فروش کارتخوان جیبی سیم کارت خور
29
ژانویه

فروش کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور

کارت‌خوان جیبی

به دلیل اینکه امروزه تمامی افراد با کارت‌خوان‌ها در ارتباط هستند و از کاربردهای آن بهره می‌برند؛ شرکت‌های تولیدکننده این دستگاه‌ها طرح‌های متنوعی برای ساخت این کارت‌خوان‌ها ایجاد کرده‌اند. بعضی از این دستگاه‌ها ثابت و بعضی سیار هستند. کسانی که دارایی مشاغلی هستند که ثابت نبوده و در رفت‌وآمد و جابه‌جایی هستند، نیاز به کارت‌خوان‌هایی دارند که سبک، راحت و قابل‌حمل باشد. البته تمام مزایای کارت‌خوان‌های دیگر را هم داشته باشد. در این طراحی، شرکت‌های تولیدکننده اقدام به ساخت و فروش کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور کردند که یک گزینه بسیار مناسب برای همه نوع مشاغل است و کارایی‌هایی بسیار زیادی هم دارد. در این مقاله به توصیف این نوع کارت‌خوان‌های جیبی می‌پردازیم.

آشنایی با کارت‌خوان‌های جیبی

این دستگاه‌های پوز جیبی دارای اندازه و وزن کمی هستند و توسط اینترنت گوشی‌های همراه با سرورهای مرکزی مرتبط می‌شوند. کاغذی برای رسید چاپ نمی‌کنند و حتی می‌توانند بدون سیم‌کارت هم فعالیت کنند و کار یک کارت‌خوان سیار را به‌خوبی انجام دهند. به این نوع کارت‌خوان pocket pos هم می‌گویند.

آن‌ها تمامی کارت‌های بانکی را هم می‌توانند، پشتیبانی کنند و دارای سیستم‌عامل‌های ios و اندرویدی هستند. این کارت‌خوان‌های جیبی می‌تواند به تبلت و گوشی‌های هوشمند متصل شده  و تراکنش را خیلی ساده و سریع انجام دهند. این کارت‌خوان جیبی می‌تواند، عملیات های بانکی مانند: خرید، پرداخت قبض‌ها، موجودی گرفتن از حساب، شارژ موبایل و صورت‌حساب تراکنش‌ها را هم انجام دهد.

آشنایی با کارت‌خوان‌های جیبی ویژگی‌های دستگاه کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور

این دستگاه‌های کارت‌خوان دارای اندازه کوچک و وزن کمی هستند و می‌توان در هر مکانی با خود همراه داشت و از آن‌ها استفاده کرد. ویژگی‌های این کارت‌خوان‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

آنتن‌دهی کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور

در هر مکانی که گوشی همراه آنتن بدهد، می‌توان از این دستگاه استفاده کرد. بنابراین نیاز نیست نگران مشکل آنتن‌دهی بود.

مقاوم در برابر ضربه

اگر به هر دلیلی این دستگاه به زمین برخورد کند، آسیبی به آن وارد نمی‌شود و در برابر ضربه مقاوم است. چرا که چاپگر حرارتی ندارد که نسبت به ضربه حساس باشد.

رسید کاغذی ندارد

این کارت‌خوان جیبی رسید چاپی ندارد و آن را به‌صورت پیامک به مشتری اعلام می‌کند. این یک ویژگی مهم این کارت‌خوان است، البته جنبه اقتصادی هم دارد.

مصرف باتری کم

این دستگاه به دلیل اینکه چاپگر حرارتی ندارد، مصرف باتری آن نسبت به مدل‌های کاغذی کمتر است و تا هشت یا هفت روز می‌تواند شارژ خود را نگه دارد. البته میزان مصرف باتری به اندازه مصرف دستگاه هم‌بستگی دارد.

امنیت بالای کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور

این نوع کارت‌خوان برای انجام تراکنش از تلفن همراه برنامه‌های مخصوص کارت‌خوان که روی تلفن همراه نصب است، فعالیت می‌کند. اگر دچار سرقت شود، دیگر قابل‌استفاده نبوده که البته امنیت حساب افراد تامین است.

عدم نیاز به جواز کسب

این کارت‌خوان را به نام هر فردی که می‌خواهید، می‌توانید خریداری کنید و نیاز به جواز کسب نیست و حتی مالیات هم به آن تعلق نمی‌گیرد و پولی در حساب شما بلوکه نمی‌ماند. این کارت‌خوان قابل‌خرید و فروش و حتی انتقال به افراد دیگر است.

قیمت مناسب کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور

این دستگاه بعد از هفت روز به شما تحویل داده می‌شود و قیمت آن نسبت به دیگر کارت‌خوان‌هایی که در بازار به‌صورت آکبند هستند، بسیار مناسب‌تر و مقرون‌به‌صرفه است.

طرز استفاده از دستگاه کارت‌خوان جیبی

علاوه بر تمام ویژگی‌هایی که برای این کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور بیان کردیم

حجم بیشتر کارهای فیزیکی مربوط به بانک‌ها را هم می‌تواند، رفع کند. خدمات تلفن همراه به شعبه بانک‌ها متصل است و در این نوع کارت‌خوان‌های یک عدد سیم‌کارت درون دستگاه قرار داده و می‌توانید تراکنش‌های خود را انجام دهید. ابتدا باید دستگاه را از طریق بلوتوث به موبایل خود وصل کنید و مبلغ موردنظر را در نرم‌افزار وارد کرده و کارت را بکشید و بعد از واردکردن رمز توسط مشتری دستگاه دو عدد رسید برای مشتری و فروشنده صادر می‌کند.

کلام پایانی

اگر با تمام توضیحاتی که در مورد کارت‌خوان جیبی داده شد، علاقه‌مند به تهیه این نوع دستگاه هستید، می‌توانید به شرکت بزرگ پوز پرداز مراجعه کرده و کارت‌خوان جیبی سیم‌کارت خور را زمان کوتاه و با شرایط مناسب خریداری کنید. این شرکت تمام دستگاه‌های خود را با شرایط مناسب به دست مشتریان خود می‌رساند.