فروش فوری پوز سیار
20
سپتامبر

فروش فوری پوز سیار

فروش فوری پوز سیار

اخیراً در جامعه ما و کل دنیا، خرید با پیک همگانی شده است. شاید اگر شرایطی مانند شرایط کنونی و کرونا نبود افراد به ذهنشان خطور نمی‌کرد که می‌توانند اغلب خریدهای خود را اینترنتی انجام دهند و هزینه را در محل بپردازند. یکی از شرایط لازم برای ارائه خدمت پرداخت در محل از طرف صاحبان کسب‌وکار داشتن پوز سیار است. در این مقاله درباره فروش فوری پوز سیار صحبت می‌کنیم.

چرا پوز سیار بخریم؟

پوز سیار به دلایل زیادی اهمیت دارد. هنگامی‌که شما پوز سیار دارید حتی اگر با قطعی برق مواجه شوید، با توقف کسب‌وکار و معامله مواجه نمی‌شوید. با استفاده از دستگاه پوز سیار می‌توانید خدمات پرداخت در محل انجام دهید.

با استفاده از پوز سیار، تراکنش‌های بانکی، پرداخت قبوض، دریافت موجودی و… به‌راحتی انجام میشود.

دستگاه پوز سیار سبک و کوچک و کم‌حجم است و مانند پوز ثابت درگیر سیم‌ها و کابل و…برای راه‌اندازی آن نیستید. برخی دستگاه‌های پوز سیار هوشمند هستند. این دستگاه‌های هوشمند سیار قابلیت نصب نرم‌افزارهای مالی و حسابداری جهت تسریع کارها را دارند.

برخی مشاغل نظیر کافه‌ها، رستوران‌ها، آب‌میوه‌فروشی‌ها و فست فود و سوپرمارکت و…حتماً به پوز سیار نیاز دارند؛ زیرا خدمات پیک و تحویل در محل دارند؛ اما برخی مشاغل دیگر نیز برای موفقیت در کسب‌وکار خود حتماً نیاز به دستگاه پوز، آن‌هم از نوع سیار دارند. به‌عنوان نمونه مشاغل خانگی که در خانه یا بیرون خدمات یا محصولی را تحویل می‌دهند. خانم‌هایی که با راه‌اندازی کسب‌وکار در منزل به کسب درآمد می‌پردازند. خانمی که خیاطی می‌کند و مشتری برای دریافت لباسش به منزل او می‌آید، خانمی که سبزیجات آماده مصرف برای مشتری ارسال می‌کند و…به دستگاه پوز یار نیاز دارند.

فروش فوری پوز سیار
فروش فوری پوز سیار

چرا فروش فوری پوز سیار؟

شما باید هر چه سریع‌تر پوز سیار مناسب کسب‌وکار خود را خریداری کنید؛ زیرا هر چه این کار را به تعویق بیندازید کسب‌وکار شما بیشتر متوقف می‌شود. رقبای شما منتظر نمی‌مانند. آن‌ها زودتر کار خود را آغاز می‌کنند.

با خرید پوز سیار از بانک هم باید مدت زیادی منتظر بمانید و هم نیاز به وثیقه و ضمانت بانکی دارید. این انتظار و تهیه وثیقه مشکل کوچکی نیست.

پس بهتر است خرید خود را از شرکت‌های معتبر انجام دهید. شرکتی که در اولین فرصت ممکن بدون نیاز به هیچ‌گونه وثیقه و ضمانت دستگاه پوز سیار شما را تحویل دهد. بعلاوه با خرید دستگاه پوز سیار از شرکت، هیچ بانک یا شرکتی مزاحمتی برای تعداد و یا مبلغ تراکنش‌هایتان ایجاد نمی‌کند. هنگامی‌که شما از بانک دستگاه پوز می‌خرید به‌اجبار باید در همان بانک حساب داشته باشید و با همان حساب معامله کنید؛ اما وقتی از شرکتی دستگاه پوز سیار می‌خرید می‌توانید با چند حساب مختلف به چند بانک متفاوت متصل شوید. در صورت عدم رضایت از خدمات مشتریان یک بانک می‌توانید شعبه، حساب یا حتی بانک خود را تغییر دهید.

علاوه بر عدم تنوع و قدیمی و دست‌دوم بودن دستگاه‌های پوز در اغلب بانک‌ها، اگر دستگاه پوز گم یا خراب شود شما باید بیش از ارزش دستگاه به بانک خسارت بپردازید. اما با خرید از شرکت هم می‌توانید تنوع محصول قبل از خرید را مشاهده کنید و هم دستگاهی نو دریافت کنید. در صورت گم‌شدن یا خرابی هم هیچ پولی لازم نیست بپردازید.

به‌علاوه با توجه به الزام سازمان مالیاتی کشور جهت استفاده از دستگاه کارتخوان، در بیش از نه صنف، نیاز به این دستگاه بیش‌ازپیش احساس می‌شود.

نحوه خرید فوری پوز سیار

یکی از بهترین شرکت‌ها در ارائه پوز سیار، گروه مهندسی پوز پرداز است.

برای خرید دستگاه پوز از این شرکت، شما ابتدا درخواست خود را از طریق تکمیل و ارسال برگه‌های آنلاین و یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید. کارشناسان فروش پوز پرداز پس از مشاوره‌ی تلفنی از شما می‌خواهند تا در زمان مشخصی در شرکت حضور پیدا کنید.

در جلسۀ حضوری، کارشناسان فروش، اطلاعات تکمیلی جهت خرید را در اختیارتان می‌گذارند. سپس قراردادی بین شما و شرکت تنظیم می‌شود تا مبنی بر آن شما از تمام مزایای خدماتی پوز پرداز برخوردار شوید. همچنین مدارک لازم جهت ارسال به سامانه‌های شرکت‌های خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) از شما دریافت می‌گردد.

با خرید از مجموعه خودپرداز خیال شما بابت خرید راحت و آسان و استفاده از پشتیبانی و خدمات پس از فروش راحت خواهد بود.

برای دریافت مشاوره جهت خرید دستگاه پوز سیار، اطلاع از محصولات و نحوه خرید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید. می‌توانید جهت مشاهده و مقایسه محصولات، به صفحه این محصولات در وب‌سایت پوز پرداز هم مراجعه کنید.