سازنده دستگاه پوز در ایران
29
آوریل

سازنده دستگاه پوز در ایران

تولیدکننده دستگاه پوز سیار

دستگاه‌های کارت‌خوان سیار دستگاهی هستند که با عدم توجه به انواع شغل و صنف کاری و باتوجه‌به فناوری‌ها و تجربه‌های روز دنیا یک معامله در سیستم امن را برای افراد ایجاد می‌کنند. امروزه بدون داشتن بهترین نوع دستگاه کارت‌خوان سیار در ایران نمی‌توان تبادلات مالی زیاد و پرداخت‌های مالی را به‌راحتی انجام داد. این دستگاه‌ها عضوی جداناپذیر در بیشتر کسب‌وکارها شده‌اند که در این مقاله به شرکت‌های سازنده دستگاه پوز در ایران می‌پردازیم.

شرکت پوز پرداز پیشتاز در زمینه ساخت دستگاه پوز در ایران

طبق آماری که به برآورد شده است ایران چهار برابر میانگین جهانی از دستگاه‌های کارت‌خوان استفاده می‌کند. دومین کشوری است که تعداد دستگاه پوز در آن بیشتر است. روزبه‌روز احتیاج و استفاده از این دستگاه‌ها بیشتر می‌شود. این شرکت یکی از فعال‌ترین مراکز در زمینه طراحی و تولید کارت‌خوان محسوب می‌شود. در این شرکت تولید نرم‌افزار دستگاه پوز و آموزش برنامه‌نویسی و پشتیبانی کارت‌خوان‌ها طبق دانش مهندسان روند و تولید دستگاه کارت‌خوان به طریقی امن، مطمئن و بهینه انجام می‌شود.

این شرکت می‌خواهد تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان در ایران را از صفر تا صد طبق استانداردهای بین‌المللی تولید کند. با تولید دستگاه پوز در ایران قیمت این دستگاه‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر شده و حتی می‌توان آنها را به کشورهای دیگر هم صادر کرد. در این شرکت با اجرای خدمات طراحی و تولید دستگاه پوز در ایران طبق الگوهای بین‌المللی و روش‌های خلاقانه مهندسان سعی می‌کنند با این برنامه‌های کاربردی و ابزار و وسایل مناسب رونق اقتصادی در کشور را هم بیشتر کنند.

مونتاژ دستگاه پوز تا مرحله خط تولید

چندین سال است که دستگاه‌های کارت‌خوان وارد ایران شدند و موجب تغییرات بسیار زیاد در نحوه خریدوفروش‌ها شده‌اند. می‌شود گفت تقریبا این دستگاه‌ها پول و اسکناس را کنار گذاشته و از ابزاری کاربردی و جدید در سیستم‌های بانک ایران محسوب می‌شوند که نقش بسیار بااهمیت در افزایش معاملات و مبادلات اقتصادی داخلی راهم پای کشورهای اروپایی ایفا می‌کند.

مونتاژ دستگاه پوز تا مرحله خط تولیدطراحی، تولید و سازنده دستگاه پوز در ایران باید طبق استانداردهای معتبر بین‌المللی باشد. بهتر است بدانید که هر سال تعداد زیادی دستگاه کارت‌خوان از کشورهای دیگر وارد ایران می‌شود. پس‌دست پیداکردن به مهارت و تکنولوژی‌های ضروری در ساخت دستگاه پوز دارای اهمیت است. البته ایران در زمینه طراحی و تولید نرم‌افزارها و برنامه‌نویسی این دستگاه بسیار پیشرفت داشته و حتی به دستاوردهایی دست پیدا کرده است که قابل‌تحسین است.

هر چند که به نظر می‌رسد این دستگاه بسیار ساده و دارای بدنه معمولی هستند و پیچیدگی آن‌چنانی ندارند. ولی نکته مهمی که دارای اهمیت است جنبه‌های امنیتی این دستگاه‌ها است. مسئله بعدی زیرساخت امنیتی و پشتیبانی دستگاه‌های پوز است که در تجارت و رونق داخلی جایگاه مهمی را دارا است.

از قیمت مواد اولیه تا ظرفیت تولید دستگاه پوز در ایران

‏ تولید دستگاه‌های کارت‌خوان باید طبق استانداردهای امنیتی و بین‌المللی انجام شود. البته زیرساخت این کارها در کشور آماده شده است. اگر از مراحل پیچیده اخذ مجوز تولید و دستگاه پوز در ایران بگذریم طبق تحریم‌هایی که در حال حاضر روی قیمت‌های مواد اولیه اثر دارد و در حال افزایش است  دلیلی است که موجب می‌شود تولید این دستگاه‌ها دچار مشکل شود. زیرا نرخ ارز در حال تغییروتحول است که روی اقتصاد کشور و تولید دستگاه کارت‌خوان هم اثر گذاشته است و بازار دچار رکود اقتصادی شده است.

زیرا قدرت خرید مردم کمتر شده و حتی مشکلات و معضلاتی در خصوص تولید دستگاه پوز در ایران به وجود آمده است. با اینکه تعداد زیادی دستگاه کارت‌خوان در کشور وجود دارد ظرفیت تولید بیشتر شرکت‌های سازنده پوز در ایران یک‌روند نزولی پیدا کرده است. دولت باید با بیشتر کردن تعرفه از این تولیدکنندگان حمایت کند. در این صورت است که کارت‌خوان‌های ایرانی در برابر دستگاه‌های پوز خارجی می‌توانند قد علم کند.

کلام پایانی

هرچند که دستگاه‌های پوز ابزاری جدید در شفاف‌سازی امور مالی و راحتی در انجام امور و روابط تجاری محسوب می‌شوند؛ اما اگر مشکلات شرکت سازنده دستگاه پوز در ایران برطرف نشود همین مسئله نتیجه عکس خواهد داشت. این ابزار برای فرار مالیاتی و غیرشفاف شدن امور اقتصادی و مالی در ایران تبدیل می‌شود. شرکت پوز پرداز یکی از سازندگان این دستگاه‌ها به شمار می‌رود سالیانه تعداد زیاد دستگاه معتبر با تسهیلات مهم در اختیار خریداران قرار می‌دهد.