کارت‌خوان سیار با پشتیبانی
29
ژانویه

شرکت ارائه دستگاه کارت‌خوان سیار با پشتیبانی عالی

حذف پول نقد

در دنیای امروزی بیشتر کشورهای پیشرفته سعی دارند، پول نقد را از زندگی‌ها حذف کرده و جامعه‌ای بدون اسکناس و پول نقد را ایجاد کنند. البته حذف پول نقد دارای معایب و مزایای نیز است. اما مطمئنا از مزایای این کار خیلی بیشتر است. با این کار امنیت‌های مالی در کسب‌وکارها بیشتر می‌شود و دزدی به حداقل می‌رسد. هدف از حذف پول‌ها استفاده بیشتر افراد از کارت‌خوان‌های سیار است. می‌توانید برای تهیه کارت‌خوان به شرکت ارائه دستگاه کارت‌خوان سیار با پشتیبانی عالی مراجعه کنید.

از خدمات پس از فروش و پشتیبانی این شرکت‌ها بهره‌مند شوید. پس هر فردی فارغ از هر نوع کسب‌وکاری می‌تواند از انواع و مدل‌های مختلف این دستگاه‌ها استفاده کند.

چه زمانی نیاز به تماس با ما شرکت‌های پرداخت است؟

بیشتر این شرکت‌های ارائه‌دهنده دستگاه‌های پوز در سراسر کشور دارایی شعبه‌های مختلف و زیادی هستند که افراد می‌توانند درخواست دریافت دستگاه کارت‌خوان خود را به یکی از نزدیک‌ترین شعبه‌های محل زندگی خود ارائه دهند. پس اگر دستگاه کارت‌خوان شما امانی باشد یا واگذاری دائمی روش ارتباط با شرکت‌های پرداخت فرق می‌کند.

اگر دارای دستگاه‌های امانی هستید، تمامی خدماتی که مربوط به دستگاه است را طبق قانون شرکت پرداخت تامین می‌کند و می‌توانید برای هرگونه خدمات، تعمیرات و حتی درخواست رول‌های کاغذی با شماره پشتیبانی شرکت ارائه‌کننده تماس بگیرید. اگر دستگاه دائمی دارید، برای گرفتن خدماتی مانند دریافت اطلاعات در مورد گرفتن گزارش، مغایرت‌های مالی و دیگر سرویس‌های پرداخت الکترونیک می‌توانید با شرکت‌های پرداخت تماس بگیرید. دارندگان دستگاه کارت‌خوان باید شماره‌های پشتیبانی شرکت‌های پرداخت را همیشه در دسترس داشته باشند.

پشتیبانی دستگاه کارت‌خوانوظیفه پشتیبان کارت‌خوان چیست؟

همان‌طور که می‌دانید دستگاه‌های کارت‌خوان یکی از ابزار مهم و پراهمیت در همه کسب‌وکارها محسوب می‌شود و باعث می‌شوند، هرکسی هر  شغلی که دارد به یکی از این دستگاه‌ها نیاز پیدا کند. اگر می‌خواهید دستگاه پوز جدیدی را خریداری کنید یا دستگاه قدیمی خود را با نوع جدیدترین تعویض کنید، باید با بزرگ‌ترین شرکت‌های فروش دستگاه پوز مانند شرکت پوز پرداز آشنایی داشته باشید.

زیرا این آشنایی موجب می‌شود، در انتخاب یک دستگاه کارت‌خوان بهتر به شما کمک شود. دستگاه‌های این شرکت همگی دارای خدمات پس از فروش و دستگاه کارت‌خوان سیار با پشتیبانی عالی هستند و هر زمان از شبانه‌روز که باشد پاسخگویی مشتریان خود هستند. پشتیبان دستگاه کارت‌خوان توانایی لازم را برای سرویس‌های دوره‌ای، جمع‌آوری‌کردن و بازاریابی دستگاه‌های پوز در کل شهر را دارند. همچنین از دستگاه‌های کارت‌خوان بازدید کرده و مشکلات آن‌ها را برطرف می‌کنند. این کارها و وظایف پشتیبان دستگاه‌های کارت‌خوان شرکت‌های معتبر محسوب می‌شود.

رمز پشتیبانی دستگاه کارت‌خوان

بیشتر دستگاه‌های که از شرکت‌های معتبر خریداری می‌شوند، دارای رمز و شماره‌ای هستند که در همه دستگاه‌ها متفاوت هستند. یعنی رمز مدیر پشتیبان و یا سرپرست است. البته این رمز به پذیرنده دستگاه مرتبط نیست و در اختیار او قرار نمی‌گیرد. به دلیل اینکه در دستگاه‌های کارت‌خوان تنظیماتی وجود دارد که نباید دچار تغییر و دست‌کاری شود، این رمز پشتیبان فقط در اختیار پشتیبان و یا در اختیار شرکت‌هایی که کار فروش دستگاه یا پشتیبانی را انجام می‌دهند، قرار می‌گیرد.

اگر رمز پذیرنده مسدود شود و صاحب دستگاه به شرکت و فردی که کارت‌خوان را از او خریداری کرده مراجعه مکند تا نرم‌افزار را مجددا نصب کند، رمز پشتیبان دستگاه هم بازیابی می‌شود. برای اینکه رمز را تغییر بدهند، باید وارد منوی دستگاه در قسمت ترمینال، مدیریت ترمینال و یا مدیریت رمزها شده و گزینه تغییر رمز را انتخاب و شماره را وارد کنند.

کار بازیابی کار ساده‌ای نیست و نیاز به زمان و مراجعه به شرکت فروشنده کارت‌خوان دارد. زیرا اگر رمز پذیرنده اشتباه وارد شود، باید حتما با شرکت پشتیبان تماس گرفت و اطلاعات و مشخصات کارت‌خوان را ارائه داد تا رفع مسدودی شود.

سخن پایانی

امروزه دستگاه‌های کارت‌خوان یکی از ملزومات هر کسب‌وکار محسوب می‌شود. پس اگر نیاز به یک کارت‌خوان سیار با پشتیبانی عالی دارید، می‌توانید به شرکت بزرگ پوز پرداز مراجعه کنید و دستگاه‌های خود را به‌صورت اقساطی و بدون ضامن دریافت کنید.