بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان
29
مه

بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان

برندهای معروف کارت‌خوان

استفاده از انواع مختلف دستگاه‌های کارت‌خوان ثابت و سیار تحولی بزرگ و اساسی در تمامی کسب‌وکارهای ایجاد کرده است. این دستگاه‌های کوچک کاربردی با وجود صفحه‌های بزرگ لمسی و غیر لمسی و نمایش رنگی موجب شده‌اند که خرید و معاملات و پرداخت‌ها برای مشتریان و فروشندگان به‌راحتی انجام شود. برای یک پرداخت ایمن و راحت به روش ساده نیاز به بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان است. آنها با دارابودن سیستم POS یکپارچه تمامی کارها را برای سرورها راحت‌تر کردند.

پرفروش‌ترین برندها و مارک دستگاه کارت‌خوان

شرکت‌ها و برندهای مختلف کارتخوان هایی را ارائه می‌کنند که دارای ضمانت، امنیت و خدمات پس از فروش خوبی هستند. البته هر کدام از این شرکت‌ها دستگاه‌های خود را که دارای مارک‌های متنوعی است را باقیمت‌های مختلفی عرضه می‌کنند. برندهای معروف و پرفروشی از کارت‌خوان‌های موجود در ایران در حال خریدوفروش است که این کارت‌خوان‌های سیار از برندهای وریفون، نیو پوز، پکس و اینجنیکو هستند که تغییرات بسیار بزرگ و زیادی را در بخش‌های پرداخت الکترونیک بیشتر کسب‌وکارها ایجاد کرده‌اند. زیرا دارای عملکردهای فوق‌العاده هستند و از برندهای جدید که بعضی از مدل‌های آنها به‌تازگی وارد بازار می‌شوند. بعضی از این کارت‌خوان‌های سیار هوشمند و دارای سیستم‌عامل اندروید و بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان بوده و هرکدام دارای ویژگی و کاربردهای مخصوصی هستند.

بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار یا ثابت کدام است؟

برای هر نوع کسب‌وکار معمولا انتخاب دستگاه کارت‌خوان متفاوت است. به طور مثال بیشتر کسب‌وکارهایی که مکان ثابتی ندارند و مدام در حال جابه‌جایی هستند، بهتر است از نوع بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار را خریداری کنند. افرادی که دارای فروشگاه و مغازه در مکان‌های ثابت و معینی هستند، بهتر است از انواع مختلف دستگاه پوز ثابت را انتخاب کنند. پس برای انتخاب بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان سیار و ثابت باید مواردی مانند نحوه ساخت، نحوه کارکرد و مواردی مانند این را موردتوجه قرارداد. به طور مثال بهترین مدل کارت‌خوان سیار باید دارای باتری با طول عمر بالا باشد.

سازنده دستگاه پوز در ایرانچند نکته مهم زمان خرید دستگاه کارت‌خوان سیار

زمانی که تصمیم به خرید یک دستگاه کارت‌خوان مناسب برای کسب‌وکار خود می‌گیرید و می‌خواهید مناسب‌ترین و بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان را تهیه کنید. باید نکاتی که برای خرید موثر و مفید است را در نظر بگیرید. این نکات مهم شامل موارد زیر می‌شوند:

 • در ابتدا باید طبق شرایط و کارایی که دستگاه کارت‌خوان برای شما دارد را بسنجید.
 • باتوجه‌به نیاز و کاربردی که برای شما دارد نوع دستگاه کارت‌خوان موردنیاز را انتخاب کنید.
 • برای خرید و تهیه کارت‌خوان به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.
 • به دنبال یافتن برندها و مدل‌های دستگاه موردنظر جستجو کنید.
 • از باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین قیمت دستگاه‌ها را انتخاب و خریداری کنید.
 • در مورد شرایط فروش باید به گارانتی، خدمات پس از فروش آن هم توجه کنید.
 • مدارک موردنیاز برای خرید را ارائه کنید نهایت بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان را از شرکت‌های معتبر تهیه کنید.

راهنمایی برندهای متنوع و مارک‌های مناسب دستگاه کارت‌خوان

در میان برندهای خوب و متنوعی که از دستگاه‌ها وجود دارد، ممکن است در انتخاب دچار سردرگمی شوید. با معرفی چند برند معتبر و مارک‌های دستگاه کارت‌خوان شما را با بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان و برندهای معتبر آشنا می‌کنیم. برندهای معتبر شامل موارد زیر می‌شوند:

 • برند فرانسوی انجنیکو که از این برند مارک‌های کارت‌خوان مناسب شامل کارت‌خوان انجنیکو مدل ۷۹۱۰، کارت‌خوان تلفنی مدل ۵۱۰۰
 • برند آمریکایی وریفون veriFone از بهترین مارک دستگاه‌های کارت‌خوان شامل وریفون ۶۸۰-vx ،vx-۶۷۵ ،۶۷۰vx
 • برند چینی پکس و مارک دستگاه کارت‌خوان شامل کارت‌خوان پکس مدل ‏ A۹۱۰،A۹۳۰
 • برند هلندی نیوزلند New land و بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان Me۳۱
 • برند انگلیسی اسپایر
 • برند لایت اسپید و برندهای دیگر

کلام پایانی

برای انتخاب و تهیه بهترین مارک دستگاه کارت‌خوان به سایت شرکت پوز پرداز مراجعه کنید. تمامی دستگاه‌های خود را بدون ضامن و با اقساط به مشتریان خود ارائه می‌کند و تمامی دستگاه‌های این مجموعه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است. افراد برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه‌های پوز و گارانتی و خدمات پس از فروش آن‌ها می‌توانند با کارشناسان در شرکت پوزپرداز تماس گرفته و با آن‌ها مشورت کنند.