فروش دستگاه پوز سیار با گارانتی بی‌قیدوشرط و تعویض ۱ساله
02
اکتبر

فروش دستگاه پوز سیار با گارانتی بی‌قیدوشرط و تعویض یکساله

گارانتی چطور اجرا می‌شود

بعضی از وسایل و محصولات دارای گارانتی تعمیر یا تعویض یکساله یا چندماهه و حتی مادام‌العمر دارند. خریدار می‌تواند در صورت بروز مشکل برای کالای خریداری شده آن را برای فروشنده برای تعمیر یا تعویض بفرستد. معمولا فروشگاه فروشنده محصول امکانات تعمیر جنس خریداری شده را ندارد. در بیشتر برندهای کالای خریداری شده که گارانتی هم دارند اگر بعد از چند ماه استفاده خراب شوند و اگر تعویض در گارانتی ذکرشده باشد تعویض می‌شود و در غیر این صورت باید آن را دور انداخته و محصول جدیدی را خریداری کنید. مجموعه پوز پرداز دستگاه پوز سیار با گارانتی بی‌قیدوشرط را هم به‌صورت نقدی و هم اقساطی به مشتری ارائه می‌دهد.

در بیشتر کارخانه‌ها و برندها در اکثر کشورهای جهان مرکز تعمیر ندارند. معمولا شرکت‌هایی را به‌عنوان نماینده خود معرفی می‌کنند که در صورت مشکل برای کالا به این شرکت‌ها برای تعمیر یا تعویض مراجعه کنند.

گارانتی چه فایده‌ای برای شرکت‌ها دارد

در اکثر کشورهای جهان شرکت‌های معتبر برای محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه می‌دهند. یکی از کارهایی است که فایده‌های زیادی برای مشتری‌ها دارد و حتی باعث رقابت در بازار می‌شود که امروزه کمتر دیده می‌شود. اما برخی از شرکت‌ها هنوز گارانتی را ارائه می‌دهند و حتی خدماتی بسیار خوبی همراه تعهد ارائه خدمات به مشتری خود می‌دهند.

پس هرچه قدر شرکت‌ها معتبر باشد به این بخش یعنی گارانتی توجه بیشتری نشان می‌دهند. حتی خدمات پس از فروش خود را یک مزیت رقابتی برای برند خود می‌دانند. پس اگر دیدید شرکتی  دستگاه پوز سیار با گارانتی بی‌قیدوشرط و حتی تعویض دارد بدون شک و نگرانی خرید کرده و صاحب یک برند معتبر باشید.

 

 

توجه به شرایط گارانتی

توجه به شرایط گارانتی

زمانی که فردی یک محصول الکترونیکی را خریداری می‌کند باید حتما به موارد و شرط‌های تحت پوشش گارانتی محصول توجه کند. زیرا در گارانتی کالاهای الکترونیکی لیستی از تعهد شرکت گارانتی کننده را نشان می‌دهد. گفته می‌شود که در کدام موارد و مشکلات دستگاه تحت پوشش گارانتی قرار می‌گیرد. این بدان منظور است که شرکت تعهد داده است که تعمیر و تعویض کدام یک از قطعات را می‌توان انجام دهد و شامل گارانتی بی‌قیدوشرط و تعویض می‌شود.

بعد از خرید محصول در ضمانت‌نامه باید به نکاتی توجه کنید که شرکت گارانتی کننده تعهداتی خارج از سیستم خود را ارائه داده است. یعنی در چه نوع مشکلاتی دستگاه فرد تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرد و هیچ تعهدی را نسبت به تعمیر و تعویض قطعه‌ای کالا را ندارد. هر زمان شرکت گارانتی کننده موارد زیادی را تحت پوشش خود قرارداد به همان نسبت هم قیمت کالا یا محصول بالا می‌رود. پس اگر گارانتی محصول ارزان بود؛ یعنی خدمات کمتری را ارائه می‌دهد.

تعمیرات دستگاه پوز همراه گارانتی

اگر دستگاه پوز سیار با گارانتی بی‌قیدوشرط نیاز به تعمیر داشته باشد این تعمیرات شامل همه قطعه‌های مکانیکی دستگاه پوز مانند دکمه‌های پوز، ال‌سی‌دی، تعویض باتری پوز، پرینتر، قاب دستگاه پوز و حتی قسمت کاغذکشی را هم شامل می‌شود. می‌توان برد دستگاه پوز را هم خیلی آسان در تعمیرگاه پوز توسط تعمیرکار ماهر و باتجربه و با گارانتی انجام داد. مراکز تعمیر پوز باید همه قطعات اکثر کارت‌خوان‌های سیار را داشته باشد و حتی برد سخت‌افزار دستگاه را هم بتواند تعمیر کنند.

 در این تعمیرگاه معمولا تعمیر آی سی، شارژ پوز، عیب‌یابی بخش سیم‌کارت، تعمیر سوکت، تعویض آی‌سی‌ها، سیم‌کارت و پروگرام پوز را هم باید مورد اهمیت قرار دهند. در تعمیر آن‌ها ماهر باشند؛ زیرا بیشتر قطعات دستگاه پوز سیار دارای گارانتی بی‌قیدوشرط و تعویض هستند.

سخن آخر

اگر شما هم مایل به خرید دستگاه پوز سیار برای کسب‌وکار و خدمات خود هستید مجموعه پوز پرداز مرکز فروش و ارائه دستگاه پوز با امکانات خاص و مختلف است که این امکانات شامل گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار هم است. این مجموعه دستگاه خریداری شده را گارانتی می‌کند و در صورت ایجاد مشکل برای دستگاه کارت‌خوان سیار با  راحت‌ترین شرایط به شما خدمت می‌کنند و آماده تعویض دستگاه شما نیز است. این مجموعه از فعالان اقتصادی و فرایند مبادله اقتصادی را آسان کرده و اقدام به گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان نموده است.