دستگاه پوز ایرانی با خدمات پس از فروش
23
جولای

دستگاه پوز ایرانی با خدمات پس از فروش

دستگاه پوز ایرانی

دستگاه پوز از وسایل مورد احتیاج هر فردی که دارای کسب‌وکار و تجارت است. بدون این دستگاه جابه‌جایی مالی به‌سختی و با مشکلات زیاد انجام می‌شود. دستگاه پوز ایرانی شامل انواع ثابت و سیار است که نوع سیار آن سیم کارتی و نوع ثابت وای‌فای دارد و کارت‌خوان جیبی و اندرویدی هم شامل چندین دسته می‌شوند. هرکدام از این دستگاه‌ها بنا به احتیاج هر فرد در بازار کار، مورداستفاده قرار می‌گیرند و دارای خدمات پس از فروش هستند.

البته امروزه بیشتر دستگاه‌های پوز سیار دارای سیم‌کارت هستند تا در هر مکانی قابل‌استفاده باشند. این کارت‌خوان‌ها شخصی یا مالکیتی هستند. یعنی اگر شما دستگاه را از شرکت‌های معتبر خریداری کردید پس مالک آن هستید. اگر از بانک تهیه کردید شخصی است و دارای محدودیت‌های تراکنشی است که در ماه باید انجام شود.

چند نکته در مورد خرید دستگاه پوز

دستگاه پوز، امروزه در کسب‌وکار وسیله‌ای ضروری شمرده می‌شود و انتقال پول از خریدار به فروشنده و برعکس با این دستگاه به‌راحتی امکان‌پذیر است. هنگام خرید دستگاه پوز بعد از شرایطی که دارد باید شما به نکاتی هم توجه داشته باشید. داشتن پشتیبان کارت‌خوان بسیار مهم است چون این دستگاه یک کالای خدماتی محسوب می‌شود. باید بعد از خرید پشتیبانی داشته باشد تا در صورت بروز مشکل در سریع‌ترین زمان برای رفع این مشکل اقدام کنید.

خرید دستگاه پوز

شرکت‌هایی که شما از آن اقدام به خرید دستگاه پوز کردید باید خدمات پس از فروش یا همان گارانتی از قبیل تعمیرات کارت‌خوان، فعال‌سازی دستگاه، تغییر پایانه و…را داشته باشد. پشتیبانی دستگاه پوز شما هم به عهده شرکت پرداختی است که شماره آن روی دستگاه ثبت شده است. یعنی مورد تأیید شاپرک قرار گرفته است. تمامی شرکت‌های پرداخت زیر نظر شاپرک و یکی از بانک‌های مطرح در جامعه است. مثلا پرداخت الکترونیک پاسارگاد زیر نظر بانک پاسارگاد است.

مفهوم پشتیبانی از دستگاه پوز

امروزه از هرجایی که کالایی را خریداری می‌کنید همراه آن یک کارت گارانتی 1ساله یا چندماهه هم دریافت می‌کنید. اگر اشکالی در کالای خریداری شده بود بتوانید به‌راحتی و بدون دردسر این مشکل را رفع کنید و از خدمات بعد از خرید کالا هم استفاده کنید. دستگاه پوز هم از جمله این کالاها است که نیاز به پشتیبان دارد. وسیله‌ای ضروری در امر دادوستد است و هر ثانیه کلی تراکنش انجام می‌دهد امکان خرابی و مشکل را دارد.

هنگام خرید دستگاه پوز سیار باید به گارانتی و مهلت تست آن توجه داشته باشید که اگر در مدت کمی بعد از استفاده دچار مشکل شد پشتیبان شما را در امر تعمیر یا تعویض این دستگاه یاری کند. حتی می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به نزدیک‌ترین نمایندگی راهنمایی کرده و در هر ساعت از روز به سؤالات شما درمورد مشکل دستگاه پاسخ بدهد.

اهمیت پشتیبانی یا خدمات‌پس‌ازفروش

افرادی که برای کسب‌وکار خود نیاز به دستگاه پوز از هر نوعی هستند می‌توانند از پرفروش‌ترین دستگاه پوز سیار که به‌صورت آکبند و یا استوک است خریداری کنند. اگر دستگاه شما آکبند باشد شامل گارانتی هم می‌شود ولی اگر بنا به دلایلی دستگاه پوز دست‌دوم تهیه می‌کنید سعی کنید حتما از فروشگاهی معتبر باشد تا مشکلی پیش نیاید و بتواند به شما گارانتی و پشتیبانی  از دستگاه را هم ارائه دهد. باید از خدمات پس از فروش دستگاه هم استفاده کنید.

شرکت‌هایی که دارای مجوز و اعتبار هستند به مشتریان خود گارانتی کالا می‌دهند تا در صورت بروز مشکل و داشتن سؤال بتوانند پاسخگو باشند. نمایندگان رسمی ثبت و فروش دستگاه‌های پوز سیار از بانک مرکزی و شاپرک گارانتی کتبی و ضمانت‌نامه به همراه فاکتور با خدمات پس از فروش و پشتیبانی از دستگاه را مادام‌العمر باقیمت مناسب دریافت و ارائه می‌دهند.

وظایف پشتیبان

صاحبان دستگاه پوز می‌توانند به‌راحتی شماره‌تلفن کارت‌خوان خود را تغییر دهند. ممکن است شما به دلیل خرابی تلفن و یا مزاحمت‌های تلفنی یا مشکلات این‌چنینی تصمیم بگیرید شماره‌تلفن خود را تغییر بدهید این کار را با کمک پشتیبان دستگاه پوز می‌توانید انجام دهید. شما در اینجا به کارهایی که نیاز است برای تغییر شماره‌تلفن انجام دهید آشنا می‌شوید.

ارسال عکس رسید دستگاه، ثبت در سامانه پرداخت، راه‌اندازی مجدد دستگاه، تنظیمات دستگاه کارت‌خوان و مواردی که در کارت‌خوان می‌شود تغییر داد به عهده پشتیبان دستگاه است. شرکت پوز پرداز دستگاه‌های کارت‌خوان سیار را بدون سود بانکی و ضامن به تقاضاکننده واگذار می‌کند. با فراهم‌کردن بستری نیرومند از نرم‌افزارها و سخت افرازهای خود پشتیبانی کرده و توانسته خدمات پس از فروش منحصربه‌فردی را به مشتریان خود ارائه دهد.