بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی
29
جولای

بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی

نحوه دریافت کارت‌خوان از بانک

دستگاه‌های کارت‌خوان سیار نوعی پایانه فروش هستند که توسط آن پول از حساب خریدار به‌حساب فروشنده انتقال پیدا می‌کند. این فرایند طی چند ثانیه انجام می‌شود و دستگاه رسیدهایی مربوط به خریدار و فروشنده را ارائه می‌کند. این دستگاه کاربردهای زیادی در کسب‌وکارهای مختلف دارد و می‌توان بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی را با شرایطی خاص تهیه کرد.

دستگاه کارت‌خوان بانکی

هر فردی که نیاز به کارت‌خوان دارد و می‌خواهد از یکی از بانک‌ها آن را دریافت کند باید به شعبات بانک مراجعه کرده و فرم درخواست بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی را پر کند که در مدت یک الی سه ماه این تقاضای کارت‌خوان به طول می‌انجامد.

از آن جایی که این زمان زیادی برای دریافت کارت‌خوان است و نیاز هر کسب‌وکاری وابسته به این دستگاه‌ها است، به همین دلیل بیشتر افراد به دلیل زمان‌بر بودن این تقاضا و اینکه بانک معمولا برای ضمانت دستگاه مبلغی را در حساب شما بلوکه می‌کند. بیشتر افراد برای خرید کارت‌خوان سیار روش شخصی را انتخاب می‌کنند و سعی می‌کنند مدل کارت‌خوان‌های موردنیاز خود را از شرکت‌ها بدون صرف هزینه اضافی و زمان دریافت کنند.

مدارک و پیش‌نیاز دریافت کارت‌خوان از بانک

هر فردی که صاحب کسب‌وکاری است و در بانک هم حساب بانکی دارد می‌تواند با مراجعه به یکی از شعبه‌ها و تکمیل فرم درخواست برای خرید دستگاه اقدام کند که معمولا بعد از یک هفته صاحب دستگاه می‌شود. زیرا دریافت این دستگاه‌ها مانند کارهای دیگر نیاز به‌پیش نیاز دارد که به آنها اشاره می‌کنیم. پیش‌نیازهای دریافت بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • اولین پیش‌نیاز برای دریافت بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی داشتن حساب در بانک‌های شبکه شتاب است.
 • باید تصویر کارت ملی، شناسنامه صاحب امضا، تهیه سفته به مبلغی که تعیین شده برای هر دستگاه و دیگر مدارک لازم برای ثبت‌نام را مهیا کرده و برای دریافت دستگاه کارت‌خوان اقدام کند.
 • فرد صاحب کسب‌وکار برای اینکه درآمدزایی خود را ثابت کند مجوز معتبری از اتحادیه باید بگیرد.
 • باید فرد تقاضاکننده در هر ماه حداقل ۵۰۰ تراکنش را انجام دهد.
 • از دیگر شرایط دریافت کارت‌خوان بانکی ارائه آدرس مشخصی از محل کار یا کپی اجاره و یا سند ملک و کد پستی است.
 • قرارداد ذکر شده امضا و فرم‌های موجود تکمیل و در سامانه‌های ارائه‌کننده کارت‌خوان کارهای ضروری برای تحویل دستگاه به تقاضاکننده است.
 • تقاضاکننده دستگاه کارت‌خوان مانند دریافت وام یا دیگر مزایا باید دارای سن قانونی ۱۸ سال باشد.

فروش دستگاه پوز سیار شاپرکویژگی بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی

کارت‌خوان‌های بانکی و یا شخصی خصوصیات ویژه‌ای دارند که در اینجا ویژگی‌های کارت‌خوان‌های بانکی می‌پردازیم که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • آنتن‌دهی خوب و مقاوم در برابر ضربه
 • دارای کارایی و آسان بودن استفاده
 • توانایی انجام تراکنش با تمام کارت‌های بانکی
 • قابلیت گزارش‌گیری هم‌زمان
 • توانایی خواندن تراشه‌های EMV را دارد و اطلاعات تماسی و غیرتماسی
 • دارای امنیت بسیار بالا
 • توانایی حفظ حریم خصوصی داده‌ها
 • آفلاین
 • دارای راهنمای مناسبی برای استفاده سریع

چطور می‌توان دستگاه کارت‌خوان بانکی را انتخاب کرد؟

تمامی کسب‌وکارها و مشاغل با هم دارای تفاوت‌های زیادی هستند و نیازهای مختلفی را هم دارند. سیستم‌های POS ماشین‌های مستقل نیستند. بلکه به‌هم‌پیوستگی توانایی‌هایی است که در کنار هم قرار می‌گیرند تا صاحبان کسب‌وکارها بتوانند تراکنش‌های مشتری را درست و به بهترین شیوه انجام دهند.

دستگاه‌ها از کارهای تجاری هم پشتیبانی کرده و پردازش می‌کنند. برای اینکه بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی را برای کسب‌وکار خود طبق نیاز موجود انتخاب کنید، باید کارت‌خوان‌های بانکی را نسبت به ویژگی‌های ضروری نسبت به کسب‌وکار خود مقایسه کنید و لیست کوتاهی از این محصولات را داشته باشید.

مراحل دریافت کارت‌خوان سیار

همان‌طور که گفته شد برای دریافت بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی دو راه وجود دارد امانی از بانک تهیه می‌شود. با این شرایط سخت جامعه زمان‌بر و سخت است، اینکه به بانک مستلزم تعهداتی هستید و ممکن است تراکنش بالا داشته باشید، ولی جواز کسب نداشته باشید که از نکات اصلی دریافت کارت‌خوان از بانک است. راه دوم همین روندی که قرار است در بانک انجام شود، خیلی ساده‌تر و راحت‌تر توسط شرکت پوز پرداز انجام می‌گیرد. به‌جای اینکه دستگاه را امانی دریافت کنید آن را خریداری کرده و در اختیار خودتان است.

کلام آخر

برای تهیه بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی باید با ویژگی‌ها و تنوع دستگاه‌ها آشنایی پیدا کنید و تعهدات بانکی که مشخص می‌شود را رعایت کنید تا بتوانید آن را تهیه کنید. ولی خرید بهترین دستگاه کارت‌خوان بانکی سخت‌تر از خرید از شرکت‌های معتبری همچون پوز پرداز است.