سیستم یکپارچه برنامه‌ریزی سازمانی پارسانERP
05
آوریل

سیستم یکپارچه برنامه‌ریزی سازمانی پارسان ERP

سیستم هوشمند

امروزه سیستم‌های اطلاعاتی بسیار رایج شده و تنوع زیادی هم پیدا کرده اند. با وجود ایجاد کسب‌وکارهای جدید و مختلف، نیاز به سیستم‌هایی برای مدیریت و کنترل قسمت‌های مختلف سازمان‌ها بیشتر احساس می‌شود. کسب‌وکارها درحال‌رشد و پیشرفت هستند و از نرم‌افزارهای مختلفی برای مدیریت کارهای خود بهره می‌برند. با تنوع سیستم‌های نرم‌افزاری مختلف اطلاعات در بانک‌های مختلفی پراکنده شود که هیچ ارتباطی بین آنها وجود ندارد. یکی از این سیستم‌های هوشمند پارسان ERP است.

راهکار جامع پارسان ERP

هر برنامه و نرم‌افزار جدیدی که به بازار وارد می‌شود، برای ارتقای زندگی افراد و راحت کردن آن است. این نرم‌افزار پارسان سیستم‌های پیچیده‌ای  که در سازمان‌های مختلف وجود دارد را ساده‌تر کرده است و موجب عملکرد و کارایی بهتر شده است. با مدیریت درستی که به وجود می‌آورد مصرف و منابع را به‌درستی کنترل می‌کند تا عملکرد و بهره‌وری سازمان‌ها به پیشرفت دست پیدا کند. چگونگی و یکپارچگی این نرم‌افزار و تحت وب بودن آن مزیت‌های زیادی را برای افراد به وجود می‌آورد تا فرد بتواند به‌راحتی از سیستم‌های قدیمی و محدودیت‌هایی که داشت تحت ویندوز با امکانات جدید بهره‌مند شود.

تیم طراحی جامعه پارسان ERP سعی دارد حس لذت‌بخش و تجربه دلنشین را برای کاربران خود به وجود بیاورد خصوصیات فنی که در این نرم‌افزار پارسان به کار گرفته شده به این دستاورد و حس دست پیدا کرده‌اند. با وجود راهکارهای جامع پارسان نیازهای بیشتر کسب‌وکارها، اداره‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ به وجود آمده و آن را پوشش می‌دهد.

راهکار جامع پارسان ERPچرا راهکار پارسان ERP را انتخاب می‌کنید؟

نرم‌افزارهایی که به وجود آمده‌اند بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌ها برای بهره‌وری بیشتر کسب‌وکارها و رفع نیازهای خود از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند. با استفاده از راهکار جامع پارسان ERP می‌توان هزینه‌های سازمان‌ها را کمتر کرد و دوباره‌کاری‌هایی که انجام می‌شود را حذف کرد. موجب می‌شود فرایندها خودکارسازی شوند و با این نرم‌افزار دقت در محاسبات با افزایش پیدا می‌کند و دیگر توانایی‌ها هم بهتر می‌شوند. پس در کمترشدن هزینه‌ها بسیار موثر است و دیگر دلایل استفاده از این راهکار پارسان شامل موارد زیر می‌شوند:

فرایندمحوری در جامع پارسان ERP

این راهکار پارسان تمام فرایندها و فعالیت‌هایی که در کسب‌وکارهای مختلف وجود دارد را یکپارچه می‌کند و بهترین روش و راهکار را برای انجام‌دادن کارها ارائه می‌کند. این سیستم فرهنگ‌سازمانی را از وظیفه محوری به سمت‌وسوی فرایندمحوری سوق می‌دهد. به انجام کارها سرعت می‌بخشد و پیچیدگی‌هایی که در کسب‌وکارهای مختلف وجود دارد را به‌راحتی مدیریت می‌کند.

همیشه در دسترس

راهکار جامع پارسان ERP تحت وب قرار دارد و افراد و کاربرانی که آن را نصب کنند در همان لحظه می‌توانند تمام کارهای اجرایی خود را در هر جای دنیا که باشند و با هر وسیله و دستگاهی که به شبکه وصل می‌شود پیگیری کند و امور کاری خود را انجام دهد.

ساختار منعطف و پاسخگو

این سیستم و راهکار پارسیان بیشتر از ۲۸ سیستم تخصصی است که برای برنامه‌ریزی و مدیریت‌کردن منابع به سازمان‌های ارائه شده است. این سیستم‌های تخصصی و راهکارها در انجام کسب‌وکارها و روش‌های مدیریتی به افراد اطلاعات می‌دهند تا باتوجه‌به تغییراتی که در کسب‌وکارها ایجاد می‌شود تناسب ایجاد کرده و تصمیم‌های درستی را به‌موقع داشته باشد.

امنیت بالا

در انجام امور مختلف فقط یک نرم‌افزار مطمئن و سریع می‌تواند به افراد اطمینان و آرامش دهد. راهکار جامع پارسان ERP باتوجه‌به تکنولوژی و تولید نرم‌افزارهای جدید زیرساخت‌های موردنیاز را برای اطمینان و آسایش افراد ایجاد می‌کند.

کاهش هزینه‌های خرید نرم‌افزار

افراد می‌توانند با خریدکردن لایسنس راهکار و نرم‌افزار پارسان را مورداستفاده قرار دهند و یا این نرم‌افزار را در محل کار خود نصب کنند.

کلام پایانی

برای اینکه کاربران نرم‌افزار بیشتر شود نیاز به هیچ‌گونه برنامه خاصی نیست و فقط به یک کامپیوتر و یا دستگاهی نیاز است که به شبکه وصل شود. این نرم‌افزار دانشی است که در بالاترین سطح کسب‌وکار سازمانی قرار دارد که به دلیل قابلیت‌هایی که پارسان دارد موجب شده به‌عنوان یک محصول دانش‌بنیان مورد تأیید معاون علمی و فناوری قرار بگیرد.