دستگاه پوز سامان کیش
23
اکتبر

فروش دستگاه پوز سامان کیش

فروش دستگاه پوز سامان کیش

شرکت پرداخت الکترونیک سامان، راهکارهای نوینی در زمینۀ انواع پرداخت الکترونیکی ارائه داده است. این شرکت در حوزه‌های متفاوتی در این زمینه فعالیت می‌کند. شرکت پرداخت الکرتونیک سامان، به عنوان اولین ارائه‌ دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در ایران و نظام بانکی فعال شد. از جمله مهم‌ترین خدمات این شرکت، ارائۀ دستگاه پوز سامان کیش است. در ادامه دربارۀ فروش دستگاه پوز سامان کیش صحبت می‌کنیم.

شرکت سامان، با کمک عده زیادی از متخصصین در زمینۀ خدمات نوین بانکی از جمله صدور کارت، کارتخوان، درگاه‌های پرداخت اینترنتی و…فعالیت می‌کند. خدمات این شرکت به لحاظ کیفیت از نگاه مشتریان و پیمانکاران در سطح بالایی قرار دارد. هم اکنون سهم زیادی از بازار و روش‌ها نوین پرداخت در اختیار این مجموعه است. یکی از مهم‌ترین ابزارهای ارائه ‌شده توسط این سازمان دستگاه پوز است. هم اکنون شرکت پرداخت الکترونیک سامان بیش از 800 هزار دستگاه کارتخوان فعال در سرتاسر ایران دارد. دستگاه پوز سامان کیش یکی از این کارتخوان ها است. ممکن است شما هم تا کنون در فروشگاه‌ها با این دستگاه برخورد کرده باشید. این دستگاه‌های پوز به صورت سیار و البته بیشتر پوز ثابت وجود دارند. البته شرکت سامان کارتخوان تلفنی (دایال آپ) و کارتخوان شبکه‌ای (lan) هم تولید و ارائه می‌کند.

این روزها وجود دستگاه پوز چه از نوع ثابت و چه سیار در هر کسب‌وکار و فروشگاهی بسیار مهم است. اغلب افراد اگر فروشگاهی کارتخوان نداشته باشد، قادر به خرید نیستند. این روزها کمتر کسی هنگام خروج از منزل، پول نقد در جیب یا کیف خود می‌گذارد. ازاین‌رو وجود دستگاه پوز می‌تواند هم کسب‌وکارها را رونق دهد و هم مشتریان را راضی کند. علاوه بر این دلایل دیگری از جمله وجود بیماری کرونا و دیگر بیماری‌ها باعث شده استفاده از پول نقد کمتر شود. پول نقد سرمایۀ ملی است که باید صحیح از آن نگه‌داری شود. اما این دست‌به‌دست شدن‌ها باعث فرسودگی پول می‌شود.

دستگاه کارتخوان سامان کیش

فروش دستگاه پوز سامان کیش
فروش دستگاه پوز سامان کیش

از سال 1399 وجود دستگاه کارتخوان در بسیاری از اصناف و مشاغل اجباری شد. گرچه هنوز بسیاری از اصناف مانند پزشکان ترجیح می‌دهند کارتخوان نداشته باشند یا کارتخوانشان همیشه خراب! باشد، اما اغلب اصناف به دلیل شفافیت تراکنش‌ها و مالیات ترجیح، از این دستگاه استفاده می‌کنند.

دستگاه پوز انواع متفاوتی دارد. علاوه بر انواع ثابت و سیار، این دستگاه‌ها ممکن است متعلق به شرکت‌های خاصی باشند. مانند پوز بانک ملی، پوز بانک پاسارگاد، پوز سامان کیش و… . پوز سامان کیش به دلیل مدرن بودن فعالیت‌های بانک سامان موردتوجه بسیاری از اصناف است.

مزایای دستگاه پوز سامان کیش

پشتیبانی از چند حساب بانکی:

دستگاه پوز سامان کیش می‌تواند از چند حساب بانکی شما پشتیبانی کند. شما با انتخاب هر حسابی، می‌توانید پول را به آن حساب روانه می‌کنید. این مزیت برای فروشگاه‌های بزرگ که چند شریک تجاری با درصد مشخص دارند بسیار مفید و کاربردی است. در ضمن در این کارتخوانها امکان شناسه دار کردن پرداخت‌ها وجود دارد این قابلیت باعث پیگیری و ردیابی آسان و تفکیک‌پذیر تراکنش‌ها می‌شود.اغلب کارتخوان های سامان کیش می‌توانند بااتصال به بارکد خوان و اسکنر، مراحل دریافت وجه کالا و امور حسابداری را برای صندوقدار آسان‌تر کنند.کارتخوان های هوشمند سامان کیش، امکان نصب نرم افزار های مالی و حسابداری نیز دارد. این قابلیت کمک می‌کند مدیریت مالی حساب آسان شود.

گزارش‌گیری از حساب:

در دستگاه‌های کارتخوان سامان کیش، امکان گزارش‌گیری آنلاین وجود دارد. با خرید دستگاه کارتخوان سامان کیش از مراکز معتبر می‌توانید از تمامی امکانات این دستگاه‌ها استفاده کنید. با این دستگاه همچنین می‌توانید گزارش‌های مستند حساب و تراکنش‌هایتان را دریافت کنید.

جلوگیری از اشتباهات

استفاده از دستگاه کارتخوان از اشتباهات عمدی و غیرعمدی صندوقدار و فروشنده جلوگیری می‌کند. البته باید هنگام دریافت رسید دستگاه کارتخوان دقت کنید و رقم پرداختی را به‌دقت بخوانید. گاهی به‌عمد یا غیر عمد وجود یک صفر اضافی می‌تواند به شما ضرر زیادی بزند. البته یکی از مزایای استفاده از کارتخوان اینجاست که این اشتباهات به‌سرعت و به‌راحتی قابل‌ پیگیری هستند.

هم اکنون با خرید دستگاه کارتخوان و دستگاه کارتخوان سامان کیش از مجموعۀ پوزپرداز، کسب‌وکار خود را بهبود دهید. گروه مهندسی پوزپرداز با ارائۀ انواع کارتخوان ثابت و سیار و همچنین پشتیبانی و تعمیر این دستگاه‌ها به شما کمک می‌کند، خریدی لذت‌بخش را تجربه کنید.