فروش پوز سیار
20
سپتامبر

فروش پوز سیار در منطقۀ بازار تهران

فروش پوز سیار در منطقۀ بازار تهران

فروش دستگاه‌های پوز به دلیل صرفه‌جویی در وقت و هزینه و رعایت بهداشت این روزها بسیار زیاد شده است. صاحبان مشاغل و کسب‌وکار ترجیح می‌دهند این روزها از پوز و ترجیحاً پوز سیار استفاده کنند. در این مقاله درباره فروش پوز سیار در منطقه بازار تهران صحبت می‌کنیم.

بازار تهران کجاست؟

بازار تهران یکی از بازارهای مهم کشور است که می‌تواند تأمین‌کننده بسیاری از محصولات فروشگاه‌های تهران و شهرستان‌ها باشد. این بازار به دلیل قدمت (مربوط به عصر قاجار) نه‌تنها برای خرده‌فروشان و کلی‌فروشان جذاب است؛ بلکه برای گردشگران هم جذابیت دارد.

تنوع کالا، قیمت‌های ارزان، وجود انواع رستوران سنتی و فست فود و…خدمات گردشگری نظیر کالسکه و …این منطقه را به‌عنوان قلب تجاری تهران و ایران تبدیل کرده است.

سالانه عده زیادی از شهرستان‌ها برای خرید کلی به این بازار می‌روند. حتی مردم معمولی هم که صاحب کسب‌وکار نیستند برای خرید روزمره خود به آن‌جا می‌روند. خلاصه این بازار پذیرای پیر و جوان و ثروتمند و ضعیف است.

ساعات کاری بازار تهران محدود است. این بازار از حدود 8 صبح تا نهایت 20 باز است. این محدودیت زمانی ممکن است برای صاحبان مشاغل در این غرفه‌ها ایجاد مشکل کند. به دلیل تعدد تعداد غرفه‌ها در این منطقه ممکن است خدمات‌رسانی عمومی نظیر حمل‌ونقل، سیستم آنتن دهی تلفن همراه، مشکلات قطعی برق و… نسبت به دیگر مناطق بیشتر باشد.

اگر فروشنده‌ای در این منطقه با برقی قطع مواجه شود، عملاً کسب‌وکارش تعطیل می‌شود. بعید است کسی در تهران برای خرید کلی یا حتی جزیی، پول نقد زیاد به همراه داشته باشد. سیستم کارت به کارت هم ممکن است با مشکل مواجه شود.

در این اوضاع لازم است که هر فروشنده‌ای در فروشگاه خود حتماً دستگاه پوز سیار داشته باشد.

لزوم داشتن پوز سیار در بازار تهران

فروش پوز سیار
فروش پوز سیار

اما خرید دستگاه پوز سیار از بانک برای بازاریان بازار بزرگ تهران کار مشکلی است به دو دلیل. دلیل اول به دلیل ساعت کاری خاص بازاریان، امکان حضور در نوبت صبح در بانک جهت انجام مراحل اداری دریافت پوز وجود ندارد.

و دلیل دوم قوانین سخت بانک جهت ارائه پوز است. درخواست ضمانت و وثیقه بانکی و…

. از طرفی انجام تراکنش به تعداد مشخص شاید برای فردی فراهم نباشد. به‌عنوان نمونه در شرایطی مانند شرایط کنونی و اپیدمی کرونا که کسب‌وکار و بازارها گاهی دو سه هفته هم تعطیل می‌شوند، مقدار تراکنش مدنظر بانک تأمین نمی‌شود.

پس لازم است که صاحبان کسب‌وکار در آن منطقه از شرکت‌های خصوصی هر چه سریع‌تر پوز سیار دریافت کنند.

بخصوص اینکه بعضی مشاغل در این منطقه به‌شدت به پوز سیار نیاز دارند. به‌عنوان نمونه کافه‌های بیرون بر که سفارش قهوه مشتری را به دستش می‌رسانند. اغلب کافه‌ها و رستوران و غذای فوری این ناحیه معمولاً برای فروشندگان و صاحب فروشگاه‌های دیگر خدمات پیک و ارسال دارند. این موضوع به دلیل ساعات کار خاص بازار است.

فروشنده‌هااغلب از همان 8 صبح تا 17 یا نهایت 20 در فروشگاه حضور دارند و برای صبحانه و ناهار و…به منزل نمی‌رود. در این شرایط مجبور هستند قهوه و غذا و… را از کافه و رستوران‌های همان اطراف سفارش دهند.

کافه‌ها و رستوران‌ها هم برای خدمات بهتر به یک پیک و یک پوز سیار نیاز دارند تا با تحویل در محل هزینه را از طریق پوز سیار دریافت کنند.

شرایط و نحوۀ خرید پوز سیار در منطقۀ بازار تهران

به دلیل شرایط بازاریان بهتر است پوز سیار از شرکتی خریداری شود که مطمئن باشد و در اسرع وقت پوز را به آن‌ها تحویل دهد. زیرا تعویق در تحویل پوز در کسب‌وکار آن‌ها وقفه ایجاد می‌کند.

یکی از شرکت‌های معتبر جهت خرید دستگاه کارتخوان سیار، گروه مهندسی پوز پرداز است. این شرکت به‌عنوان کارگزار رسمی موسسه مالی و اعتباری کوثر درزمینهٔ ارائه دستگاه‌های خودپرداز و اخیراً دستگاه‌های کارتخوان سیار فعالیت می‌کند.

شما برای خرید دستگاه پوز سیار از این شرکت نیاز به هیچ‌گونه ضمانت و وثیقه بانکی ندارید. بعلاوه اگر جز بازاریان هستید و وقت آزاد ندارید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی، مشاهده و مقایسه محصولات بهترین نوع پوز را تهیه کنید.

با خرید پوز سیار از پوز پرداز، می‌توانید از پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت هم استفاده کنید. برای دریافت مشاوره و نحوه خرید محصولات هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.