فروش کارتخوان سیار
20
سپتامبر

فروش دستگاه کارتخوان سیار در شهرستان‌ها

فروش دستگاه کارتخوان سیار در شهرستان‌ها

با توجه به افزایش استفاده از دستگاه کارتخوان سیار در تمامی مشاغل، این روزها استفاده از این دستگاه، حتی در مغازه‌های کوچک خرده‌فروشی در شهرستان یا روستاها افزایش پیدا کرده است. در این مقاله درباره امکان فروش دستگاه کارتخوان سیار در شهرستان‌ها صحبت می‌کنیم.

دستگاه کارتخوان به دو شکل ثابت و سیار ارائه می‌شود. برخی از انواع کارتخوان سیار هوشمند هستند. این نوع پوز سیار هوشمند قابلیت نصب انواع نرم‌افزار مالی و حسابداری را دارد. قابلیت‌های دستگاه کارتخوان سیار بیش از کارتخوان ثابت است و کار با آن آسان‌تر است.

حتماً فکر می‌کنید آیا فروش دستگاه کارتخوان سیار در شهرستان‌ها با تهران فرقی می‌کند؟ بله! در تهران امکان خرید دستگاه پوز از مکان‌های مختلف فراهم است.

لزوم فروش کارتخوان سیار در شهرستان‌ها

در تهران تنوع کالا و محصولات و شرکت‌های ارائه‌دهنده پوز سیار یا ثابت بسیار زیاد است. در این شرایط فرد می‌تواند با تحقیق، مشاهده و بررسی دستگاه‌های پوز، بهترین انتخاب را بکند. حتی خریدار می‌تواند به فروشگاه برود از نزدیک تمام دستگاه‌های کارتخوان را ببیند سپس انتخاب کند.

اما در شهرستان‌ها، مخصوصاً شهرهای کوچک به‌ندرت چنین فروشگاهی پیدا می‌شود. حتی می‌توان گفت اصلاً مراکز فروش کارتخوان پیدا نمی‌شود.

افراد در شهرستان‌ها اگر قصد خرید کارتخوان داشته باشند مجبورند به بانک مراجعه کنند و ازآنجا خرید کنند. اما متأسفانه شرایط خرید پوز از بانک شرایط جالبی برای صاحبان کسب‌وکار نیست. اگر بخواهیم از مدت‌زمان انتظار برای دریافت کارتخوان چشم‌پوشی کنیم، بوروکراسی اداری بسیار وقت افراد را تلف می‌کند.

مشکلات خرید پوز از بانک

برای خرید پوز از بانک شما مجبورید وثیقه و ضامن و…تهیه کنید. شاید کسی کارش را به‌تازگی آغاز کرده باشد و اصلاً امکان تهیه این وثیقه‌ها برایش فراهم نباشد.

بعلاوه با خرید پوز از بانک شما مجبورید تا سقف مشخصی در مدت معین تراکنش داشته باشید. یک مغازه در یک خیابان پرت در یک شهرستان کوچک شاید نتواند این حجم تراکنش را برای بانک تضمین کند.

از طرفی مشتری‌ها هم تمایل چندانی به خرید با پول نقد ندارند. پس صاحبان مشاغل در شهرستان‌ها هم مجبور به داشتن پوز در فروشگاه یا مغازه خود هستند.

فروش کارتخوان سیار
فروش کارتخوان سیار

هم‌چنین مشخص‌شده است که در روزهای گرم تابستانی قطع برق در شهرستان‌ها بیشتر و طولانی‌تر است. پس فروشندگان باید به فکر خرید یک پوز سیار باشند. پوز سیار با قطعی برق قطع نمی‌شود و کسب‌وکار شما به تعویق نمی‌افتد.

از طرفی طبق الزام سازمان مالیاتی کشور از سال 1399، برخی از مشاغل باید حتماً از دستگاه کارتخوان استفاده کنند. این الزام به دلیل شفافیت امور مالیاتی در کشور است.

با توجه به محدودیت‌های کنونی جامعه و منع رفت‌وآمد بین شهرها، پس امکان حضور در تهران و خرید حضوری هم فراهم نیست. حال چاره چیست؟

نحوه خرید پوز سیار در شهرستان‌ها

پاسخش روشن است. خرید آنلاین پوز از یک شرکت معتبر که امکان خرید اینترنتی دارد. حدود دو سال است که همه ما کم‌وبیش به خرید اینترنتی عادت کرده‌ایم. اما شاید برای خرید چنین دستگاهی که قیمتش مانند لباس و خواروبار نیست کمی محتاط باشیم.

لازم نیست نگران باشید. برای خرید پوز سیار از وب‌سایت‌هایی که امکان خرید اینترنتی دارند می‌توانید وب‌سایتی را انتخاب کنید پشتوانه‌ای محکم داشته باشد.

خرید از پوزپرداز

مرکز مهندسی پوز پرداز در سال 1394 باهدف گسترش تجارت الکترونیک و توسعه فناوری‌های نوین بانکی تأسیس شد. این شرکت در سال 1395 تصمیم به ارائه دستگاه‌های خودپرداز و ارائه سوییچ بانکی نمود. این شرکت معتبر و رسمی به‌عنوان کارگزاری رسمی موسسه مالی و اعتباری کوثر توانست دستگاه‌های خودپرداز زیادی را فعال و پشتیبانی کند.

مدیران این شرکت پس از مشاهده نیاز گسترده بازار به دستگاه‌های کارتخوان سیار تصمیم به ارائه این محصولات را در وب‌سایت خود گرفتند. این شرکت این محصولات را به‌صورت مستقیم وارد می‌کند.

خرید از مجموعه پوز پرداز بسیار سریع صورت می‌گیرد و نیاز به هیچ ضمانت یا وثیقه بانکی ندارد. تنها کافی است به وب‌سایت ما مراجعه کنید. پس از مشاهده تمام محصولات ویژگی انحا و مقایسه خصوصیات هر محصول، بهترین دستگاه پوز مناسب کسب‌وکار خود را تهیه کنید.

یکی از مجهزترین مراکز پشتیبانی فنی، تعمیرات فنی و گارانتی نیز از آن این شرکت است. برای دریافت خدمات و مشاوره پیش از خرید با ما تماس بگیرید.