دستگاه پوز سیار با گارانتی و ضمانت
29
آوریل

دستگاه پوز سیار با گارانتی و ضمانت

گارانتی و پشتیبانی دستگاه کارت‌خوان

کارت‌خوان‌های سیار یا (POS) دستگاه‌هایی هستند که توسط شبکه یا تلفن به سیستم‌های بانکی متصل می‌شوند و امکان انتقال خودکار مبالغ خریداری شده از حساب فروشنده را ایجاد می‌کنند. این دستگاه‌‌های پوز یا پایانه‌های فروش علاوه بر توانایی پرداخت، کاربردهای زیاد و مختلفی را هم مانند: دریافت صورت‌حساب، اعلام موجودی و حتی امکان انصراف از خرید و گزارش‌های روزانه را دارد. مالکان این دستگاه‌ها از مزیت‌های یک شعبه کوچک بانکی برخوردار هستند. با خرید از شرکت‌های معتبر دستگاه پوز سیار با گارانتی و ضمانت این دستگاه‌ها می‌توانید در زمان ایجاد آسیب و خرابی از مزایای آن بهره‌مند شوید.

تولید دستگاه پوز سیار

تبدیل‌شدن دستگاه‌های کارت‌خوان به‌عنوان یکی از ابزار مهم و ضروری در بیشتر کسب‌وکارها موجب شده نیاز به تولید آن در کشور بیشتر احساس شود، همین موضوع باعث شده که فکر ساختن کارخانه‌های تولید و ساخت دستگاه کارت‌خوان در ایران شکل بگیرد. از مزیت‌های استفاده از کارت‌خوان‌های ایرانی علاوه بر کارآفرینی با استفاده از دانش مهندسین بومی می‌توان به پشتیبانی سریع و راحت این دستگاه‌ها توسط شرکت‌های ایرانی تولید شده اشاره کرد.

پس می‌توان دستگاه پوز سیار با گارانتی و ضمانت را به دلیل قابل‌دسترس بودن به‌راحتی دریافت کرد و دیگر نیاز به هدردادن وقت و هزینه برای انجام کارهایی مانند ثبت‌کردن در سامانه همتا برای رجیستری نیست. این دستگاه‌ها با مجوز قانونی از سازمان‌های مربوطه به بازار ارائه می‌شوند و دارای امنیت فوق‌العاده‌ای هستند.

تولید دستگاه پوز سیارپرفروش‌ترین دستگاه پوز سیار

کارت‌خوان‌های سیار بسیار کاربردی هستند و به دلیل اینکه استفاده از آنها هیچ محدودیت مکانی ندارد و باعث توجه بیشتر کسب‌وکارها شده است. می‌توان برای دریافت این نوع کارت‌خوان‌ها به بانک مراجعه کرده و به روش امانی آن را دریافت کرد. ولی اگر خواستار خرید دستگاه پوز سیار هستید باید مدارک شناسایی و مدارک حساب بانکی و محل کار خود را برای تأیید به بانک ارائه کنید و درخواست خرید را انجام دهید. می‌توانید حتی از نوع پرفروش‌ترین دستگاه‌های سیار به‌صورت استوک و آکبند هم خریداری کنید.

اگر دستگاه خریداری شده آکبند باشد؛ یعنی دستگاه شما پشتیبانی می‌شود و دستگاه پوز سیار با گارانتی و ضمانت را خریداری کرده‌اید. اما اگر دستگاه دست‌دوم یا استوک باشد، باید دقت کنید که از هر محل و مکانی خریداری نکنید و از فروشگاه یا شرکت‌های معتبر آن را تهیه کنید. دستگاه معمولا در حد نو هستند و ایرادی ندارد. پس باید از فروشگاه یا شرکت‌های معتبر آن را تهیه کنید تا از گارانتی و پشتیبانی آن هم بهره‌مند شوید.

ویژگی بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار

اولین چیزی که از ویژگی‌های کارت‌خوان سیار به شمار می‌رود قیمت این دستگاه‌ها است. البته باید توجه کرد که اگر دستگاه کارت‌خوان بانکی را به روش آزاد تهیه کنید معمولا قیمت آن بالاتر است. اما اگر این دستگاه بانکی را اجاره کرده‌اید قیمت اجاره هم طبق امکاناتی که دارد باید محاسبه شود. از دیگر ویژگی‌های مهم دستگاه پوز سیار با گارانتی و ضمانت داشتن این موارد است. این موارد عبارت‌اند از:

 • توانایی اتصال سیم‌کارت و وای‌فای را داشته باشد
 • توانایی شارژ سریع باتری دستگاه
 • در ساخت و تولید آن استانداردهای امنیتی رعایت شده باشد
 • در بهترین پوزهای سیار مصرف باتری حداقل است
 • پشتیبانی سیم‌کارت ۴G
 • دارای ظرفیت زیاد باتری باشد
 • دارای وزنی سبک حملی آسان و محدودیت جابه‌جایی نداشته باشد
 • از قابلیت‌های مهم این دستگاه‌ها آنتن‌دهی بالای آن است
 • تراشه‌های داخلی و بدنه دستگاه در مقابل آب و رطوبت دارای مقاومت زیادی باشد
 • وجود پردازنده با سیستم‌عامل قوی برای پردازش اطلاعات داده‌ها
 • توانایی نصب ابزارهای جانبی به دستگاه را دارا باشد و به توان به‌عنوان صندوق فروشگاهی از آن بهره برد

کلام پایانی

جالب است بدانید که تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان در شرکت پوز پرداز دارای گارانتی و ضمانت بوده و این شرکت تعمیرات دستگاه پوز را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد. این شرکت دستگاه‌های خود را به‌صورت اقساطی بدون دارابودن ضامن به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای خرید دستگاه پوز سیار با گارانتی و ضمانت به شرکت معتبر پرداز مراجعه کنید تا از خدمات ویژه این شرکت بهره‌مند شوید