فروش شرکتی پوز سیار
05
آوریل

فروش شرکتی پوز سیار

فروش دستگاه کارت‌خوان سیار

دستگاه‌های کارت‌خوان از مجموعه‌های سخت‌افزاری در سیستم‌های پرداخت هستند که هدف آن‌ها ارائه‌کردن خدمات متنوع در بخش‌های پرداخت است و برای آسان‌کردن این روش به وجود آمده است. باتوجه‌به پیشرفت‌هایی که در عصر تکنولوژی صورت‌گرفته است و استفاده بیشتر از این دستگاه‌ها، تمامی خریدوفروش‌ها از طریق دستگاه‌های پوز انجام می‌شود. اکثر افراد قبض‌های خود و خرید شارژ را با این دستگاه انجام می‌دهند و بیشتر مالکین مشاغل مختلف هم اقدام به خرید و استفاده از این دستگاه‌ها می‌کنند. در این مطلب به فروش شرکتی پوز سیار می‌پردازیم.

چطور می توان نمایندگی فروش پوز سیار گرفت؟

برای اینکه فردی بتواند یک دستگاه پوز موردنیاز خود را تهیه کنند به دو روش می‌تواند آن را انجام دهد. یکی از روش‌ها از طریق بانک است و روش بعدی از طریق فروش شرکتی پوز سیار که می‌توان از شرکت‌های خصوصی این فرایند را انجام داد. برای اینکه بتوانید نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان را بشناسید، باتوجه‌به شرایط کار و نیاز بازار مناسب‌ترین آن را انتخاب کنید. باید شرکت‌های معتبری که نمایندگی فروش کارت‌خوان ارائه می‌دهند را شناسایی کنید. این شرکت‌ها معمولا دارای یک وب‌سایت رسمی هستند و از قسمت‌های مختلف مانند: واحد تعمیرات، کنترل کیفی، واحد پشتیبانی و مارکتینگ تشکیل‌شده‌اند.

مراحل دریافت کارتخوان

برای درخواست و دریافت انواع دستگاه‌های کارت‌خوان باید مراحلی طی شود و تاییدیه شرکت شاپرک هم گرفته شود. این شرکت بر عملکردهای دستگاه‌های ارائه‌کننده دستگاه‌های کارت‌خوان نظارت دارد. امروزه حدود ۱۲ شرکت و ۳۱ بانک در کشور هستند که اقدام به ارائه دستگاه‌های کارت‌خوان و فروش شرکتی پوز سیار می‌کنند. برای اینکه کارت‌خوان را دریافت کنید باید وارد سایت بانک یا شرکت‌های معتبر شده و فرم‌های درخواست را پر کنید و آن را ارسال کنید.

مدارک به‌صورت حضوری یا آپلودی بررسی می‌شوند بعد از تأیید مدارک تقاضاکننده می‌تواند دستگاه را تحویل بگیرد و این مراحل حدود هفت روز کاری به طول می‌انجامد. البته بسته به ارائه‌کردن خدمات هر مجموعه تفاوت دارد.

فروش شرکتی پوز سیار پوز پردازفروش شرکتی پوز سیار  پوز پرداز

شرکت پوز پرداز یکی از شرکت‌های بزرگ فروش  شرکتی پوز سیار است که در زمینه واگذاری دستگاه خودپرداز و اعطای سوئیچ بانکی هم فعالیت دارد. این شرکت یک کارگزار رسمی موسسه اعتباری مالی کوثر است که با تعامل بانک‌ها و موسسات مالی و وصل‌شدن به تولیدکنندگان دستگاه‌های کارت‌خوان در قسمت ابزارهای پرداخت الکترونیک یک نقش مهمی را ایفا می‌کند. این شرکت باتوجه‌به نیاز روزافزون بازار به این دستگاه‌ها اقدام به واردکردن مستقیم این دستگاه‌ها کرده است و در مورد تعمیرات و پشتیبانی فنی این دستگاه‌ها تجربه زیاد و حرفه‌ای دارد و اقدام به راه‌اندازی یکی از مراکز پشتیبانی فنی و گارانتی و تعمیرات دستگاه‌های کارت‌خوان کرده است.

امروزه این شرکت در زمینه فروش شرکتی پوز سیار بسیار رشد و گسترش پیدا کرده است و حدود ۴۰ هزار دستگاه پوز را فعال مشتریان خود ارائه کرده است. این شرکت می‌تواند بهترین نوع دستگاه‌های پوز را به متقاضیان پیشنهاد بدهد تا بتوانند یک کسب‌وکار بدون  نقصی را دنبال کنند.

مزایای دستگاه کارت‌خوان سیار

این دستگاه‌های کاربردی دارای مزایای زیادی هستند و نیاز بیشتر افراد را رفع می‌کنند. چند دلیل وجود دارد که موجب پرفروش شدن دستگاه های کارت خوان سیار می شوند. این دلایل شامل موارد زیر می‌شوند:

امنیت بالا

به دلیل اینکه دارای مجوز از شرکت سازنده دارند و همچنین از بانک مرکزی همه تراکنش‌های آن ثبت می‌شود. این کار به طور سیستمی انجام می‌شود و افراد نمی‌توانند در آن دخالتی بکنند.

ضمانت پس از فروش

شرکت‌های فروش دارای مجوز و معتبر هستند و به مشتریان خود گارانتی ارائه می‌کنند تا در صورت ایجاد مشکل در زمان سریع پاسخگو باشند.

گارانتی

دستگاه‌های کارت‌خوان ثابت و سیار خدمات تخصصی دارند که در زمان بروز مشکل با ارائه‌کردن گارانتی مشکل رفع می‌شود.

تنوع محصول و قابیلیت حمل آسان

این دستگاه‌های سیار تنوع بسیار زیادی دارند. از مهم‌ترین مزایای این دستگاه‌ها قابل‌حمل بودن آن‌ها بسیار مهم است که به‌راحتی به مکان‌های مختلف بتوان آن را جابه‌جا کرد.

سخن پایانی

شرکت پوز پرداز برخلاف دیگر شرکت‌های ارائه‌کننده پوز سیار و یا ثابت باتکیه‌بر تجربه و مهارت خود یک بستر قدرتمند و منظمی را برای پشتیبانی از نرم‌افزارها و سخت‌افزارها های دستگاه‌های پوز خودکرده است. خدمات پس از فروش و منحصربه‌فردی را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

فروش پوز سیار از طریق شرکت پوز پرداز بسیار راحت و در مدت‌زمان خیلی کوتاه انجام می‌شود. این شرکت تمامی دستگاه‌های پوز خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می‌کند و اگر این دستگاه‌ها دچار مشکل و یا خراب ‌شوند به مدت پنج سال مورد بازبینی و تعمیر قرار خواهند گرفت.