تحویل فوری کارت‌خوان سیار
01
نوامبر

تحویل فوری کارت‌خوان سیار

دستگاه پوز سیار را چطور تهیه کنیم؟

برای این که یک دستگاه سیار رایگان دریافت کنید، باید از شعبه یکی از بانک‌ها را تهیه کنید. البته بانک‌ها به‌خاطر تعداد کم دستگاه‌هایی که در اختیار خود دارند، سعی می‌کنند این دستگاه‌ها را به افرادی ارائه دهند که تراکنش بالایی را در روز داشته باشند. اما تهیه این دستگاه‌های پوز سیار از شرکت‌های معتبر این مشکلات را ندارد و نسبت به بانک‌ها مزیت‌هایی دارد و حتی برخی از این شرکت‌های معتبر به طور شرایطی این دستگاه را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. بانک‌ها برای تحویل فوری کارت‌خوان به مشتری شرایط سختی را قرار می‌دهند که این موارد عبارت‌اند از:

داشتن جواز کسب و کار

یکی از مهم‌ترین دلایلی که برای داشتن یک دستگاه کارت‌خوان سیار نیاز است داشتن جواز کسب است. بانک‌ها هم به افرادی که تراکنش بالا دارند دستگاه سیار را امانی می‌دهند. پس داشتن جواز کسب برای بانک یعنی داشتن کسب‌وکار و تراکنش بالا است.

گرفتن صورت‌حساب

برای داشتن یک دستگاه کارت‌خوان سیار باید صورت‌حساب با تراکنش بالا و مبلغ زیاد به بانک ارائه دهید و این دلیلی است که بانک‌ها ترجیح می‌دهند که کارت‌خوان سیار را رایگان در اختیار تقاضاکننده قرار دهند و مطمئن باشند که شما تراکنش بالایی دارید.

تراکنش بالا

بانک‌ها بدون دلیل یا درخواستی کارت‌خوان سیار به شما تحویل نمی‌دهند و مهم‌ترین درخواست آن‌ها این است که فرد حداقل تراکنش را با این دستگاه انجام داده و تعداد تراکنش از حدی نباید کمتر باشد و این که مبلغ آن هم مهم است که کم نباشد. بانک تا 3 ماه این امر را چک کرده و اگر از حدنصاب کمتر باشد باید کارت‌خوان را تحویل بانک موردنظر دهید.

دستگاه کارت‌خوان سیار فوق‌سبک

ثبت‌نام رایگان کارت‌خوان سیار

درخواست کردن کارت‌خوان سیار و ثابت و تهیه کردن آن بسیار راحت است. البته بهتر است بدانید که در زمان 24 ساعت بعدازاین که دستگاه پوز سیار را از شرکت‌های معتبر کارت‌خوان یا نمایندگی تهیه کردید می‌توانید صاحب پوز سیار یا کارت‌خوان ثابت فعال  شوید و به‌راحتی می‌توان استفاده کرد.

مدارک و شرایط لازم برای خرید دستگاه پوز سیار

برای این که صاحب یک دستگاه کارت‌خوان سیار و یا ثابت برای کسب‌وکارهای خود شوید نیاز به مدارکی است تا بتوانید این کارت‌خوان‌ها را خیلی سریع تحویل گرفته و در زمان کوتاه صاحب آن شوید. مدارک لازم عبارت‌اند از:

  • کپی کارت ملی و شناسنامه
  • شماره شبا و حساب
  • کد پستی و تلفن ثابت
  • نام صنف و نام فروشگاه
  • تماس رایگان با کارشناسان فروش شرکت جهت انجام امور اداری و تحویل کارت‌خوان سیار بعد از 24 ساعت الی 72 ساعت کاری که بهترین زمان تحویل فوری کارت‌خوان است.

فروش آنلاین انواع کارت‌خوان

این روزها به‌خاطر گسترش و پیشرفت در فضاهای مجازی فروشگاهی بسیاری در این زمینه ایجاد شده‌اند که آنلاین کالاها و خدمات به مشتریان خود می‌پردازند. یکی از این کالاها دستگاه کارت‌خوان سیار است که می‌توان به‌صورت اینترنتی خریداری کرد. چراکه خریدکردن به‌صورت آنلاین باعث می‌شود که هم در زمان و هزینه خریدار و فروشنده صرفه‌جویی می‌شود.

در این فروش آنلاین کارت‌خوان می‌توان هم‌زمان چند دستگاه را با هم مقایسه کرد و خریدار امکان این که بتواند دستگاه موردنیاز و علاقه خود را تهیه کند بیشتر می‌شود. بهتر است خریدار این دستگاه را از نمایندگی‌های معتبر کارت‌خوان سیار تهیه کند تا کارت ضمانت را هم دریافت کنید و این که می‌توانید آن را فوری تحویل بگیرید.

کلام پایانی

دارای هر نوع کسب‌وکار بزرگ و کوچکی که باشید نیاز به کارت‌خوان یکی از نیازهای مهم شما در انجام کارها و امور مالی شما است. پس اگر نیاز به یک کارت‌خوان سیار از هر نوعی هستید به شرکت پوز پرداز مراجعه کنید که یکی از مجهزترین مراکز پشتیبانی فنی تعمیرات و گارانتی دستگاه‌های کارت‌خوان را راه‌اندازی کرده است پوز سیار خود را بدون ضمانت‌نامه بانکی تحویل فعالان اقتصادی می‌دهد.

 این شرکت آماده فروش فوری دستگاه پوز سیار با بهترین شرایط است و تحویل فوری کارت‌خوان در کمترین زمان به مشتریان خود را دارد. شرکت پوز پرداز تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان سیار خود را با اقساط ۶ماهه و بدون ضامن به تقاضاکننده ارائه می‌دهد.