24
مه

تولید کننده دستگاه کارتخوان سیار AF70

آیا اطلاع دارید که تولید کننده دستگاه کارتخوان سیار AF70 شرکت ایرانی است؟ با توجه به اینکه کشور ایران نیز سعی می کنند تا در بخش الکترونیکی نیز پیش قدم باشد و پیشرفت های لازم را داشته باشد، بنابراین توجه ویژه ای به ابزارها و تکنولوژی های روز دارد. با توجه به اینکه همه بانک ها در حال حاضر برای صاحبان حساب خود کارت های بانکی عرضه می کنند، قابلیت هایی نیز برای آن وجود دارد که شما می توانید نسبت به آن بهره مند شوید. یکی از این قابلیت ها توسط دستگاه های کارتخوان ارائه می شود. زمانی که شما قصد پرداخت مبلغی را دارید می توانید با استفاده از کارت بانکی خود و دستگاه کارتخوان سیار آن مبلغ را پرداخت نمایید.

دستگاه های کارتخوان سیار به وسیله اینترنت فعالیت خود را انجام می دهد. شما نیاز دارید تا از اینترنت مناسب و همچنین دستگاه با کیفیت بهره ببرید. عدم وجود هر کدام از این فاکتورها منجربه اخلال در تراکنش می شود. بنابراین نیاز است تا از دستگاه های مناسب با آنتن دهی خوب استفاده شود. یکی از این دستگاه های مناسب که می توانید به خوبی فرایند تراکنش مربوط به کسب و کار خود را صورت دهید، دستگاه کارتخوان سیار AF70 می باشد.

معرفی دستگاه کارتخوان سیار AF70

دستگاه کارتخوان سیار AF70 یکی از با کیفیت ترین دستگاه های کارتخوان سیار مورد استفاده در ایران می باشد. شما می توانید بدون هیچ مشکلی فعالیت مربوط به تراکنش خود را صورت دهید. فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر نیاز دارند تا یک دستگاه کارتخوان مناسب داشته باشند. حال این قابلیت وجود دارد که امکان حمل این دستگاه ها را نیز داشته باشید. به عبارت دیگر شما نیاز ندارید تا دستگاه خود را به وسیله سیم در جایی ثابت نگه دارید.

این دستگاه های کارتخوان باطری های قوی و همچنین به وسیله اینترنت بی سیم فعالیت خود را انجام می دهند. شما قادر خواهید بود تا آن را به هر جایی که اینترنت آنتن دهی دارد جابجا کرده و استفاده نمایید. البته این دستگاه دارای قابلیت های ویژه مخصوص به خود نیز می باشد که باعث می شود تا تعداد زیادی از افراد به دنبال خرید این دستگاه باشند.

تولید کننده دستگاه کارتخوان سیار AF70 سعی نموده است تا در قالب نسل جدید در کنار زیبایی و وزن کم آن، امنیت بسیار مناسبی نیز در آن فراهم نماید. به عبارت دیگر امکانات ارتباطی و امنیتی را همزمان با هم در خود جای داده است. اگر شرایط پویایی در کسب و کار شما وجود دارد این دستگاه می تواند همراه شما برای انجام عملیات تراکنش فعالیت کند.

پشتیبانی از کارت های نوار مغناطیسی، کارت های غیرتماسی، ظرفیت بالای باتری، طول عمر باتری، پشتیبانی از 4G، قابلیت اتصال به وای فای بدون نیاز به سیم کارت نیز از دیگر ویژگی های مهم آن است.

اما قیمت آن نیز با وجود تولید در ایران بسیار مقرون به صرفه تر از دستگاه های وارداتی است. شما می توانید با هزینه کم تر یک دستگاه با کیفیت تهیه نمایید.

خرید دستگاه کارتخوان سیار AF70

با توجه به ویژگی بیان شده برای دستگاه کارتخوان سیار و همچنین امکانات ویژه برای دستگاه کارتخوان سیار AF70 شما باید این دستگاه را از مراکز معتبر خریداری نمایید. در کنار ظاهر یکسانی که دستگاه های کارتخوان سیار دارند بحث داخلی آن که در دامنه امنیتی و عملکردی آن قرار می گیرد دارای حساسیت ویژه ای است. بنابراین نیاز دارید تا از یک مرکز معتبر که تضمین مورد نیاز را صورت می دهد، تهیه نمایید.

مجموعه پوزپرداز همیشه سعی نموده است تا بهترین دستگاه ها و در پی آن خدمات مناسب را به مشتریان خود ارائه نماید. یکی از این دستگاه ها که می توانید از مجموعه پوزپرداز تهیه نمایید، کارتخوان سیار AF70 می باشد که در قالب نسل جدید تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی امکاناتی که نیاز صاحبان کسب و کار می باشد را در آن قرار دادند، در صورت لزوم نیز از پشتیبانی با کیفیت بهره مند می شوید.