شرکت بزرگ پوز پرداز
23
جولای

دستگاه پوز سیار شرکت بزرگ پوزپرداز

تاریخچه ورود دستگاه پوز

قبل از اینکه این دستگاه‌های مدرن ساخته شود و به بازار بیاید فروشندگان از پرینترهای ماشینی و دستی برای گرفتن اطلاعات افراد و از برگه‌های کاغذی با نسخه‌های کپی کربنی استفاده می‌کردند. این ورقه‌ها باید برای پردازش به بانک تحویل داده می‌شد که کار سخت و وقت‌گیری بود. فروشنده برای گرفتن هزینه فروش خود باید در صندوق را باز و بسته می‌کرد. اولین دستگاه  کارت‌خوان در سال 1974 توسط ویلیام بروبک ساخته شد که در فروشگاه مک‌دونالد استفاده شد.

در سال 1979 در مورد این کارت‌خوان‌ها تحولی به وجود آمد. یک کارت‌خوان با ضبط داده الکترونیکی ساخته شد که نوارهای مغناطیسی به کارت‌های اعتباری اضافه شد. برای اولین‌بار در ایران در فروشگاه شهروند و فروشگاه رفاه از این دستگاه‌ها استفاده شد. در سال 1384 اتصال این کارت‌خوان‌ها به بانک توسط شرکت‌های سامان و پارسیان پیگیری شد که امروزه شرکت‌های زیادی در حال ارائه پوز سیار هستند. یکی از مجموعه‌ها شرکت بزرگ پوزپرداز است.

مشخصات دستگاه‌های پوز شرکت‌های بزرگ

زیبا و بادوام، این کارت‌خوان‌های شرکت دارای مقاومت بالایی است و طراحی آن بسیار زیبا و طبق ارگونومی دست ایجاد شده است.

آنتن‌دهی عالی – دستگاه‌های این شرکت‌ها دارای آنتن‌دهی بالا و بی‌نظیری هستند و حتی در مکان‌هایی که آنتن ضعیفی دارد به‌خوبی کارکرده و سیستم ارتباطی بالایی را برقرار می‌کند.

سرعت خارق‌العاده – استفاده از دستگاه‌های پوز سیار شرکت بزرگ پوزپرداز که دارای سخت‌افزارهای عالی و پیشرفته است باعث می‌شود کار این دستگاه‌های سیار پوز پرداز سریع و با سرعت بالا انجام شود.

قیمت مناسب و باصرفه – با اینکه دستگاه‌های پوز شرکت‌های بزرگ کیفیت عالی و دارای امکانات زیادی است ولی قیمت خرید و نگهداری آن خیلی مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

دارای دو سیم‌کارت و چند حساب – این دستگاه‌های سیار هم‌زمان می‌توانند دو سیم‌کارت و با استفاده از وای‌فای کار خود را انجام دهند و چندین حساب بانکی را ساپورت و حمایت کنند.

تنوع محصولات شرکت بزرگ پوزپرداز

این دستگاه‌ها دارای تنوع بسیار برای انواع شغل‌های مختلف است که باکیفیت بالا در بین پوزهای دیگر طرف‌داران زیادی دارد. دستگاه‌های پوز دارای رنگ و شکل‌های متنوع به بازار آمده و امنیت فوق‌العاده‌ای دارد. این دستگاه‌ها سیستم رمزنگاری شده دارد که تمامی تراکنش‌ها را کاملا با ایمنی و بدون اینکه کسی از اطلاعات فردی خبردار شود انجام می‌دهد و تأییدیه جهانی را هم گرفته است.

تنوع محصولات شرکت بزرگ پوزپرداز

اگر دستگاه پوز فقط در یک مدل و توسط بانک ارائه می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟

اگر دستگاه‌های پوز سیار فقط در چند مدل خاص و توسط بانک به تقاضاکننده عرضه شود و با وجود احساس نیازی که بانک‌ها دارند و اشکال و ایرادهای زیادی که پیدا می‌کرد باعث می‌شد که انجام تراکنش با مشکل مالی و اختلال روبرو شود. حتی زمان زیادی را باید صرف تعمیر و قابل‌استفاده کردن این دستگاه می‌کردید. اما اگر این دستگاه‌های پوز سیار توسط شرکت‌های بزرگ پوزپرداز عرضه شود تقاضاکننده حق انتخاب بهترین پوز را برای شغل خود خواهد داشت. همین امر باعث می‌شود شرکت‌ها برای پشتیبانی از این دستگاه‌ها اقداماتی را انجام دهند.

با این کاربین شرکت‌های عرضه‌کننده رقابت ایجاد می‌شد و دراین‌بین تقاضاکننده برنده اصلی این رقابت‌ها بود. امروزه در شرکت‌های بزرگ پوز سیار کارشناسان ماهر و متخصص در زمینه دستگاه‌های پوز هستند. این باعث فروش بهتر این نوع از دستگاه‌ها و بیشتر شدن تقاضاکننده می‌شود. شما می‌توانید بدون نگرانی از این شرکت‌ها خرید کرده و تراکنش‌های بالای مالی در کسب‌وکار داشته باشید. هیچ‌گونه پیچیدگی در این امر وجود ندارد و فقط باید با کارشناسان تماس گرفته آن‌ها شما را برای خرید بهترین نوع پوز سیار راهنمایی می‌کنند.

شرکت بزرگ پوزپرداز

این شرکت بزرگ‌سال‌ها با کسب تجربه‌های دانشمندانه در زمینه بانک‌داری الکترونیک، به‌روزترین دستگاه‌های کارت‌خوان را همراه خدمات پشتیبانی فنی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شرکت بزرگ پوزپرداز توانسته با همکاری بانک موردنظر خود دستگاه‌های کارت‌خوان سیار و خودپرداز را به‌صورت اقساط ۶ماهه به تقاضاکنندگان خود واگذار کند. حتی اقدام به فروش کارت‌خوان سیار در دفاتر پیشخوان دولت و اعطای نمایندگی فروش به این دفاتر نیز کرده است. تمامی دستگاه‌های این شرکت دارای گارانتی است که در زمان وقوع مشکل مهندسان این مجموعه به مدت 5 سال دستگاه را مورد بازبینی و تعمیر قرار می‌دهند.