فروش دستگاه کارت‌خوان سیار 4G
01
نوامبر

فروش دستگاه کارت‌خوان سیار ۴G

کارت‌خوان سیار و بی سیم

با توجه به تغییرات تکنولوژی که امروزه در همه ابزار و وسایل ایجاد شده است، در ساختار کارت‌خوان‌ها هم تغییراتی ایجاد می‌شود که روش انجام تراکنش‌ها هم تغییر پیدا می‌کند. با ورود تلفن‌های همراه شبکه‌های بی‌سیم هم گسترده‌تر شدند و موجب افزایش فروش دستگاه کارت‌خوان بی‌سیم هم شدند. کارت‌خوان‌های سیار به فروشندگان کمک می‌کند تا پرداخت توسط کارت‌های اعتباری یا بانکی را در هر مکانی مانند: بازار، ماشین‌های مواد غذایی و حتی درب خانه‌های مشتریان انجام دهد.

با کمک تکنولوژی تجارت در هر نقطه در هرکجای دنیا با اتصال شبکه سازگار و قابل انجام است. یعنی تراکنش قابل انجام است. فروشندگان از مدل‌های مختلف دستگاه‌های کارت‌خوان بی‌سیم از اتصالات 3G ،4G ،wifi و GRPS استفاده  می‌کنند. پس با این پیشرفت تکنولوژی، انجام تراکنش در هر کجای دنیا ارسال و دریافت می‌شود منوط به این که به شبکه اتصال داشته باشد. بیشتر پایانه‌های پرداختی از فناوری‌های wifi ،3G و GPRS استفاده می‌کنند و حتی می‌توان آن را از یک اتصال به اتصال دیگر هم تغییر داد.

پنج نکته مهم در راهنمایی خرید دستگاه پوز سیار

برای این که بتوانید، بهترین خرید و فروش دستگاه کارت‌خوان را که کاربری آن هم راحت و آسان باشد و نیازهای شما را برآورده کند باید زمان خرید این دستگاه نکاتی را در نظر بگیرید که عبارت‌اند از:

 1. وزن و اندازه دستگاه را در نظر بگیرید.
 2. ظرفیت باتری و توانایی نگهداری دستگاه پوز را بررسی کنید.
 3. باید اطمینان کنید که این دستگاه پوز سیار به همه نوع حساب بانکی متصل می‌شود.
 4. مطمئن شوید که دستگاه پوز سیار می‌تواند به طور هم‌زمان به چند حساب بانکی هم وصل شود.
 5. و این که دستگاه پوز سیار امکان استفاده از اینترنت سیم‌کارت و پشتیبانی از اینترنت 4G را هم دارد.

علت نیاز به دستگاه پوز سیار

زمانی که بیشتر افراد در کسب‌وکارهای خود از دستگاه‌های پوز ثابت استفاده می‌کردند همیشه این نگرانی برای آن‌ها وجود داشت که اگر برق قطع شود چه باید کرد ویا این که اگر خط تلفن ثابتی نداشته باشند نمی‌توانند از این دستگاه‌های کارت‌خوان استفاده کنند.

این دل‌مشغولی و نگرانی موجب شد که تولیدکنندگان دستگاه‌های پوز فکر طراحی دستگاه پوز سیاری باشند که بتواند در هر مکان وزمانی از آن استفاده کرد و به خط تلفن ثابت هم نیاز نداشته باشد و فقط با یک سیم‌کارت که به اینترنت متصل می‌شود و می‌تواند از اتصالات 4G، wifi ،3G استفاده کند و به‌جای بهره‌گرفتن از انرژی برق باتری برای تامین انرژی و ذخیره آن داشته باشد. دستگاه پوز سیار را طراحی کردند. زمان خرید و فروش دستگاه کارت‌خوان به ویژگی‌های مهم آن توجه کنید.

ویژگی‌های دستگاه پوز سیار

ویژگی‌های دستگاه پوز سیار

دستگاه‌های سیار بسیار متنوع و کاربردی برای هر کسب‌وکاری هستند. دارای کاربردهای زیادی هستند که به چند نمونه مهم و برجسته آن اشاره می‌کنیم که عبارت‌اند از:

 • مهم‌ترین ویژگی این دستگاه‌های پوز سیار سبک بودن و قابل‌حمل وجابه جای آن است.
 • این دستگاه‌ها بدون برق شهر و فقط با باتری کار می‌کنند و با شارژ باتری 10 ساعت در حالت آماده‌به‌کار است که البته با برق شهری شارژمی شود.
 • این دستگاه‌های پوز سیار دارای وزن خیلی کمی است.
 • کارت خوانی داخلی هوشمند یا معمولی در این دستگاه تعبیه شده تا اطلاعات کارت را از طریق غیرتماسی و معمولی بتواند بخواند.
 • از طریق GPRS به اینترنت متصل می‌شوند.
 • به شبکه داخلی هم وصل می‌شوند.
 • مجهز به سیستم شبکه بی‌سیم wifi برای ارتباط با کامپیوتر است.

ویژگی بعضی از نمونه‌های کارت‌خوان سیار

همان‌طور که ذکر شد این دستگاه‌ها مدل‌ها و کاربردهای متنوعی است که برای هر سلیقه‌ای موردپسند واقع می‌شود. نیازهای افراد را برآورده می‌کند. بعضی از مدل‌های دستگاه پوز سیار به دلیل کاربردهای زیادی که در بخش توزیع لجستیک و انبارداری دارند پر طرف‌دار شده است. حتی از انواع سیم‌کارت G3،G4 هم پشتیبانی می‌کنند این دستگاه‌ها دارای باتری‌هایی با ظرفیت بالای آمپر هستند و حتی می‌توانند ساعت‌ها بدون این که نیاز به شارژ مجدد داشته باشند کارکرد داشته باشند.

صفحه‌نمایش این دستگاه‌ها لمسی است و سیستم‌عامل آن‌ها اندروید هست. این دستگاه‌های سیار مجهز به بارکدخوان، ردیاب، پرینتر حرارتی هستند که از قابلیت‌های این دستگاه محسوب می‌شود. بدنه این دستگاه‌ها معمولا پلاستیکی است و در مقابل ضربه هم مقاوم هستند.

سخن آخر

برای خرید بهترین مدل و کاربردی‌ترین دستگاه پوز سیار به شرکت معتبر پوز پرداز مراجعه کنید که در زمینه فروش دستگاه کارت‌خوان فعالیت می‌کند؛ زیرا دستگاه پوز سیار خود را بدون ضمانت‌نامه بانکی تحویل فعالان اقتصادی می‌دهد و با بهترین شرایط در کمترین زمان تحویل می‌دهد.