دستگاه پوز سیار مدل AF70
29
ژانویه

دستگاه پوز سیار مدل AF70

پوز سیار مدل AF70

امروزه هر کسب‌وکاری که با مشتری سروکار داشته باشد و با آن‌ها ارتباط برقرار کند، نیاز به استفاده از یکی از انواع مختلف دستگاه‌هایی کارت‌خوان ثابت و سیار دارد. زیرا امروزه با تنوعی که در این دستگاه‌ها به وجود آمده است، هر شغلی می‌تواند از هر نوع آن برای کسب‌وکار استفاده کند. با استفاده از مدل‌های مختلف این دستگاه‌ها در کافی‌شاپ، پیک‌های تحویل حضوری، فروشنده‌های سیار و… می‌توان به کسب‌وکار خود رونق داد. یکی از مدل‌های جدید دستگاه پوز سیار مدل AF70 است که در بازار وجود دارد. دارای قابلیت و کاربردهای زیادی است که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

درباره کارت‌خوان مدل AF70

این دستگاه پوز جدید توسط شرکت پوز پرداز ارائه می‌شود. این کارت‌خوان سیار وای‌فای دارد و می‌تواند هم‌زمان دو سیم‌کارت هم داشته باشد و به طور مجزا از آن‌ها استفاده کند. زیرا اگر یکی از اپراتورها پاسخ نداد، از اپراتور دوم استفاده می‌کند. اگر پذیرنده در محل باشد و هیچ نوع سیم کارتی در آنجا آنتن ندهد، پس پذیرنده دستگاه پوز سیار می‌تواند، دستگاه را به یک شبکه بی‌سیم وای‌فای متصل کند و تراکنش‌های خود را انجام دهد.

این دستگاه به دلیل استفاده از وای‌فای سرعت تراکنش‌هایی که انجام می‌شود، بسیار بالا است و می‌توان در کسری از ثانیه تراکنش مالی را انجام داد و حتی می‌توان بدون نگرانی از قطع و وصل‌شدن ارتباط با سیستم‌های بانکی تراکنش‌های زیادی را انجام داد. این دستگاه  پوز سیار مدل AF70 دستگاه آکبندی است که می‌توان آن را به‌صورت صفر خریداری کرد. البته برخلاف دستگاه کارت‌خوان سیار استوک هیچ استفاده از این دستگاه‌ها نشده است. این دستگاه محصول کشور چین است.

مشخصات پوز سیار مدل AF70

این کارتخوان جدید و کاربردی بسیار پرطرف‌دار است و موجب رضایت بیشتر پذیرندگان این کارت‌خوان‌ها قرار گرفته است. کارت‌خوان آنفو AF70 دارای باتری از نوع لیتیوم ای با ظرفیت ۲۶۰۰ میلی آمپرکار می‌کند و ماندگاری بالایی دارد و بدون نیاز به شارژ باتری تا مدت‌ها روشن می‌ماند. با دو ساعت شارژ کامل می‌شود و بعد از شارژ کامل طبق تراکنش‌هایی که دارید از ۲۴ تا ۴۸ ساعت نیاز به شارژ دوباره ندارد. پورت این دستگاه از نوع mini usb است.

از لحاظ آنتن‌دهی مجهز به دو سیم‌کارت و قابل اتصال وای‌فای است و حتی با کمترین آنتن‌دهی می‌تواند، تراکنش انجام دهد و مشکلی پیش نمی‌آید. اگر این دستگاه نیاز به تعمیر پیدا کند، شرکت واردکننده تامین می‌کند و نگرانی از لحاظ قطعات آن وجود ندارد. اگر حالت تمپر هم پیدا کند، سریع می‌توان آن را رفع کرد.

از لحاظ وزن و طراحی این دستگاه طوری طراحی شده است که دارای وزن کم و خیلی طبیعی است و حتی با کیف و بدون آن هم دارای حمل ساده‌ای است. دارای وزن ۴۰۰ گرم و جنس بدنه این دستگاه پوز سیار مدل AF70 از پلاستیک فشرده و بافتی مات دارد که دارای کیفیت قابل تاییدی هست. صفحه‌نمایش رنگی یکی از خصوصیات این دستگاه است. پردازنده این دستگاه 32BlT secure CPU است و قدرت بالایی در عملکرد دارد.

درباره کارت‌خوان مدل AF70

لوازم خرید همراه با دستگاه کارت‌خوان آنفو

این دستگاه کارت‌خوان سیار را در زمانی که خریداری می‌کنید لوازم جانبی را هم همراه آن دریافت می‌کنید که شامل موارد زیر هستند:

  • کابل و شارژر دستگاه کارت‌خوان AF70
  • ۱۰۰ عدد رول کاغذ حرارتی ۱۸ متری
  • یک عدد کیف ضربه‌گیر دستگاه کارت‌خوان
  • در زمان خرید ارائه این دستگاه به خریدار این دستگاه‌ها تست شده و همراه گارانتی مشتریان عزیز می‌شود.

تعمیر آنفو AF70

اگر این دستگاه دچار خرابی یا مشکلی شود، باید توسط شرکت واردکننده تعمیر شود و به دلیل نگرانی صاحبان دستگاه قطعاتی با دستگاه ارائه نمی‌شود. برای تعمیر دستگاه پوز سیار مدل AF70 برای یافتن قطعات و روش‌های تعمیر هیچ نگرانی و مشکلی وجود ندارد. اگر دچار آسیب و صدمه هم شود می‌توان به‌راحتی آن را حل کرد. مانند تمپر شدن دستگاه سیار که یکی از مشکلات دستگاه است که به‌راحتی می‌توان آن را رفع کرد.

سخن آخر

امروزه باتوجه‌به افزایش روزافزون دستگاه‌های جدید کارت‌خوان می‌توان از کاربردی‌ترین نمونه برای کسب‌وکارهای خود را تهیه کرد. کارت‌خوان‌ها امروزه بیشترین بار امور بانکی افراد را به دوش می‌کشند.