24
اکتبر

فروش دستگاه کارتخوان غیربانکی

مجموعه ی پوزپرداز، یکی از مجموعه‎‌های عرضه ی دستگاه‌های پوز و مراکز فروش دستگاه کارتخوان غیربانکی به‌شمار می‌آید. بدین معنی که این موسسه در جهت حمایت از فعالان اقتصادی، تجار و مشاغل گوناگون اقدام به عرضه ی انواع دستگاه کارتخوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون ضمانت‌نامه بانکی کرده است.

پوزپرداز بهترین مجموعه ی فروش دستگاه کارتخوان غیربانکی در تهران و ایران است.

دستگاه‌های کارتخوان که به دو شکل کلی ثابت و سیار عرضه می‌شوند، نقش حائز اهمیتی در تبادلات اقتصادی دارند. به‌طوری‌که در سال‌های اخیر تبادل اقتصادی و خرید و فروش در فروشگاه‌ها، ادارات و یا مراکز ارائه ی خدمات درب منزل بدون وجود دستگاه کارتخوان غیرممکن شده است. به‌همین دلیل، بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل به بانک‌های گوناگون مراجعه می‌نمایند تا دستگاه کارتخوانی را براساس نیازها و کارکردشان دریافت نمایند؛ اما، وجود فرآیندهای اداری قانونی و مرسوم، سپردن ضمانت‌نامه بانکی و طی سلسله مراتب اداری نیاز به صرف زمان قابل توجهی دارد.

فروش دستگاه کارتخوان غیربانکی

این عامل باعث انصراف بسیاری از متقاضیان دستگاه‌های کارتخوان از درخواست خود می‌شود. به‌همین دلیل، مجموعه پوزپرداز یکی از بزرگترین مراکز عرضه ی دستگاه کارتخوان در تهران و ایران، در جهت حذف فرآیندهای اداری و تسهیل اعطای چنین دستگاه‌هایی، اقدام به عرضه ی کارتخوان با شرایط ویژه نموده است. از جمله ی این شرایط می‌توان به عدم دریافت ضمانت‌نامه بانکی، عدم نیاز به سپردن وثیقه و ارائه دستگاه کارتخوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد.

بدون ضمانت‌‌نامه بانکی، وثیقه و در کمترین زمان دستگاه کارتخوان سیار خود را دریافت نمایید.

 

به‌همین دلیل، توصیه می‌شود با مجموعه پوزپرداز تماس حاصل نموده و درخواست خود را نزد کارشناسان مجموعه به ثبت رسانید. کارشناسان مجموعه پس از ارائه مشاوره رایگان، بهترین نوع دستگاه کارتخوان را معرفی می نمایند و پس از تأیید شما، دستگاه مورد نظر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهند. مجموعه ی پوزپرداز، در جهت رونق کسب و کارهای گوناگون راه‌اندازی شده و همراه فعالان اقتصادی است.