• تلفن: 02188698380
  • ایمیل: info@pospardaz.com
  • ساعات کاری: 08:00-23:00

دستگاه خودپرداز HYOSUNG MX 5600 T

خودپرداز هیوسانگ Hyosung MX 5600T دستگاه بسیار کارآمدی از شرکت بزرگ هیوسانگ از پیشروان صنعت تولید تجهیزات الکترونیکی و بانکی است. که به دلیل پنل کاربر پسند، ابعاد کوچک، قیمت مناسب و کارایی عالی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه ۴۶۴ کیلوگرم وزن داشته و دارای ابعاد ۱۰۶*۷۱٫۵*۱۷۲ سانتیمتر (طول ، عرض و ارتفاع) می باشد.

بالاترین زمان سرویس دهی به نسبت نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری از مهمترین ویژگیهای Hyosung MX 5600 T است. طراحی ماژولار نیز باعث شده است که تعمیر و ارتقاء فنی هریک از قطعات به سادگی و با کمترین هزینه ممکن امکان پذیر باشد. رابط کاربری بسیار آسان و تجهیزات روز الکترونیکی از قبیل صفحه نمایش تمام رنگی، منو کاربری استاندارد، دستگاه بارکدخوان، دوربین امنیتی و گرم کن دراین دستگاه تعبیه شده است.
یکی از مهمترین مزیت های Hyosung MX5600T نسبت به سایر خودپرداز این است که مدل دیواری و سالنی آن با کمی تفاوت در بدنه بیرونی در بازار موجود می باشد. قابلیت عملکرد صحیح در درمای بالای ۴۰ درجه، سرمای زیر ۳۰ درجه سانتیگراد و همچینن رطوبت ۸۵ درصدی را داشته و از همین رو با تمام شرایط اقلیمی ایران سازگار است. دستگاه هیوسانگ در دو مدل صفرو ریفر عرضه می گردد.

قطعات مهم تشکیل دهنده خودپرداز Hyosung
پرینتر ژورنال در دو نوع حرارتی و سوزنی
رسید پرینتر از نوع حرارتی
اپراتورپنل لمسی صفحه رنگی
قفل رمزی دیجیتالی
مکانیزم دیسپنسر به صورت الکترومکانیک
دارای ۴ کاست نگهداری اسکناس

Call Now Button