05
ژانویه

خريد دستگاه پوز همراه

دستگاه های پوز كه امروزه نقش حياتی در نظام اقتصادی كشورها دارند دارای انواع بسيار مختلفی هستند كه هر كدام از اين مدل ها متناسب با نوعی از كسب و كارهاست. در واقع در هر جامعه ای با انواع مختلف كسب و كار مواجه هستيم كه هر كدام شرايط و مقتضيات خاص خود را دارند به همين جهت طراحان و توليد كنندگان دستگاه های پوز به طراحی و توليد مدل های مختلف اين دستگاه پرداخته اند. در اين مقاله قصد داريم نكاتی كلی در مورد دستگاه پوز همراه مطرح كنيم و شرايط خريد اين دستگاه ها را شرح دهيم.

در هر جامعه ای ما با نوعی از كسب و كارها مواجه هستيم كه موقعيت مشخصی برای ارائه خدمات و تبادلات مالی ندارند مانند كسب و كارهای فعال در حوزه تعميرات و تاسيسات ساختمان. از طرفی با توجه به اينكه بخش زيادی از كسب و كارها از كارتخوان بهره می برند، نقل و انتقال پول به شكلی دستی بسيار كاهش يافته و افراد عموما از كارت های بانكی برای پرداخت استفاده می كنند. موضوعاتی نظير اين باعث شد تا كارتخوان هايی طراحی و روانه بازار شوند كه امكان استفاده از آنها در هر محيطی فراهم باشد؛ اين مدل از كارتخوان ها كه با نام كارتخوان سيار شناخته می شود دارای مدل ها و انواع بسيار متنوعی است كه از جمله آنها می توان به دستگاه پوز همراه اشاره كرد.

در طی سالهای اخير كه استفاده از گوشی های هوشمند رو به افزايش است اين طرح مطرح شد كه دستگاه های پوز بر مبنای گوشی های هوشمند طراحی شود. در همين راستا يك قطعه سخت افزاری مكعب شكل طراحی شد كه از طريق ورودی صدا به گوشی‌و يا تبلت متصل می شود. در بعد نرم افزاری هم نياز به نصب يك نرم افزار خاص وجود دارد تا امكان انجام تراكنش ميسر شود. قطعه سخت افزاری دارای يك شيار است كه كارت در آن قرار می گيرد و كشيده می شود، دقيقا مانند ساير كارتخوان ها. با كشيدن كارت از اين شيار و وارد كردن اطلاعات لازم تراكنش صورت می گيرد و پرداخت با سرعت هر چه تمام تر انجام می شود. بدين ترتيب به سادگی هر چه تمام تر و صرفا با يك قطعه كوچك سخت افزاری گوشی همراه تبديل به يك دستگاه پوز می شود. در خصوص شكل ظاهری اين قطعه هم بايد گفت كه در سالهای گذشته، طرح ها و مدل های مختلفی به لحاظ ساختاری و ظاهری از اين قطعه توليد و روانه بازار شده است.

پوز همراه
پوز همراه

هزينه های ارائه خدمات هم در اين سرويس به دو صورت محاسبه می شود. در روش اول درصدی از تراكنش های ماهانه بابت ارائه سرويس به شركت ارائه دهنده خدمات پرداخت می شود و در روش دوم هزينه ای ثابت در هر ماه از مشترك كسر می شود. البته نا گفته نماند ارائه اين سرويس برای مدت 14 روز رايگان است؛ البته مدت زمانی كه مشترك قادر است به صورت رايگان از اين دستگاه پوز استفاده كند متفاوت است و تماما به شركتی بستگی دارد كه به فروش اين محصول می پردازد.

در خصوص فوايد اين دستگاه ها بايد گفت كه، اين مدل از كارتخوان ها مزايا و معايب خاص خود را دارند اما در حالت كلی می توان به چند مورد از اصلی ترين ويژگی های مثبت اين دستگاه ها اشاره كرد كه شامل :

استفاده از موبايل شخصی برای انجام پرداخت ها، يكی از ويژگی های اصلی اين مدل از كارتخوان هاست و ديگر نيازی به حمل دستگاه كارتخوان نيست.

عدم نياز به تبادلات مالی به صورت نقدی

كاهش مراجعه به دستگاه های خود پرداز

سهولت بسيار بالا در حمل

و…

خريد دستگاه پوز همراه

برای خريد اين دستگاه ها نياز است به شركت های خاصی كه در زمينه فروش اين محصول فعال هستند مراجعه شود؛ يكی از بهترين شركت ها در اين زمينه شركت پوز پرداز است كه خدمات مختلفی از جمله گارانتی، مشاوره قبل از خريد، آموزش های لازم و… را به خريداران اين محصول ارائه می دهد.

پوز پرداز

لينك جهت مطالعه بيشتر