فروش کارت خوان
23
آگوست

فروش آنلاین دستگاه کارت‌خوان

فروش آنلاین دستگاه کارت‌خوان

با توجه به افزایش استفاده از دستگاه کارت‌خوان، این روزها اگر در فروشگاهی کارت‌خوان نبینیم بسیار تعجب می‌کنیم. حتی ممکن است به دلیل اینکه پول نقد همراهمان نیست دیگر از آن فروشگاه خرید نکنیم. از طرفی با توجه به اپیدمی بیماری کرونا خریدهای آنلاین افزایش پیدا کرده است. حتی در برخی مقاطع به دلیل افزایش شیوع این بیماری بانک‌ها نیز تعطیل هستند. پس لازم است که شرکت‌ها دستگاه کارت‌خوان را آنلاین بفروشند. در این مقاله درباره فروش آنلاین دستگاه کارت‌خوان صحبت می‌کنیم.

استفاده از دستگاه پوز باعث سهولت انجام عملیات نقل‌وانتقال پول می‌شود. بعلاوه به دلیل عدم تماس فیزیکی با پول نقد مانع واگیر بیماری‌های مسری می‌گردد. پول به‌عنوان سرمایه ملی کمتر از بین می‌رود. از طرفی استفاده از دستگاه کارت‌خوان باعث شفافیت‌های مالی می‌شود. درست است که هنوز برخی مشاغل از این شفافیت‌های مالی هراس دارند، اما همه ما باید بدانیم که این شفافیت به نفع تمام جامعه است.

با چرخش مالی از طریق کارت‌خوان، سرمایه نقدی بیشتری جذب بانک‌ها می‌شود. این سرمایه نقدی موجب پیشرفت کشور و افزایش سرمایه‌گذاری در بانک‌هاست. بعلاوه خریدار، با کارت‌خوان بسیار راحت‌تر نسبت به پول نقد خرید می‌کند. استفاده از کارت‌خوان به لحاظ روانی تأثیر منفی کمتری در قبال از دست دادن پول به مشتری منتقل می‌نماید.

ضریب امنیتی دستگاه‌های پوز نیز بسیار بالا است. کسی که کارت‌خوان دارد دیگر نیازی به نگه‌داشتن پول نقد و گاوصندوق در فروشگاه خود ندارد. درنتیجه خیالشان از بابت سرقت و دزدی هم راحت است چون پولشان در حساب بانکی‌شان است نه در جیبشان یا دخل مغازه‌شان.

در تراکنش‌های بانکی از طریق دستگاه کارت‌خوان امکان گم‌شدن یا از بین رفتن پول به هر دلیلی وجود ندارد. دیگر لازم نیست نگران تقلبی بودن پول یا تراول چک باشید. حتی اگر تراکنش ناموفقی صورت بگیرد پول حداکثر تا 72 ساعت بعد به حساب شخص بازمی‌گردد.

 چرا خرید آنلاین کارت‌خوان

فروش کارت خوان
فروش کارت خوان

برای آشنایی با مزیت های خرید آنلاین بدانید که در خرید آنلاین شما لازم نیست لباس بپوشید، در ترافیک و گرما و سرمای شهر، روانه خرید شوید. فرقی نمی‌کند قصد خرید کارت‌خوان از بانک دارید یا شرکت‌های خصوصی. به‌هرحال حضوری خرید کردن، دردسرهای خودش را دارد. بعلاوه ممکن است در شرایطی باشید که این شرکت‌ها و حتی بانک‌ها تعطیل باشند. مانند روزهای تعطیل عمومی یا روزهایی مانند اوج گرفتن بیماری کرونا. در این شرایط خرید آنلاین هم برای شما منفعت دارد هم فروشنده.

شما در حالت عادی نمی‌توانید به شرکت‌های متفاوت در عرض چند ساعت مراجعه کنید. امکان مشاهده کامل اجناس و مقایسه سریع هم وجود ندارد. اما در فروشگاه‌های آنلاین خرید کارت‌خوان می‌توانید دستگاه‌های کارت‌خوان را یکجا ببینید با یکدیگر به لحاظ امکانات و قیمت مقایسه‌شان کنید. خدمات هر شرکت را مطالعه کنید و سپس تصمیم به خرید بگیرید.

شما در هنگام خرید آنلاین می‌توانید راحت و بدون دردسر هر خریدی را انجام دهید. شما از این طریق قادر خواهید بود در هر ساعت از شبانه‌روز و هرروزی که دوست داشتید خرید خود را تکمیل نمایید. خرید از مراکز فروش آنلاین دستگاه کارت‌خوان باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما می‌شود.

از طرفی خرید از شرکت‌های خصوصی نسبت به خرید کارت‌خوان از بانک مزایایی دارد. پس بهتر است کارت‌خوان خود را از شرکتی تهیه نمایید که فروش آنلاین دستگاه کارت‌خوان داشته باشد.

مرکز مهندسی پوز پرداز با آگاهی از اهمیت فروش آنلاین، شروع به ارائه انواع دستگاه‌های پوز در سرتاسر ایران به‌صورت آنلاین نموده است. این شرکت  با توجه به نیاز گسترده بازار به دستگاه‌های کارت‌خوان ثابت و سیار، یکی از مجهزترین مراکز فروش را در اختیار دارد. بعلاوه با ارائه  پشتیبانی فنی، تعمیرات و گارانتی دستگاه‌های کارت‌خوان خیال مشتری را بابت مشکلات آتی دستگاه نیز راحت کرده است. بعلاوه برخی مراکز خرید این دستگاه را با درخواست تعهداتی چون ضمانت بانکی  وجه نقد و یا جواز کسب مشروط می‌کنند که این مانعی برای مشتری ایجاد کرده، وقت و هزینه او را تلف می‌کند. شرکت پوز پرداز در جهت حمایت از فعالان  اقتصادی، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا بدون نیاز به ضمانت‌نامه بانکی در کمترین زمان دستگاه پوز سیار را دریافت نمایند.

برای خرید آنلاین دستگاه کارت‌خوان به صفحه فروشگاه پوز پرداز مراجعه نمایید.