دستگاه کارت‌خوان سیار فوق‌سبک
01
نوامبر

فروش دستگاه کارت‌خوان سیار فوق‌سبک

دستگاه کارت‌خوان سیار

کارت‌خوان‌های سیاری هستند که کوچک، سبک و ارزان‌تر از دستگاه‌های کارت‌خوان‌های دیگر هستند. این دستگاه‌ها خیلی کوچک و بدون سیم‌کارت هستند. این دستگاه به تلفن هوشمند یا تبلت وصل می‌شوند و دارای برنامه پرداخت مخصوص کارت‌خوان هستند و آن را اجرا می‌کنند. کارت‌خوان‌ها در ابتدا از روش کابل با جک هدفون اتصال پیدا می‌کردند؛ اما امروزه بیشتر کارت‌خوان سیار فوق‌سبک باتوجه‌به داشتن سیستم‌عامل اندروید از طریق بلوتوث اتصال پیدا می‌کنند. این کارت‌خوان‌های کوچک را تاجران بسیار با فروش‌های کم و قیمت بالا و فروشندگان خیابانی استفاده می‌کنند.

کارت خوان‌های سیار جیبی

 امروزه افراد زیادی هستند که برای انجام کارهای مختلف به دنبال تهیه یکی از انواع دستگاه کارت‌خوان هستند و برای همین امر به بررسی انواع دستگاه‌ها و تجهیزات آن می‌کنند تا باکیفیت‌ترین و بهترین نوع را انتخاب کنند. یکی از این دستگاه‌های کارت‌خوان جیبی است که بیشتر ویژگی‌های موردنیاز برای یک کارت‌خوان را دارا است و می‌توان با تمام کارت‌های بانکی از آن استفاده کرد.

 این دستگاه کارت‌خوان سیار فوق‌سبک و کوچک است و از بهترین کارهای اصلی این دستگاه می‌توان خرید شارژ موبایل، خرید، مانده‌حساب و پرداخت قبض و … اشاره کرد. این دستگاه با تمام کوچک بودن خود کارایی زیادی دارد. پس هرکسی می‌تواند بنا به نیاز و علاقه‌مندی یکی از باکیفیت‌ترین برندهایی که امروزه در بازار وجود دارد، آن را تهیه و استفاده کند. البته برخی از افراد به دنبال تهیه شیک‌ترین و مرغوب‌ترین نوع طراحی شده این دستگاه در بازار هستند که باتوجه‌به بودجه خود می‌تواند بهترین نوع را تهیه کند.

نحوه استفاده از دستگاه کارت‌خوان جیبی

این نوع دستگاه کارت‌خوان سیار را می‌توان خیلی راحت و آسان مورداستفاده قرارداد. دارای دفترچه راهنمای استفاده است که می‌توان بهترین شکل ممکن از این دستگاه بهره برد. این دستگاه جیبی ویژگی‌های بی‌نظیر و مهمی دارد که موجب شده است، خریداران زیادی را به‌طرف خود جلب کنند. مهم‌ترین ویژگی این دستگاه‌ها می‌توان به وزن فوق‌سبک و قیمت مقرون‌به‌صرفه و ارزان آن اشاره کرد.

طرز استفاده از این دستگاه به این صورت است که دستگاه را از روش بلوتوث به موبایل متصل کرد و مبلغ مورد تایید را در نرم‌افزار موبایل خود وارد کرده و از این روش کارت بکشید و رمز کارت بانکی مشتری را در دستگاه کارت‌خوان ذکر شده وارد کنید و در آخر دو رسید برای مشتری و پذیرنده دریافت کنید.

مقایسه دستگاه کارت‌خوان سیار با کارت‌خوان جیبی

این دو دستگاه کارت‌خوان دارای تفاوت‌های زیادی با هم هستند که می‌توانید قبل از خرید دستگاه با این تفاوت‌ها آشنا شده و اطلاعات خوبی به دست آورید. مهم‌ترین تفاوت‌هایی که می‌شود در مورد این دو دستگاه نام برد، عبارت‌اند از:

  • قیمت دستگاه کارت‌خوان جیبی نسبت به دستگاه سیار ارزان‌تر است.
  • دستگاه کارت‌خوان جیبی نسبت به کارت‌خوان سیار کوچک و فوق‌سبک است.
  • دستگاه‌های کارت‌خوان جیبی را بدون سپرده می‌توان تهیه کرد.

از دستگاه کارت‌خوان سیار فوق‌سبک برای انجام تراکنش الکترونیکی و پرداخت کردن با کارت‌های اعتباری استفاده می‌شود. بیشتر این دستگاه‌های سیار برای این که داده‌ها را منتقل کنند، از خط تلفن، اینترنت، وای‌فای استفاده می‌کنند. دستگاه پوز سیار از طریق سیم‌کارت به شبکه‌های بانکی متصل می‌شوند و می‌توانند به طور هم‌زمان دو حساب در سراسر کشور را جابه‌جا کنند.

 این دستگاه‌های فوق‌سبک، کوچک و حتی قابل‌جابه‌جایی و حمل هستند و در هر مکانی می‌توان از آنان استفاده کرد. هیچ محدودیتی ندارند و اگر احیانا نتوانستید کارت‌خوان را قطع کنید با سایت دستگاه پوز سیار و پشتیبانی تماس بگیرید.

کاربردهای دستگاه پوز

کاربردهای دستگاه پوز

همان‌طور که در مورد کاربردهای دستگاه‌های پوز می‌دانید به‌غیراز انتقال وجه در زمان خریدوفروش و ارائه دادن خدمات می‌توانید از طریق ابزاری به نام پوز موبایل، سیم‌کارت گوشی خود را هم شارژ نموده و از حساب بانکی خود پول برداشت کنید. حتی می‌توانید تمام قبض‌های خود را با این ابزار پرداخت کنید. پس با داشتن دستگاه کارت‌خوان سیار دیگر نیازی نیست برای تراکنش‌های بیشتر به شعبه‌های بانکی مراجعه کنید. این دستگاه‌های پوز بسیار طرف‌دار دارند و از نوع فوق‌سبک هستند و حتی می‌توان به‌آسانی آن را جابه‌جا و حمل کرد.

کلام آخر

شرکت پوز پرداز یکی از مجهزترین مراکز پشتیبانی فنی و تعمیرات و گارانتی دستگاه‌های کارت‌خوان را راه‌اندازی کرده و کارت‌خوان‌های پوز سیار خود را بدون ضمانت‌نامه بانکی تحویل فعالان اقتصادی قرار می‌دهد.