شرکت کارتخوان سیار
23
آگوست

شرکت کارتخوان سیار

شرکت کارتخوان سیار

با توجه به گستردگی استفاده از انواع کارتخوان، این روزها خریدوفروش این محصول کاربردی و کوچک بسیار افزایش پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی موضوع شرکت کارتخوان سیار می‌پردازیم.

در بازار کارتخوان انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارد. کارتخوان‌های ثابت و سیار. دستگاه‌های کارتخوان ثابت نوعی از کارت خوان هستند که معمولاً با خط تلفن به حساب بانکی متصل می‌شوند. این دستگاه‌ها، کابل و سیم‌کشی‌های پیچیده و دست و پاگیر دارند. در صورت قطعی برق، کسب‌وکار شما متوقف خواهد شد. اما نسبتاً ارزان‌تر هستند.

کارتخوان سیار، نوعی پایانه پرداخت بانکی است که از طریق اتصال به شبکه بی‌سیم، عملیات پرداخت وجه نقد را توسط کارت‌های اعتباری می‌توانید انجام دهید. دستگاه کارتخوان سیار به دلیل اینکه به‌جای اتصال به برق از باطری استفاده می‌کند مانع توقف کسب‌وکار شما در روزهای قطعی برق می‌شود. دستگاه‌های کارتخوان سیار می‌توانند هوشمند و غیرهوشمند باشند. دستگاه‌های کارتخوان سیار هوشمند امکان نصب انواع نرم‌افزار حسابداری و فروشگاهی را نیز دارند. این نرم‌افزارها ممکن است مانند سخت‌افزار دچار ایراد و مشکل شود. پس بهتر است دقت کنید و کارتخوان سیار هوشمند خود را از شرکتی تهیه کنید که خدمات تعمیر نرم‌افزاری دستگاه کارتخوان سیار را نیز داشته باشند.

مشاغلی که کارتخوان سیار نیاز دارند

کارتخوان‌های سیار معمولاً برای مشاغلی استفاده می‌شود که به‌نوعی متحرک و سیار هستند. به‌عنوان نمونه شما پیک موتوری دارید یا خدمات تحویل و پرداخت در محل را ارائه می‌دهید. فروشنده‌ی خیابانی هستید و مغازه ثابتی ندارید. اغذیه‌فروشی کنار جاده هستید و شاید هرروز در مکان ثابتی نباشید.

دستگاه‌های کارتخوان با توجه به داشتن باطری به‌راحتی با برق شارژ می‌شوند. این دستگاه‌ها خیلی سریع شارژ شده و مدت طولانی شارژ را نگه می‌دارند. معمولاً باطری‌های باکیفیت و دارای عمر مطلوبی هستند. با استفاده از کارتخوان‌های سیار می‌توان از طریق سیم‌کارت یا GPRS به اینترنت متصل شد و عملیات بانکی را خیلی راحت و سریع انجام داد. کارتخوان‌های سیار می‌توانند هوشمند هم باشند.

هم‌اکنون می‌توان علاوه بر بانک از شرکت‌های خصوصی هم کارتخوان یا پوز سیار خرید. شاید چند سال پیش این موضوع عجیب به نظر می‌رسید و مردم فقط به بانک‌ها اعتماد داشتند. با گسترش شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده کارتخوان، اغلب مردم ترجیح می‌دهند دستگاه کارتخوان خود را از شرکت‌های خصوصی تهیه کنند.

چرا از شرکت کارتخوان سیار، دستگاهم را خریداری کنم؟

شرکت کارتخوان سیار
شرکت کارتخوان سیار

باید بگوییم خرید از شرکت می‌تواند امکانات زیادی در اختیار شما بگذارد. ابتدا لازم است بدانید خرید دستگاه کارتخوان سیار از شرکت خصوصی هم راحت‌تر است و هم سریع‌تر. شما برای این خرید لازم نیست ورق‌بازی‌های پیچیده بانکی را پشت سر بگذارید. به علاوه لازم نیست مدتی طولانی در صف انتظار باشید. خرید از شرکت‌های خصوصی بسیار کمتر از آنچه که فکرش را بکنید زمان می‌برد.

اغلب این شرکت‌ها برای تحویل کارتخوان نیازی به وثیقه بانکی ندارند. این خود دلیلی می‌شود که فرد درخواست دهنده بتواند زودتر کارتخوانش را تحویل بگیرد.

شما با استفاده از دستگاه کارتخوان سیار می‌توانید اطلاعات پرداخت و پردازش عملیات و پرداخت وجه را مشاهده نمایید. البته ممکن است هر نوع دستگاه کارتخوانی مناسب نوع کسب‌وکار و استفاده شما نبوده و دستگاه کارتخوان انتخابی شما باید با نیاز شغل شما متناسب باشد.

لازم است قبل از خرید دستگاه کارتخوان سیار با مشاورین متخصص مشورت کرده تا مناسب‌ترین دستگاه را برای خود خریداری نمایید.

مرکز مهندسی پوز پرداز با آگاهی از اهمیت این موضوع، شروع به ارائه دستگاه‌های پوز سیار در تمامی نقاط تهران کرده است. این شرکت  با توجه به نیاز گسترده بازار به دستگاه‌های کارتخوان سیار، یکی از مجهزترین مراکز فروش را در اختیار دارد. بعلاوه با ارائه  پشتیبانی فنی، تعمیرات و گارانتی دستگاه‌های کارتخوان، خیال مشتری را بابت مشکلات آتی دستگاه نیز راحت کرده است. به علاوه برخی شرکت‌ها این دستگاه را با درخواست تعهداتی چون ضمانت بانکی وجه نقد و یا جواز کسب مشروط می‌کنند که این مانعی برای مشتری ایجاد می‌کند. پوز پرداز، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا بدون نیاز به ضمانت‌نامه بانکی در کمترین زمان دستگاه پوز سیار را دریافت نمایند.