شرکت تولیدکننده دستگاه پوز سیار ایرانی
23
جولای

شرکت تولیدکننده دستگاه پوز سیار ایرانی

دستگاه پوز یا کارت‌خوان

دستگاه پوز همان کارت‌خوان‌ بانکی است که در خریدوفروش تجاری و اقتصادی مورداستفاده قرار می‌گیرد. باتوجه‌به پیشرفت علم و توسعه صنعت، انواع مختلفی از این دستگاه‌ها به بازار وارد شده و هرکدام مزیت‌های خاص خود را دارد. دستگاه پوز یا کارت‌خوان و در اصطلاح عامیانه پایانه فروش، دستگاهی است که به شما کمک می‌کند در هر مکانی که هستید از کارت عابربانک خود وجه موردنیاز را بابت خریدی که انجام دادید به فروشنده پرداخت کنید.

شرکت تولیدکننده دستگاه پوز سیار

کارکردن با این وسیله خیلی راحت و ساده است و نیاز به یک‌زمان طولانی برای انجام عملیات ندارد. شما در ابتدا کارت را داخل دستگاه می‌کشید و مبلغ موردنظر خود را وارد می‌کنید و دکمه تأیید را می‌زنید. بعد از واردکردن رمز بانکی خود، مبلغ از حساب شما کسر می‌شود. شرکت تولیدکننده دستگاه پوز سیار ایرانی سعی کرده با تولید این دستگاه از نوع  و مدل پیشرفته آن کمکی به اقتصاد جامعه بکند.

مزایای استفاده از کارت‌خوان

استفاده از این دستگاه هم برای خریدار و هم برای فروشنده مزایای زیادی دارد. این دستگاه به شما کمک می‌کند بدون اینکه پول زیادی را با خود حمل کنید، از طریق عابربانک خود هر جا که هستید، تمام‌پرداخت‌های خرید خود را خیلی سریع انجام دهید. فروشندگان هم به‌جای دریافت وجه نقد از مشتری و واریز روزانه آن به‌حساب بانکی خود و خطرهای احتمالی در طول مسیر می‌توانند به‌راحتی با استفاده از کارت‌خوان از خدمات آن بهره ببرند. آن‌ها خیلی سریع و ساده می توانند خریدوفروش خود را با موفقیت انجام دهند.

در استفاده از دستگاه پوز امکان خطا در شمارش پول هم از بین می‌رود و نیاز به نگهداری پول هم ندارید. این یکی از مشکلات رفت‌وآمد به شعبه‌های بانک را حل می‌کند. مزیت دیگر این دستگاه از لحاظ بهداشتی است. احتمال انتقال آلودگی از اسکناس به انسان و بر عکس از بین می‌رود. همان‌طور که اطلاع دارید با وجود اسکناس‌های تقلبی که در بازار وجود دارد، شاهد کلاهبرداری از این طریق هستیم. اما با استفاده از دستگاه کارت‌خوان باعث جلوگیری از این نوع کلاهبرداری‌ها هم می‌شویم.

نکات مهم هنگام خرید از یک شرکت تولیدکننده دستگاه پوز سیار

باید توجه کرد که کلاهبرداری‌هایی توسط افراد سودجو با روش‌های مختلف انجام می‌شود و یکی از شایع‌ترین آن‌ها در مورد کارت‌خوان‌ها است. این افراد در دستگاه‌های کارت‌خوان قطعه‌ای سخت‌افزار به نام اسکمیر را نصب می‌کنند که از اطلاعات مهم کارت‌های بانکی افراد کپی‌برداری می‌کند که از نوار مغناطیسی کارت‌های بانکی استفاده می‌شود. در فرصتی مناسب با استفاده از نرم‌افزارهای خاص، از حساب افراد برداشت می‌کنند. نکته مهم دیگر این است که باید توجه کنید کارت‌خوان شما خدمات پس از فروش هم داشته باشد.

خرید بهترین کارتخوان سیار

سرعت کار دستگاه هم نکته مهمی است که باید توجه کنیم. از شرکت‌های معتبر دستگاه کارت‌خوان را خریداری کنیم که هنگام خرابی آن را برای ما تعمیر یا تعویض کنند. شرکت تولیدکننده دستگاه پوز سیار ایرانی که اقدام به تولید این‌گونه دستگاه‌ها نموده است، همه ویژگی‌های بالا که ذکر کردیم را دارد.

احتیاط لازم دراستفاده از کارت خوان

برای جلوگیری از سو استفاده از کارت‌های بانکی خود، رمز کارت خود را به فروشنده نگویید و شخصا آن را وارد دستگاه کنید. هنگام استفاده از کارت‌خوان، روی دریچه ورودی کارت یا خروجی آن اگر وضعیت غیرعادی مثل چسب خوردن یا وجود شیئی اضافی بود دقت کرده و سریع به اطلاع شعبه آن بانک برسانید و خود از سایر عابربانک‌ها و از روش دیگری، کار خود را انجام دهید.

در هنگام استفاده از این دستگاه‌ها قبل از اینکه عملیات پردازش و کار با کارت‌خوان تمام شود، محل را ترک نکنید. اگر در عملیات پرداخت دچار مشکلی مثل تراکنش ناموفق شدید رسید خود را گرفته و نگهداری کنید تا از کسر شدن وجه از حساب خود باخبر شوید.

شرکت تولیدکننده دستگاه پوز سیار ایرانی

این شرکت با پژوهش و تحقیق، سعی در توسعه و تولید دستگاه کارت‌خوان سیار در ایران کرده است. هدف این شرکت ایجاد شغل و افزایش توان داخلی از طریق تکنولوژی است. تلاش این شرکت‌ها بر این است که ما عمدتا به‌خاطر کارهای بازرگانی واردکننده نباشیم و بر اساس نیاز بازار ایران سعی در تولید این دستگاه کنیم.