته شده ترين و محبوب ترين دستگاه های اين شركت محسوب می شود كه در ايران هم طرفداران زيادی دارد.

كارتخوان نيولند ME31

وزن : 300 گرم

نوع پرينتر : داخلی

حافظه داخلی : 256 MB

شركت نيولند يك شركت هلندی است كه از سال 2009 فعاليت خود را آغاز كرده و در طی اين مدت توانسته خود را به عنوان يكی از بهترين شركت های توليد كننده كارتخوان معرفی كند. ME31 از جمله شناخته شده ترين دستگاه های اين شركت به شمار می رود.

كارتخوان اسپكترا مدل T300

نوع پرينتر : حرارتی

سرعت پرينت : 30 خط بر ثانيه

باتری : 2600 ميلی آمپر

T300 هم جز كارتخوان هايي است كه جايگاه خاصی در بين كارتخوان ها دارد و معمولا مورد توجه خريداران قرار می گيرد. از قابلت های خوبی برخوردار است و می توان در كسب و كارهای مختلف از آن استفاده كرد. بارزترين ويژگی اين مدل از دستگاه ها صفحه كليد بسيار مناسب و با كيفيت آن است.

سه مدل معرفی شده در بالا از دو شركت بسيار معتبر و با سابقه در زمينه توليد انواع كارتخوان می باشد كه در واقع شهرت جهانی دارند و محصولات آنها را می توان در سرتاسر دنيا مشاهده كرد.

به جز موارد معرفی شده در بالا ده ها و يا شايد صدها مدل ديگر را بتوان به عنوان بهترين برندهای دستگاه كارتخوان معرفی كرد لذا لازم است در ادامه توضيحاتی پيرامون بهترين مارك دستگاه كارتخوان ارائه شود تا مشتريان بهتر با اين عرصه آشنا شوند. در واقع به طور مطلق نمی توان گفت كه كدام كارتخوان نسبت به بقيه برتری دارد و می توان آن را به عنوان بهترين كارتخوان در نظر گرفت. امروزه كارتخوان های بسيار متنوعی طراحی و روانه بازار شده اند كه هر كدام ويژگی ای منحصر به فرد خود را دارند و برای كسب و كارهای مختلف طراحی شده اند.

وقتی داريم از بهترين مارك دستگاه كارتخوان حرف می زنيم بهتر است مطلق گرا نباشيم و شرايط مختلف را در نظر بگيريم. نوع كسب و كار اولين مولفه ای است كه برای انتخاب دستگاه پوز بايد مدنظر قرار دهيم و مبحث بعدی شرايط اقتصادی است و اينكه دقيقا چه ميزان برای خريد دستگاه كارتخوان می خواهيم  اختصاص دهيم. وقتی اين دو مولفه كاملا تبيين شد حالا نوبت اين است كه به سراغ انتخاب بهترين گزينه برويم. اگر بخواهيم به طور ساده ترين بحث را ادامه دهيم بايد گفت بهترين كارتخوان در شرايط مطلق اساسا معنايی ندارد و برای انتخاب بهترين مارك دستگاه كارتخوان بايد متناسب با شرايط تصيم گيری و اقدام كرد.

پوز پرداز