20
ژانویه

دستگاه پوز بدون پرداخت سود تراکنش

دستگاه پوز بدون پرداخت سود تراکنش یکی از خواسته‌های فعالان اقتصادی است. امروزه تکنولوژی گسترش بسیاری یافته و در حرفه‌ها و عرصه‌های گوناگونی ریشه دوانده است. تمام این تکنولوژی‌ها در جهت آسایش و رفاه تبادلات تجاری انجام می‌گیرد. یکی از این تکنولوژی‌ها و امکانات نوینی که در سال‌های اخیر رواج و اهمیت بسیاری یافته، دستگاه پوز بانکی است.

ارائه دستگاه پوز بدون پرداخت سود تراکنش، بخشی از مزایای دستگاه‌های مجوعه پوزپرداز است.

عملکرد پوز به این صورت می‌باشد که این دستگاه از طریق سامانه‌های اینترنتی و یا تلفنی به حساب‌های افراد در بانک‌های گوناگون متصل است. هنگامی که دریافت‌‌کنندگان پوزهای بانکی از دستگاهایشان استفاده نمایند، جمع هر گونه تراکنش مالی پوز به حساب‌هایشان واریز می‌شود.

براساس تعرفه‌های موجود، هر تراکنش دارای سود بانکی است که از مجموع درآمدهای صاحب حساب، سودی به عنوان تعرفه کسر و به حساب بانک واریز می‌شود. این مسئله باعث ایجاد نارضایتی‌هایی برای فعالان اقتصادی شده است. به همین دلیل، برخی از افراد درخواست دریافت وجه نقدی می‌کنند که این مسئله خود باعث ایجاد مشکلاتی در تبادلات مالی می‌شود. ازاین‌رو، صاحبان کسب و کارها به دنبال دستگاه‌های پوزی هستند که کمترین سود را از تراکنش‌های مالی آنان کسر نماید.

 

در میان تمامی شرکت‌های ارائه ی دستگاه های پوز سیار، مجموعه پوزپرداز جز معدود مجموعه‌هایی است که اقدام به عرضه دستگاه‌های پوز بدون پرداخت سود تراکنش کرده است. عدم پرداخت سود تراکنش یکی از مزایای بزرگ به شمار می‌آید که مجموعه پوزپرداز، از آن برخوردار می‌باشد. فعالان اقتصادی که مایل هستند از این مزیت برخوردار شوند، می‌توانند با استفاده از شماره تماس‌های این مجموعه با کارشناسان پوز پرداز ارتباط برقرار کرده و تقاضای خود را مبنی بر دریافت دستگاه پوز به ثبت رسانند.

در کمترین زمان، بدون نیاز به ضامن، بدون سود تراکنش مالی، هر گونه دستگاه پوز را که می خواهید دریافت نمایید.

بنگا های تجاری پس از اعلام تقاضا، در کمترین مدت زمان ممکن و بدون نیاز به ضامن دستگاه پوز را از پوزپرداز دریافت می کنند تا تا بتوانند به کمک دستگاه‌های این مجموعه، تبادلات تجاری کسب و کار خود را افزایش دهید.