درگاه پرداخت دلاری شپا
29
جولای

درگاه پرداخت دلاری شپا

انواع درگاه‌های پرداخت

با افزایش و رشد تکنولوژی‌های روزافزون و بیشترشدن خریدهای اینترنتی، بیشتر فروشگاه‌ها به سایت‌های فروشگاهی اینترنتی نیاز بیشتری پیدا می‌کنند. درگاه‌های پرداختی شپا درگاه پرداخت دلاری است که از معتبرترین درگاه‌های موجود بوده و توسط یک مسیردهی هوشمند مخاطبین و مشتریان کسب‌وکارها را به مطمئن‌ترین درگاه‌ها هدایت می‌کند.

پرداخت دلاری شپا

از نیازهای اساسی فروشگاه‌های اینترنتی و بیشتر سایت‌ها انتخاب یک درگاه پرداخت ایمن که دارای کمترین کارمزد باشد، است. شپا درگاه پرداخت آنلاین، یکی از این درگاه‌های معتبر است که خدمات بسیار زیادی را به کاربران خود ارائه می‌دهد و به‌طورکلی می‌توان گفت کاربرپسند است و دارای محبوبیت.

شپا دارای دو نوع درگاه دلاری و ریالی است و این درگاه اینترنتی به روش رایگان و بدون اینکه کارمزدی در قبال خدمات‌رسانی خود دریافت کند به مشتریان خود خدمات می‌رساند. می‌توان در کمتر از یک روز آن را روی سایت‌های خود فعال کرد. این شپا برای کمک رساندن به کسب‌وکارها طراحی شده تا بدون اینکه مشکلی در محاسبه‌های مالی ایجاد شود به بهترین بازدهی دست پیدا کند.

هدف شبکه پرداختی شپا

این مجموعه درگاه پرداخت آنلاین دارای هدف‌ها و ارزش‌هایی طبق اصول بوده که می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • رضایت مشتریان و افزایش تعداد مشتری به دلیل وفاداری
  • برخوردکردن با احترام با متقاضی و دریافت درگاه پرداخت
  • دریافت‌کردن کارمزد برای ارائه‌کردن خدمات در کمترین زمان
  • ارائه‌کردن خدمات باکیفیت بالا به مشتریان خود

چیزی که در این شپا درگاه پرداخت دارای اهمیت است این است که برای کمک به کسب‌وکارها طراحی شده تا بدون ایجاد مشکل در محاسبات مالی بهترین بازخورد فعالیت دست پیدا کند، این درگاه، مدیریت آسان را به شرکت‌ها ارائه می‌کند.

هدف شبکه پرداختی شپامزایای استفاده از درگاه شپا نسبت به دیگر رقبای خود

درگاه های پرداخت نسبت به خدمات و مزایایی که برای کاربران دارند نسبت به دیگر رقبای خود متفاوت هستند. از مزایای شپا درگاه پرداخت آنلاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی‌کردن کامل، یا به طور تمام‌وقت
  • دریافت‌نکردن کارمزد تا ۴۵ روز کاری
  • فعال‌کردن درگاه در زمان یک‌ساعته
  • دارابودن بیشتر از ۲۰ پلاگین مختلف
  • ارائه‌کردن درگاه پرداخت دلاری

می‌توان در تمام روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل از طریق واتساپ، ایمیل یا تماس تلفنی مشاوره‌های لازم را دریافت کرد.

خدمات پرداخته با شپا

خدماتی که این درگاه پرداخت به مشتریان خود ارائه می‌کند از طریق روش‌های مختلف ارائه می‌شود که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

درگاه پرداخت ریالی

زمانی که فردی برای پرداخت ریالی شپا پرداخت آنلاین را انتخاب می‌کند می‌تواند پایانه‌های بدون مشکل و دارای امنیت را در اختیار داشته باشد. این پرداخت سوییچینگ هوشمند را ایجاد کرده و کاربران کسب‌وکارهای آنلاین را به درگاه‌های شاپرک هدایت می‌کند که موجب رضایت کاربران شپا می‌شود و موجب بیشترشدن فروش و انجام تراکنش‌های موفق از نتیجه استفاده از این درگاه است.

درگاه پرداخت بین‌المللی

این درگاه پرداخت دلاری شپا از خدمات دیگر این شرکت است که برای کاربران مشاغل این امکان را ایجاد می‌کند تا در یک محیط ایمن بتوانند تراکنش‌های ارزی خود را اداره کنند و از پشتیبانی موردنیاز و سرویس‌های بین‌المللی هم استفاده کنند. تراکنش‌های ارزی در این روش پرداخت در مدت ۲۰ روز باید تصفیه شود.

قانون استفاده‌کردن از درگاه شپا

زمانی که در درگاه پرداخت عضویت اولیه صورت می‌گیرد اطلاعات کاربر وارد شده و درستی آن بررسی می‌شود تا ثبت‌نام تکمیل شده و برای تایید شماره تماس وارد شده از کاربر درخواست می‌شود تا یک سلفی با کارت ملی خود ارائه کند. توجه کنید که در هیچ زمانی برای دریافت این اطلاعات از کاربر توسط ایمیل درخواستی ارسال نمی‌شود.

ارسال و دریافت تیکت‌ها همگی در داخل سایت انجام می‌شود و از ایمیل فقط برای اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنند. افراد برای اینکه از کلاهبرداری جلوگیری کنند باید درخواست شپا درگاه پرداخت اطلاعات حساب و شماره کارت خود را وارد کنند و اگر درست نباشد حساب کاربر از طریق سایت شپا پذیرفته نمی‌شود.

کلام پایانی

شپا درگاه پرداخت آنلاین از جمله روش‌های پرداخت اینترنتی بسیار ایمن است که امکانات راحت و بیشتری را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و در تمامی تراکنش‌های شپا یک درصد کارمزد کسر می‌شود.