دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر
29
آوریل

دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر

دستگاه کارت‌خوان بانکی

بانک شهر دارای فعالیت‌های مختلف و متنوع مالی است این فعالیت‌ها شامل سرمایه‌گذاری در قسمت‌های مختلف در حوزه بانکداری ایران، پولی و… است که در سطح کشور بسیار فعال بوده و خدمات متنوع را به شهروندان ارائه می‌کند. از ویژگی‌های این بانک خدمات متنوع و متفاوت و نوآوری‌های جدید بوده و مدل‌های کسب‌وکاری بانکی، اشخاص حقیقی و حقوقی در خارج و داخل کشور راهم زیرپوشش خود دارد. دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر هم در ارائه خدمات و سرعت دهی در هر مکان و هر زمان از فناوری اطلاعات بهره‌گیری می‌کند و هزینه‌های سازمانی را کاهش داده و موجب سودآوری پایدار می‌شود.

راهنمای انتخاب کارت‌خوان طبق بانک و شرکت پرداخت

با دستورالعملی که بانک مرکزی و شرکت شاپرک صادر کرده است هر شرکت خدمات پرداخت فقط به بانک هایی که با او طرف قرارداد هستند می‌توانند خدمات خود را ارائه دهند. البته باید گفت قرارداد بین بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت ثابت نیست و ممکن است هر روز تغییراتی در آن روی دهد. پس به طور مثال اگر دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر را انتخاب کردید و نوع دستگاه موردنظر را تعیین کردید قبل از اینکه وجه آن را پرداخت کنید حتماً نوع دستگاه و بانک را از فروشنده استعلام بگیرید.

قرارداد تعیین شده طبق پرداخت وجه یا حتی مذاکره و اصرار خریدار نمی‌تواند تغییر پیدا کند. پس با مطلع شدن از این اطلاعات مراقب کلاهبرداران و شیادان باشید. در سیستم پرداخت الکترونیک ۱۲ شرکت پرداخت مجوز از بانک مرکزی را دریافت کرده‌اند و می‌توانند طبق روش‌های موجود و امکانات با بانک‌های رسمی کشور قرارداد عقد کنند.

طراحی کارت‌خوان سیار ME31کارت‌خوان بانک شهر

بانک شهر کارت‌خوان ثابت و سیار را به مشتریان خود ارائه می‌کند که این دستگاه‌ها مناسب استفاده در شرکت‌ها، مراکز خدماتی، فروشگاه‌ها و… هستند. برای اینکه بتوانید دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر را دریافت کنید باید به‌صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این بانک مراجعه کنید برای دریافت دستگاه پوز مانند دیگر بانک‌ها باید مدارکی را ارائه کنید. این مدارک لازم عبارت‌اند از:

 • تصویر کارت ملی
 • عکس از صفحات اصلی شناسنامه
 • عکس از سند مالکیت سیم‌کارت (برای دریافت کارت‌خوان سیار بانک شهر)
 • مدارک شغلی
 • تصویر قبض تلفن ثابت در محل نصب دستگاه (برای دریافت دستگاه ثابت)
 • تصویر اجاره‌نامه یا سند مالکیت
 • فرم درخواست دستگاه پوز

با آماده‌کردن این مدارک و ارائه‌کردن آن به بانک شهر تقاضای شما برای دریافت دستگاه پوز ثبت می‌شود که بعد از بررسی و تایید دستگاه تحویل و فعال می‌شود.

پشتیبانی دستگاه کارت‌خوان بانک شهر

زمانی که دستگاه کارت‌خوان ثابت و دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر را دریافت کردید از پشتیبانی و خدماتی که شامل این دستگاه‌ها می‌شود هم می‌توانید بهره‌مند شوید. این خدمات و پشتیبانی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • بازدید موردی
 • بازدید دوره‌ای
 • خدمات رفع تمپر شدن دستگاه پوز
 • تعمیر دستگاه و تنظیمات و راه‌اندازی دستگاه

در بازدیدهای دوره‌ای که انجام می‌شود کارشناسان در یک‌زمان مشخص دستگاه پوز را مورد بررسی قرار می‌دهند و اگر نیاز به تنظیمات مجدد، رفع خرابی و… داشت توسط کارشناسان مجموعه حل‌وفصل می‌شود. در بازدیدهای موردی هم می‌توان با پشتیبان مجموعه تماس گرفته و مشکل کارت‌خوان را بیان کنید. کارشناسان در کمتر از ۲۴ ساعت به رفع آن اقدام می‌کنند و در ۲۴ ساعت در مورد مشکلات و مسائل در زمینه دستگاه‌های پوز آماده پاسخگویی هستند. پس با دریافت دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر نگران پشتیبانی و خدمات‌دهی از طرف مجموعه نباشید.

درخواست دستگاه پوز شخصی به‌جای کارت‌خوان‌های بانکی

اگر در کمترین زمان می‌خواهید یک دستگاه کارت‌خوان تهیه کنید بدون اینکه مدارک شغلی، سند مالکیت و اجاره‌نامه ارائه دهید می‌توانید به‌جای اینکه از بانک دستگاه را تهیه کنید و مراحل اداری آن را طی کنید و تصمیم به خرید یک پوز شخصی بگیرید. این دستگاه‌های پوز به‌سادگی و فقط با ارائه مدارک شناسایی می‌توان دریافت کرد و دیگر نیاز به مدارک شغلی و…. نیست.

می‌توانید با شرکت پوز پرداز تماس گرفته و خرید، مشاوره و راهنمایی از کارشناس فروش این مجموعه دریافت کنید. آن‌ها شما را در انتخاب و خرید بهترین دستگاه پوز سیار، ثابت و جیبی شما را راهنمایی می‌کنند و طبق کسب و کاری که دارید نیاز شما را برآورده کند.

کلام پایانی

برای این که بتوانید از بانک شهر دستگاه ثابت یا دستگاه کارت‌خوان سیار بانک شهر دریافت کنید بعد از ارائه مدارک و ثبت‌نام و تایید، تا یک هفته زمان برای تایید مدارک لازم است. بعد از آن در صورت دریافت کارت‌خوان بانک مبلغی را که تعیین شده در حساب بلوکه می‌کند و بعد از مراحل اداری که طی شد دستگاه به دست مشتریان می‌رسد. برای خرید دستگاه شخصی به شرکت معتبر و بزرگ پوز پرداز مراجعه کنید و با شرایط ویژه این دستگاه‌ها را تهیه کنید.