دستگاه کارت‌خوان سیار با ماندگاری شارژ بالا
27
فوریه

دستگاه کارت‌خوان سیار با ماندگاری شارژ بالا

کارت‌خوان سیار

با مدرن‌شدن و پیشرفت‌هایی که در تمامی زمینه‌ها و تکنولوژی‌ها صورت گرفته، دوران صندوق‌های سنتی هم به پایان رسیده است. صندوق‌های سنتی و پول‌های نقد جای خود را به ابزار و وسایل پیشرفت‌های داده‌اند که به نام کارت‌خوان‌ها یا (POS) شناخته می‌شوند تا همه کارهای پرداخت و دریافت و امور بانکی به‌راحتی انجام شود و مشتریان و خریداران کمترین زمان ممکن را هدر دهند. دستگاه‌های کارت‌خوان در طی پیشرفت‌هایی که داشته‌اند دارای انواع مختلف با کاربردهای عالی شده‌اند که هرکدام دارای مزایای خاص و ویژه‌ای هستند؛ مانند کارت‌خوان سیار با ماندگاری شارژ بالا که یک خصوصیت بسیار عالی برای دستگاه‌های سیار امروزی است که افراد بتوانند برای مدت‌زمان بیشتری از این دستگاه‌ها استفاده کنند.

ویژگی و خصوصیت بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار

همان‌طور که گفته شد، دستگاه‌ها به دو صورت ثابت و سیار هستند که نمونه سیار آن از محبوب‌ترین پرطرف‌دارترین دستگاه‌های کارت‌خوان محسوب می‌شوند. زیرا می‌توان آن را در هر مکانی استفاده کرد. آنتن‌دهی بالای این دستگاه‌ها و قابل‌حمل بودن و جابه‌جایی راحت از ویژگی‌های مهم آن به شمار می‌رود. پس می‌توان گفت کارت‌خوان‌های سیاری که دارای این خصوصیات هستند و حتی دیگر ویژگی‌های کارتخوان سیار مانند در مقابل ضربه مقاوم بوده و با هر ضربه دچار صدمه و آسیب نمی‌شوند و این بسیار مهم است.

زمان خرید باید به مقاوم‌بودن دستگاه توجه شود. دیگر خصوصیات آن مصرف باتری کم است و کارت‌خوان سیار با ماندگاری شارژ بالا در بین صاحبان دستگاه‌ها بسیار محبوب هستند. پس باید در زمان خرید میزان مصرف باتری هم توجه کرد. برای اطمینان از خرید خود می‌توانید از شرکت بزرگ پوز پرداز از انواع مختلف کارت‌خوان‌ها با شرایط ویژه خریداری کنید.

اصول نگهداری از باتری دستگاه کارت‌خواننمونه‌ای از دستگاه کارت‌خوان سیار با ماندگاری شارژ بالا

اگر برای کسب‌وکار خود دنبال یک دستگاه سیار بی‌سیم و همه کاره هستید تا تمامی فعالیت‌های بانکی شما را به‌راحتی انجام دهد، کارت‌خوان سیار مورفان h۹ می‌تواند یک گزینه عالی باشد. این دستگاه دارای پردازنده‌های قوی و حافظه داخلی ۵۱۲ مگابایتی است. از ویژگی‌های مهم این دستگاه و آنتن‌دهی بسیار بالا و نگهداری و ماندگاری شارژ بالا است.

این دستگاه کارت‌خوان سیار می‌تواند به برنامه‌هایی که مربوط به انجام امور صورت‌حساب فروش، بانکداری، تدارکات تحویل و … متصل شده و خدمات آن را فراهم کند. صاحب هر کسب‌وکاری هستید مانند: خرده‌فروشی، رستوران‌ها، خدماتی و… که نیاز به تراکنش مالی زیادی دارید، این کارت‌خوان یک سرمایه‌گذاری عالی محسوب می‌شود. این کارت‌خوان بسیار خوش‌دست بوده و دارای استحکام بالایی است و سبک طراحی آن مینیمال تمام مشکی و پرطرف‌دار است.

اصول نگهداری از باتری دستگاه کارت‌خوان

صاحبان دستگاه کارت‌خوان‌های سیار که تمامی تراکنش‌های بانکی خود را با دستگاه انجام می‌دهند، در دستگاه خود یک باتری را مشاهده می‌کنند. برای اینکه عمر دستگاه خود را تضمین کنند باید در حفظ و نگهداری باتری دستگاه تلاش کنند و نکاتی را هم رعایت کنند. این نکات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • در ابتدا باید دستگاه را برای مدت‌زمان دو ساعت کاملا شارژ کنید.
  • بعد از اینکه دستگاه پوز به دست شما رسید شارژشدن کامل زمان نگهداری شارژ قبل از شارژ دوباره را زمان‌بندی کرده تا بعد از گذشت زمان از عمر و ماندگاری شارژ بالای آن اطمینان حاصل کنید.
  • فقط از شارژهای مخصوص دستگاه برای شارژکردن کارت‌خوان خود استفاده کنید؛ زیرا شارژ نامناسب به دستگاه آسیب‌زده و عمر باتری را کم می‌کند.
  • زمانی که باتری به شارژ ۱۵ درصد رسید، دوباره آن را به شارژ بزنید.
  • زمانی که دستگاه روشن است و نرم‌افزار آن بالا می‌آید اقدام به خارج‌کردن باتری دستگاه نکنید.
  • دستگاه نباید همیشه روشن باقی بماند.
  • زمان اتصال دستگاه به شارژ دقت کنید تا سوکت نشکسته و کابل آن پاره یا خم نشود.

سخن آخر

یکی از ضروری‌ترین مسئله‌ای که در استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان سیار با ماندگاری شارژ بالا اهمیت دارد، میزان نگهداری شارژ باتری است. زیرا اگر بهترین دستگاه و باکیفیت‌ترین دستگاه را داشته باشید؛ اما میزان ماندگاری شارژ آن کم باشد دچار مشکل می‌شوید. پس در انتخاب و خرید دستگاه به این موضوع دقت کنید.