فروش پوز سیار لمسی
29
جولای

فروش پوز سیار لمسی

مفهوم کارت‌خوان سیار لمسی

یکی از سخت‌افزارهای پیشرفته در بخش پرداخت، دستگاه‌های کارت‌خوان سیار هستند و امروزه نوع پوز سیار لمسی به اغلب کسب‌وکارها کمک‌های شایانی می‌کند. این دستگاه‌ها موجب می‌شوند یک تجربه مفید و کاربری خوبی را در انجام‌دادن تراکنش‌ها ایجاد شود. دستگاه‌های کارت‌خوانی که به صفحه‌نمایش لمسی مجهز هستند هم از لحاظ زیبایی دستگاه و هم از لحاظ کارایی دستگاه پیشرفت زیادی کرده‌اند.

دستگاه کارت‌خوان لمسی

رشد روزافزون تلفن‌های هوشمند که دارای صفحه‌نمایش لمسی هستند، موجب شده افراد هم عادت‌های خود را تغییر دهند و به‌جای استفاده از صفحه‌کلید، با لمس صفحه‌نمایش لمسی برنامه‌های خود را انتخاب کنند.

به‌طورکلی افراد زمانی که با ابزار و وسایل الکترونیکی مواجه می‌شوند، ناخودآگاه انگشت خود را برای لمس صفحه‌نمایش دست به‌پیش می‌برند. با این روش به‌زودی شاهد این خواهیم بود که کارت‌خوان یا پوز سیار لمسی جایگزین کارت‌خوان‌های صفحه کلیددار شوند.

نکاتی که در زمان خرید کارت‌خوان سیار لمسی باید توجه کرد؟

در زمان خرید هر کالا و محصولی باید نکاتی را در مورد محصول در نظر گرفت تا کالایی مناسب را انتخاب کرد. در زمان خرید پوز سیار لمسی هم باید نکاتی را موردتوجه قرارداد که شامل موارد زیر می‌شوند:

  • این دستگاه‌ها هر چقدر سبک باشند جابه‌جایی و حمل‌ونقل آنها ساده‌تر خواهد بود.
  • باید این دستگاه‌ها توانایی استفاده از اینترنت، سیم‌کارت مخصوصا پشتیبانی از اینترنت نسل ۴ را داشته باشد.
  • هرچه میزان ظرفیت باتری پوز سیار لمسی و توانایی نگهداری آن طولانی‌تر باشد، بهتر است.
  • این دستگاه‌ها باید توانایی ارتباط با تمام حساب‌های بانکی را داشته باشند.

مزایای استفاده از کارت‌خوان سیار لمسیمزایای استفاده از کارت‌خوان سیار لمسی

از مزیت‌های این دستگاه‌ها به روز بودن آنها است. استفاده کردن از پوز سیار لمسی در عملیات‌ها تغییرات مثبتی ایجاد کرده و حتی از لحاظ برند هم مشتریان را مطمئن می‌کند که با کسب و کاری روبرو است که فرد با پیشرفت و تکنولوژی پیش می‌رود و به‌روز است. مشتری هم احساس امنیت و آرامش می‌کند. البته برای پوز سیار لمسی مزایای زیادی را می‌توان نام برد.

از جمله کارایی سیستم‌های لمسی که تمام کاربران از آن رضایت دارند و دارای کاربرد ساده‌ای بوده و استفاده‌کردن از صفحه‌نمایش لمسی خیلی راحت و ساده‌تر از دکمه‌های سخت‌افزاری است. سرعت عمل این دستگاه‌های لمسی ۲۰ درصد بیشتر از دستگاه‌های دکمه‌ای است و در فروشگاه‌های شلوغ کمک‌کننده است. انجام تراکنش در این دستگاه‌ها هم بیشتر بوده و موجب جلب مشتری می‌شود و حتی در کسب‌وکار درازمدت هم موثر است و افراد کمتر خسته می‌شوند.

اهمیت خرید دستگاه کارت‌خوان لمسی

در کنار کاربردهای زیادی که دستگاه‌های کارت‌خوان سیار یا همان پوز سیار لمسی دارند باعث راحت شدن فرایندهای کسب‌وکارها هم شده و با وجود صفحه‌نمایش لمسی، زیبایی دستگاه‌ها هم بیشتر می‌شود. حتی انجام تراکنش برای مشتری هم ساده‌تر صورت می‌گیرد.

با خرید این دستگاه می‌توان ساعت کار را تغییر داده و حتی در عملکرد کسب‌وکار هم تحول ایجاد کرد. با خرید این دستگاه‌های لمسی هزینه محصولات و تراکنش خریدها، خرید شارژ، صدور کردن فاکتورهای فروش، دریافت موجودی و در زمان هم صرفه‌جویی می‌شود و حتی می‌توان بر تعداد تراکنش‌ها هم اضافه کرد.

نحوه فروش کارت‌خوان‌های لمسی

باید برای تهیه این دستگاه‌ها بدانید که از چه مکان‌هایی باید پوز سیار لمسی را تهیه کنید. زیرا شرکت‌های مختلفی این دستگاه‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌کنند. ولی اگر شرکتی دارای گارانتی و پشتیبانی نباشد، اصلا معتبر نیست و مطمئنا قیمت مناسبی هم دارد.

در زمان خرید دستگاه‌های کارت‌خوان باید توجه کرد که آکبند بوده و دارای گارانتی نیز باشد. بعد از خرید دستگاه پوز سیار نیاز به اینترنت دارید که باید روی این دستگاه‌ها بارگذاری شوند. باید برنامه‌های خاص آن را دانلود و نصب کرد. می‌توانید آن را در موبایل‌های خود نصب کنید و بارکد و اسکنر هم برای نیاز روی آنها نصب کنید و برای دستگاه کشوی پول نقد هم تنظیم کنید.

کلام آخر

برای تهیه هر نوع دستگاه کارت‌خوان از جمله پوز سیار لمسی می‌توانید به شرکت بزرگ پوز پرداز مراجعه کنید. زیرا این شرکت تمامی دستگاه‌های خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می‌کند.