31
ژانویه

تغيير مالكيت (نام) دستگاه كارتخوان سيار

تغيير مالكيت (نام) دستگاه كارتخوان سيار امكان و فرصتی است تا صاحبان برخی مشاغل بنابه دلايل مختلف از جمله تغيير يا تعطيلی كسب و كار خود اقدام به فروش دستگاه كارتخوان كنند و امتياز استفاده از آن را به فرد ديگری واگذار كنند.

تغيير مالكيت (نام) دستگاه كارتخوان سيار

در پروسه تغيير مالكيت تمام اطلاعات و مشخصات تغيير كرده و مشخصات فرد خريدار جايگزين و ثبت می شود. در واقع همه اطلاعات اعم از اسم، شماره حساب و…. بايد تغيير كند. بانک ها و شركت های خصوصی از جمله مراكزی هستند كه كار تغيير مالكيت (نام) دستگاه كارتخوان سيار را انجام می دهند. البته تغيير مالكيت صرفا مختص به دستگاه های كارتخوان سيار نيست بلكه شامل همه انواع كارتخوان می شود. در خصوص بروكراسی و شرايط اداری هم بايد گفت كه اين روند ممكن است بنابه دلايل مختلف كمی طولانی شود و شرايط خاصی رقم بخورد به همين جهت شركت پوز پرداز اقدام به راه اندازی بخش مشاوره نموده و همه اطلاعات را در اين زمينه در اختيار مشتری قرار می دهد. افرادی كه به هر دليلی قصد تغيير مالكيت دستگاه خود را دارند و يا افرادی كه قصد خريد اين دست از دستگاه ها را دارند می توانند با شركت تماس بگيرند و يا با مراجعه حضوری از فرايند اين كار مطلع شوند. همچنين بايد به اين نكته هم اشاره كرد كه شركت پوز پرداز در زمينه تغيير مالكيت دستگاه های كارتخوان فعال است از همين رو افرادی كه قصد تغيير مالكيت را دارند به راحتی می توانند از طريق شركت اين كار را انجام دهند. در خصوص شرايط اداری تغيير مالكيت هم بايد گفت كه در ابتدا بايد فرم مربوطه را كه توسط بانک و يا شركت های خصوصی در اختيار شما قرار می گيرد را تكميل كنيد، پس از آن بايد مراحل احراز هويت و ثبت مشخصات را در سايت مربوط به مركز انتقال را انجام دهيد. پس از تكيمل اين فرايند و تاييد صحت اطلاعات، انتقال مالكيت صورت می گيرد.

نمايی از دستگاه كارتخوان
نمايی از دستگاه كارتخوان

فرم تغيير مالكيت (نام) دستگاه كارتخوان سيار

در خصوص فرم انتقال مالكيت دستگاه كارتخوان بايد گفت كه اين فرم بخش های مختلفی دارد از جمله بخش مشخصات كه در بر گيرنده نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، كدملی و كپی مدارک شناسايی است. مورد بعدی ثبت شماره تماس ثابت و هراه است به علاوه ثبت آدرس محل كار. ثبت نام و مدل دستگاه كارتخوان به همراه شماره سريال از جمله موارد ديگری است كه بايد در فرم مربوطه درج شود. علاوه بر موارد گفته شده ثبت شماره حساب و شماره شبا متصل به دستگاه كارتخوان به همراه پر كردن رضايت نامه. در آخر هم خريدار و فروشنده بايد فرم مربوطه را امضا و اثر انگشت بزنند.

دستگاه های كارتخوان در سيستم اقتصادی از اهميت بسيار بالايی برخوردار هستند به همين جهت وقتی مالكيت دستگاه كارتخوان را می پذيريد بايد مسئوليت ها و وظايفی را نيز قبول كنيد. از جمله اين وظايف می توان به موارد زير اشاره كرد.

فرد درياقت كننده كارتخوان بايد در صورت سرقت و يا مفقودی دستگاه بلافاصله مراتب را به اطلاع دستگاه های ذی ربط از جمله بانک و يا شركت خريدار برساند.

  • همچنين در صورت تغيير كسب و كار و يا آدرس حتما بايد به شركت و يا بانک اطلاع داده شود.
  • در صورتی كه افراد مختلفی به دستگاه كارتخوان دسترسی دارند بايد نظارت های لازم صورت گيرد زيرا كه هر گونه سوء استفاده متوجه مالک دستگاه كارتخوان است.
  • از انجام هرگونه تراكنش صوری و غير واقعی بپرهيزيد
  • اگر در هنگام انجام تراكنش وجه اضافی به حساب صاحب كارتخوان واريز شود به هيچ عنوان اجازه برداشت مبلغ را ندارد و حتما بايد اين موضوع را به شركت PSP اطلاع دهد.
  • و…

شركت پوز پرداز

همان طور كه در بالا گفته شد شركت پوز پرداز از جمله شركت هايی است كه اقدام به تغيير مالكيت (نام) دستگاه كارتخوان می كند لذا افرادی كه قصد تغيير مالكيت را دارند می توانند با مراجعه به اين شركت با نهايت اطمينان و سهولت اين كار را انجام دهند. ناگفته نماند كه شركت پوز پرداز در زمره بهترين شركت های ارائه دهنده خدمات در زمينه دستگاه پوز قرار دارد و از تجربه بالايی در اين زمينه برخوردار است.