دستگاه کارت‌خوان سیار نو
05
آوریل

دستگاه کارت‌خوان سیار نو

کارت‌خوان نو

کارت‌خوان‌ها به عنوان سیستم‌های POS و یا پایانه‌های فروش هم شناخته می‌شوند. این دستگاه‌ها وسیله‌هایی قدرتمند هستند که موجب فروش شده و حتی کنترل حساب‌های مالی را دارند. دستگاه کارت‌خوان سیار نو معمولا سنگ بنای بیشتر شغل‌ها و حتی خرده‌فروشی‌ها و بیشتر افرادی است که با این وسیله کاربردی کارهای خود را انجام می‌دهند. از طریق استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان در امور مالی خود صرفه‌جویی کرده و احتمال به‌وجودآمدن خطاهای انسانی را هم کمتر کرد. برای اینکه بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار را تهیه کنید باید یک شناخت کافی از ویژگی‌های موردنیاز این دستگاه‌ها را بشناسید و با کاربردهای این دستگاه‌ها بیشتر آشنا شوید.

از کجا بفهمیم دستگاه کارت‌خوان نو است؟

دستگاه‌های کارت‌خوان دارای مزایا و قابلیت‌های زیادی هستند که برای هر شغل و کسب‌وکاری مناسب است و معمولا در بیشتر مشاغل هم مورداستفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این دستگاه‌ها در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده و موجب کم‌شدن پول نقد در دست مردم شده است. دستگاه‌های کارت‌خوان در ایران دارای سه دسته هستند که شامل: آکبند و یا نو، کارت‌خوان‌های دست‌دوم ‏ و ریفر می‌شوند.

دستگاه کارت‌خوان سیار نو معمولا بسته‌بندی سالم و باز نشده‌ای دارد و هیچ زخم خوردگی در روی بدنة آن‌ها وجود ندارد. دارای صفحه‌کلید سالم که در زمان استفاده با خطا روبرو نمی‌شود. زمانی که گفته می‌شود کارت‌خوان سیار نو یعنی به هیچ طریقی از بسته‌بندی خود خارج نشده و دارای گارانتی است. پس اگر دستگاه از بسته‌بندی خارج شده باشد دیگر کارت‌خوان آکبند یا نو به‌حساب نمی‌آید.

مقایسه کارت‌خوان نو و استوک

زمانی که کارت‌خوان‌های استوک مورداستفاده قرار می‌گرفت بعضی از شرکت یا شروع به واردکردن دستگاه کارت‌خوان سیار نو از کشور چین به ایران کردند. به دلیل اینکه این کارت‌خوان‌ها وارداتی بودند، دارای پشتیبانی نبوده و اگر مشکلی برای دستگاه پیش می‌آمد و حتی اگر تمپر می‌شد، چندین ماه طول می‌کشید تا آن را تعمیر کنند.

مزایای استفاده از دستگاه کارت‌خوان سیار نوبعد از شروع تحریم با افزایش قیمت دلار هزینه تعمیر این دستگاه‌ها هم‌افزایش پیدا کرد. به همین دلیل شرکت‌ها دیگر به واردکردن کارت‌خوان نو اقدام نکردند و به‌جای آن کارت‌خوان‌های استوک که معمولا در حد نو و باکیفیت هستند را وارد کردند. او از کشور چین وارد می‌شود که دارای کیفیت خوبی است. دارای گارانتی بوده و اگر دچار مشکل و خرابی شوند طرز دارای  پشتیبانی هستند که می‌تواند به آن‌ها کمک کند.

مزایای استفاده از دستگاه کارت‌خوان سیار نو

این دستگاه‌های کارت‌خوان سیار نو سال‌ها است که در کشور ما سبب آسان‌شدن انجام کسب‌وکارها در بیشتر مراکز خریدوفروش شده است. از لحاظ امنیتی که در خریدوفروش ایجاد کرده است مورد قبول و محبوبیت بیشتر افراد است و دارای کاربردهای زیادی هستند و بیشتر نیازهای مالی افراد را برآورده می‌کنند. مزایای استفاده از این دستگاه‌ها بسیار زیاد است که به بخشی از آنها می‌پردازیم. مزایای استفاده از کارت‌خوان‌ها عبارت‌اند از:

 • مدت‌زمان خدمات و انتظار مشتری بسیار سریع وآسان تر انجام می‌شود.
 • پاسخگوی بیشتر نیازهای کاربران بوده و به‌روز است.
 • دستگاهی مقرون‌به‌صرفه است.
 • دارای فناوری‌های ارزانی است.
 • تجربه مشتری را با ارائه‌کردن چندین گزینه بهتر در استفاده از دستگاه کارت‌خوان بیشتر می‌کند.
 • یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای هر کسب‌وکار و فعالیتی است.
 • وابسته به یک مکان خاص برای انجام خریدوفروش و معامله نیست.
 • به دلیل عدم رسید چاپی در کاغذ صرفه‌جویی می‌شود.
 • تراکنش‌ها را بدون نیاز به سرمایه‌گذاری و پرداخت‌کردن هزینه پشتیبانی می‌کند.
 • فروش را به دلیل راحتی و آسانی پرداخت‌ها در انواع کسب‌وکارها افزایش می‌دهد.
 • دارای امنیت بالایی در مورد اطلاعات افراد است.

کلام پایانی

دستگاه‌های کارت‌خوان سیار نو معمولا از جدیدترین نوع دستگاه‌های کارت‌خوان هستند که قابلیت اتصال به اینترنت و سیم‌کارت‌ها را دارا هستند. برای این که بتوانید یک دستگاه کارت‌خوان سیار نو و آکبند را داشته باشید، می‌توانید به شرکت معتبر و بزرگ پوز پرداز در تهران مراجعه کنید و بهترین نمونه و مدل‌های کارت‌خوان‌های سیار و یا ثابت را با شرایط ویژه خوب دریافت کنید. تمامی دستگاه‌های این شرکت معتبر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است و به‌صورت اقساطی و بدون ضامن به متقاضیان ارائه می‌کند.