• تلفن: 02188698380
  • ایمیل: info@pospardaz.com
  • ساعات کاری: 08:00-23:00

دستگاه خودپرداز NCR 5886

دستگاه های خودپرداز 5886 NCR یکی از بهترین مدل های شرکت تولید دستگاه های خودپرداز NCR است به شکلی که بسیاری از کارشناسان 5886 NCR را یکی از موفق ترین مدل ها در تمام دستگاه های خودپرداز می داند. این خودپرداز همانند سایر تولیدات شرکت NCR کاملا ماژولار طراحی شده ، به این صورت که قطعات این دستگاه هر یک به تنهایی قابل ارتقاء بوده و در صورت بروز مشکل فنی در یک قسمت، سایر قسمت های از کار نخواهد افتاد؛ از همین رو تحمل کاری بسیار بالا و درصد خرابی بسیار کمی دارد.
این دستگاه مجهز به آنتی اسکیمر و دوربین ایمنی بوده و دارای ۴ کاست پول گذاری است. صفحه نمایش ۱۲ اینچی تمام رنگی به همراه بلندگو و دستگاه بارکد خوان از دیگر تجهیزات 5886 NCR می باشد. همچنین دارای درب الکترونیکی ضد سرقت با امنیتی فیزیکی بسیار بالاست.
کلیه دستگاه های NCR به صورت ريفر و بازسازی شده در بازار ارائه می گردد. وزن این دستگاه دیواری تقریبا ۵۰۰ کیلوگرم است و ابعاد آن ۱۲۴*۱۲۶۸۱٫۵ (طول ، عرض و ارتفاع) سانتیمتر می باشد. دستگاه های خودپرداز NCR از لحاظ کارایی بسیار مقاوم و رابط کاربری خیلی آسانی دارد به طوری که حتی صاحب دستگاه می تواند با کمی آموزش سرویس های اولیه دستگاه خود را به راحتی انجام دهد.

مزایای دستگاه NCR
قیمت مناسب دستگاه NCR نسبت به عملکرد و کیفیت آن در برابر سایر دستگاه های موجود
اپراتوری و کاربری آسان به دلیل ساختار ساده و آسان
متقاضیانی که به عنوان شغل اصلی و یا در محل شغل اصلی قصد فعالسازی دستگاه خودپرداز دارند.

قطعات مهم تشکیل دهنده خودپرداز NCR
مانیتور 12 اینچ صفحه رنگی
پرینتر ژورنال و پرینتر رسید مشتری از نوع حرارتی
کارت ریدر از برند SANKYO مدل 3Q8
دارای اپراتورپنل ماتریسی و صفحه کلید
دارای سیستم دیسپنسر الکترونیک باکس و ٪80 مکانیزم مکانیکی دستگاه
دارای 4 کاست نگهداری اسکناس

Call Now Button