سرمایه‌گذاری
23
جولای

روش‌های سرمایه‌گذاری در آینده

سرمایه‌گذاری در سال جدید

سال جدید یک شروع تازه است. این فرصتی است برای ارزیابی مکان‌های زندگی‌تان که می‌خواهید رشد کنید و حتی چیزهایی که باید پشت سر بگذارید. ما نمی‌توانیم از تغییر کاری که انجام می‌دهیم هراس داشته باشیم به‌ویژه وقتی صحبت از پول می‌شود. در این مقاله چند روش مهم سرمایه‌گذاری را بیان کرده‌ایم.

راهی برای پس‌انداز پول پیدا کنید

علاوه بر خرج کردن پول، پس‌اندازکردن آن نیز مهم است.  بنابراین، بهتر است شما شروع به یافتن راه‌های کوچکی برای پس‌انداز کنید. اجازه دهید بودجه شما به شما اجازه خرج دهد. اگر مشکل خرید دارید، شروع به‌اضافه کردن موارد به سبد خرید آنلاین خود کنید. اما به‌جای بررسی و پرداخت آن، x کوچک را بزنید و پنجره را ببندید. چرا؟  شما باید از خرید بدون خالی‌کردن حساب بانکی خود لذت ببرید.

آگاهانه تمام راه را برای شکست خرج می‌کردید، احتمالاً به این کار ادامه نمی‌دادید. بهترین کاری که می‌توانید برای جلوگیری از خرج کردن پول برای چیزهای کوچک انجام دهید این است … توجه کنید بله از تعداد کارهایی که در طول روز انجام می‌دهید بدون اینکه متوجه شوید (و این شامل خرج کردن پول نیز می‌شود) شگفت‌زده خواهید شد! بنابراین، امسال، بیشتر آگاه باشید که پول خود را برای چه چیزی خرج می‌کنید و مطمئن شوید که در بودجه است!

بودجه اضطراری تهیه کنید

در زندگی اتفاقاتی می‌افتد که انتظارش را ندارید. به همین دلیل است که داشتن یک صندوق اضطراری بسیار مهم است. اما آنچه مهم‌تر است این است که پس از مصرف آن، دوباره آن را بازسازی کنید. هیچ‌کس نمی‌تواند شرایط اضطراری را کنترل کند، اما شما می‌توانید کنترل کنید که آیا از نظر مالی برای آنها آماده هستید یا خیر.

سرمایه‌گذاری اشتباه نکنید

اجازه ندهید ترس ازدست‌دادن، شما را به سمت سرمایه‌گذاری وحشتناک سوق دهد! در حال حاضر، ترند سرمایه‌گذاری پول، ارزهای دیجیتال است. اما نکته خنده‌دار اینجاست: تنها درصد کمی از افراد درک روشنی از رمزارز دارند و بااین‌حال، بیشتر مردم آن را خریداری کرده‌اند. وقتی نوبت به سرمایه‌گذاری پول می‌رسد، باید بدانید که سرمایه‌گذاری را که انتخاب می‌کنید، سابقه رشد ثابتی در طول زمان دارد یا خیر. کریپتو آن‌قدر جدید و ناپایدار است که هیچ‌کس دقیقا نمی‌داند قرار است چه کاری انجام دهد. این مکان مناسبی برای سرمایه‌گذاری پولی که به‌سختی به دست آورده‌اید یا شرط‌بندی پول بازنشستگی شما نیست!

روش های سرمایه گذاری

شغل پاره وقت برای سرمایه‌گذاری بیشتر

اگر رویاهای بزرگی برای زندگی خود دارید، به‌احتمال زیاد، پول نقش مهمی در تحقق آنها دارد. ساده‌ترین راه برای افزایش درآمد، یافتن شغل دیگری است! بنابراین، چه این یک کار پاره‌وقت باشد یا … هدف شما این است که سرمایه اضافی را وارد زندگی کنید.

با همسرتان در مورد پول صحبت کنید

معمولا همفکری در مورد پول با همسرتان سخت است و 41 درصد از زوج‌های متاهل می‌گویند که اغلب وقتی درباره پول صحبت می‌کنند با همسرشان دعوا می‌کنند. برای دور هم جمع‌شدن در مورد این موضوع نیاز به ارتباطات، صداقت و کار است. بهترین راه برای شروع، این است که بنشینید و یک جلسه بودجه داشته باشید همان‌طور که در طول زمان بودجه خود را با همکار می‌کنید، یاد خواهید گرفت که چگونه پیچیدگی‌ها را برطرف کنید.

بودجه‌بندی کنید

بودجه کلید تغییر زندگی مالی شما در سال است. این برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند در واقع به جایی که می‌خواهید برسید! یک بودجه به شما اجازه می‌دهد که خرج کنید!

چشم خود را به داشته‌های خود داشته باشید، نه به داشته‌های دیگران

اضطراب به‌سرعت در حال افزایش است. طوری که خط روند آن تقریباً کاملا عمودی است. این درست است – به‌خصوص وقتی صحبت از مقایسه خودمان با دیگران باشد. اجازه ندهید اضطراب مقایسه زندگی شما با دیگران آرامش را از شما بدزدد! شما نمی‌توانید اجازه دهید تصمیمات پولی دیگران زندگی شما را کنترل کند.

ایده خرید بیشتر و بیشتر وسایل، برای اینکه بتوانیم زندگی را بر اساس آنچه دیگران دارند زندگی کنیم، ضرر واقعی دارد! و این باعث نارضایتی می‌شود. زمان آن فرارسیده است که چشم‌انداز را روی چشمان خود بگذارید و روی آنچه در مقابل شماست تمرکز کنید. رسانه‌های اجتماعی نیز می‌توانند محرک بزرگی در خرج کردن پول باشند. باید بفهمید که چه چیزهایی باعث نارضایتی شما می‌شوند و یاد بگیرید که این محرک‌ها را محدود کنید.