فروش دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر و بدون قیدوشرط
27
فوریه

فروش دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر و بدون قیدوشرط

دستگاه کارت‌خوان با ضمانت بدون قیدوشرط

امروزه دستگاه‌های کارت‌خوان یکی از ابزار و اجزا اصلی در بیشتر کسب‌وکارها است و دیگر کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که این دستگاه‌ها را نشناسد و کار با آن را نداند. در بیشتر فروشگاه‌ها، در مترو و در دست هر کاسبی می‌توانید نمونه‌ای از این دستگاه‌ها را مشاهده کنید. قیمت خرید دستگاه‌های پوز یکی از دغدغه‌های مردم است؛ زیرا چگونگی اطمینان به افراد برای خرید دستگاه پوز و پرداخت مبلغ آن و سالم‌بودن و یا سرقتی نبودن و … باعث شده خرید آن کمی سخت شود. فروش دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر و بدون قیدوشرط در بیشتر شرکت‌های بزرگ مانند شرکت پوز پرداز که یکی از معتبرترین شرکت‌های فروش دستگاه پوز است امکان دارد.

پنج نکته مهم در زمان خرید دستگاه کارت‌خوان سیار

دستگاه‌های کارت‌خوان دارای انواع مختلف و کارکردهای متنوعی هستند که افراد طبق سلیقه و نیاز در کسب‌وکار خود نوعی از این دستگاه‌ها را خریداری می‌کنند. بهترین دستگاه سیار دستگاهی است که کارکردن با آن راحت بوده و بتواند نیاز خریدار و صاحب آن را برطرف کند. اگر در زمان خرید به این پنج نکته اصلی توجه کنید می‌توانید انتخاب درستی انجام دهید. این پنج نکته شامل موارد زیر می‌شوند:

  • در زمان خرید به‌اندازه و وزن دستگاه انتخابی بیشتر توجه کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که دستگاه انتخابی شما می‌تواند به انواع حساب‌های بانکی متصل شود.
  • توانایی استفاده از اینترنت، سیم‌کارت را داشته و از اینترنت ۴g هم می‌تواند پشتیبانی ‌کند.
  • مطمئن شوید که دستگاه شما می‌تواند به طور هم‌زمان به چند حساب بانکی وصل شود. این چند نکته در زمان خرید بسیار مهم است و باید در زمان تهیه دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر و بدون قیدوشرط هم دقت داشته باشید؛ زیرا همه شرکت‌ها این ویژگی‌ها را ندارند.

دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر را از کجا تهیه کنیم؟

بیشتر افراد امروزه با داشتن کسب‌وکارهای کوچک هم نیاز به دستگاه پوز سیار دارند و برای تهیه این دستگاه‌های موردنظر از تمامی شرکت‌های پوز که از شاپرک مجوز دارند اقدام می‌کنند که البته تعداد این شرکت‌ها هم کم نیستند.

از جمله شرکت‌های بزرگ، پوز پرداز است که تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان خود را با ضمانت مادام‌العمر و بدون قیدوشرط به مشتریان خود ارائه می‌دهد. البته این دستگاه‌ها را می‌توان از بانک‌های دولتی و غیردولتی و حتی موسسات اعتباری و غیربانکی و بانک‌های قرض‌الحسنه هم دریافت کرد. بانک‌هایی که دستگاه پوز ارائه می‌دهند هم زیاد هستند که هرکدام از آنها با شرایط خاص و ویژه دستگاه‌های خود را به مشتریان را ارائه می‌کنند.

دستگاه پوز سیارمزایای خرید دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر از نمایندگی‌های کارت‌خوان سیار

گفتیم که از چه مکان‌هایی می‌توانید دستگاه‌های پوز سیار را به‌راحتی تهیه کنید. امروزه فروش و خرید این دستگاه‌ها کمی راحت‌تر از قبل شده است و به شرایط خاصی برای دریافت نیاز ندارد. افراد می‌توانند دستگاه‌های کارت‌خوان سیار خود را از نمایندگی‌های فروش کارت‌خوان سیار هم تهیه کنند زیرا خرید از این نمایندگی‌ها دارای مزایای زیادی است که عبارت‌اند از:

  • این نمایندگان فروش به‌تمامی افرادی که قصد خرید دستگاه پوز دارند مشاوره می‌دهند و به آنها کمک می‌کنند تا دستگاهی مناسب کسب‌وکار خود را از بین انواع دستگاه‌های پوز انتخاب کنند.
  • نمایندگان فروش دستگاه پوز خدمات پس از فروش و پشتیبانی لازم را به مشتری ارائه می‌کنند و در صورت ایجاد مشکل دررابطه‌با دستگاه سعی در رفع مشکل کرده و او را راهنمایی می‌کنند.
  • این نمایندگان فروش طرز کار و استفاده از این دستگاه را به طور کامل توضیح می‌دهند.
  • تامین امنیت در استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان به عهده نمایندگان فروش پوز است و بعضی از نمایندگان شرکت‌های فروش دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر و بدون قیدوشرط دستگاه‌های پوز خود را به مشتریان ارائه می‌کنند.

کلام پایانی

امروزه همه افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند به‌راحتی دستگاه‌های پوزه خود را در انواع متنوعی تهیه کنند. یکی از مزیت‌های شرکت‌های بزرگ فروش دستگاه کارت‌خوان مانند شرکت پوز پرداز فروش دستگاه کارت‌خوان با ضمانت مادام‌العمر و بدون قیدوشرط دستگاه‌های خود است که دستگاه‌های خود را با اقساط شش‌ماهه و بدون ضامن به مشتریان تحویل می‌دهد. با خرید از این شرکت دیگر نگرانی درباره کیفیت و ضمانت وجود نخواهد داشت.