گارانتی تعویض بدون قیدوشرط
29
ژانویه

فروش دستگاه پوز سیار با گارانتی تعویض بدون قیدوشرط

.ی. با،همخرید دستگاه پوز

چندین سال است که دستگاه‌های کارت‌خوان توانستن یک جایگزین مناسب برای پول‌های نقد شوند با روش‌های مختلفی مانند کارت به کارت و درگاه‌های پرداختی اختصاصی افراد را برای دریافت پول یاری می‌کنند. خرید این دستگاه‌های پوز هم بسیار ساده‌تر شده است. اگر افراد این دستگاه‌های پوز سیار را از فروشگاه‌ها آیا شرکت‌های معتبر خریداری کنند، این شرکت‌ها با خرید دستگاه خدمات پس از فروش، گارانتی تعویض بدون قیدوشرط هم ارائه می‌کنند. البته گارانتی و تعویض هم شامل مواردی می‌شود که در این مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش کارت‌خوان

امروز بیشتر وسایلی که خریداری می‌کنیم، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز هستند. یکی از این دستگاه‌ها کارت‌خوان‌های سیار هستند که یک وسیله ضروری و مهم امروزه بیشترین کارایی را در کسب‌وکارها دارد. این دستگاه‌ها ممکن است به هر نحوی دچار خرابی و مشکل شوند. یکی از مواردی که در زمان خرید این دستگاه‌ها باید در نظر گرفت گارانتی و خدمات پس از فروش آن است. البته در سال‌های پیش کارت‌خوان‌هایی که به‌غیراز بانک‌ها در شرکت‌ها و فروشگاه‌های دیگر به فروش می‌رسیدند، علاوه بر وعده وعیدهایی که می‌دادند، دستگاه‌های آن‌ها هیچ گارانتی و خدماتی را ارائه نمی‌کردند.

امروزه کارت‌خوان‌های نو و جدید در بازار هستند که همگی یک سال گارانتی به‌صورت مکتوب با تاریخ و موارد گارانتی دارند که مهر و امضای فروشنده هم در زیر آن قرار دارد. شرکت پوز پرداز به افراد پیشنهاد می‌کند، کارت‌خوان‌های نو را خریداری کنند، هرچند که قیمت بالاتری دارند. اما در عوض با اطمینان بیشتری می‌توانند، از آن استفاده کنند و از گارانتی و خدمات پس از فروش آن بهره ببرند.

مفهوم گارانتی و گارانتی تعویض بدون قیدوشرط

یعنی هر مورد تعمیری که انجام شود، بدون دستمزد و رایگان انجام می‌گیرد. هزینه قطعات هم طبق نیاز از شروع تعمیر به صاحب دستگاه اعلام شده هزینه دریافت می‌شود. گارانتی تعویض یعنی در مدتی که دستگاه دارای گارانتی است، هر مشکل و نقصی در دستگاه به وجود بیاید در زمان تحویل از طرف فروشنده بوده و باید دستگاه را به‌صورت کاملا رایگان با گارانتی تعویض بدون قیدوشرط تعویض کند.

البته حتی اگرچند دستگاه هم خریداری کنید، از این سرویس فقط یکبار می‌توانید، استفاده کنید. دیدگاه بیشتر افراد نسبت به گارانتی این‌طور القا شده است که تضمین تمام عمر را به آن‌ها می‌دهد. شرکت پوز پرداز به خریداران خود این تضمین را می‌دهد که دستگاه‌‌های پوز خود را در بهترین مراکز تخصصی تعمیرات کارت‌خوان‌های ثابت و سیار تعمیر و گارانتی خواهد کرد.

پشتیبانی و گارانتی تعویض بدون قیدوشرطپشتیبانی و گارانتی تعویض بدون قیدوشرط

شرکت بزرگ پوز پرداز در ایران یکی از بزرگ‌ترین مراکز ارائه‌دهنده دستگاه پوز سیار و ثابت است. این شرکت دستگاه‌های خود را با گارانتی تعویض بدون قیدوشرط و خدمات پس از فروش به تقاضاکنندگان ارائه می‌دهد.  دارای قرارداد رسمی از موسسه مالی اعتباری کوثر است.

با تعامل با بانک‌های معتبر از جمله پست‌بانک و… با تولیدکنندگان دستگاه پوز در پرداخت بانکداری الکترونیک نقش مهمی را ایفا می‌کنند. دارای یکی از مجهزترین مرکز پشتیبانی فنی و تعمیر و حتی گارانتی دستگاه کارت‌خوان است و بیش از ۴۰ هزار دستگاه کارت‌خوان را فعال به مشتریان خود ارائه داده است.

شرکت پوز پرداز

با اینکه صنعت تجهیزات پرداخت الکترونیک یک صنعت روبه‌رشد و نوپایی است و تکنولوژی‌های جدیدی در آن به کار می‌رود، هنوز زیرساخت و پشتیبانی کاملی از نرم‌افزار و سخت‌افزار به مشتری ارائه نمی‌شود. همین خدمات پشتیبانی و تعمیرات هم  به‌سادگی امکان ندارد.

در مورد دستگاه‌های کارت‌خوان هم به همین صورت است؛ زیرا در اتصال روش‌های مختلفی وجود دارد و کار بسیار دقیق و حساس‌تر شده است. شرکت پوز پرداز با داشتن سابقه درخشان در زمینه پشتیبانی و گارانتی و ارائه خدمات به صاحبان کارت‌خوان‌ها دو مرکز پشتیبانی مشتریان واحد گارانتی و تعمیرات خود را راه‌اندازی نموده است.

سخن پایانی

باتوجه‌به نیاز بیشتر کسب کارهای امروزی باید در خرید کارت‌خوان‌ها از مراکز معتبر توجه بیشتری کرد. باید دستگاه‌هایی با گارانتی تعویض بدون قیدوشرط را تهیه کرد تا در زمان نیاز و دچار مشکل شدن بتوان از این خدمات استفاده کرد.