کارت‌خوان سیار اندرویدی
29
جولای

فروش کارت‌خوان سیار اندرویدی

کاربردهای دستگاه‌های اندرویدی

از نسل جدیدی از دستگاه‌های پوز کارت‌خوان سیار اندرویدی هستند که دارای سیستم‌عامل اندروید بوده و تراکنش‌ها را راحت و سریع را به نمایش می‌گذارند. بیشتر کارت‌خوان‌های اندرویدی دارای صفحه‌نمایش‌های لمسی هستند و به وای‌فای و سیم‌کارت هم‌زمان می‌توانند متصل شوند.

دستگاه کارت‌خوان سیار اندرویدی چیست؟

این دستگاه‌ها پرتابل هستند و به گوشی‌های هوشمند و حتی تبلت‌های اندرویدی هم متصل می‌شوند و می‌توانند کارت‌های مختلف را بخوانند. کارت‌خوان سیار اندرویدی دارای یک پورت usb میکرو با Type_c است و کاربران می‌توانند از هر نوع کارت‌بانکی برای انجام تراکنش در این دستگاه‌ها استفاده کنند.

این دستگاه‌ها در صنایع مختلفی مانند: فروشگاه‌ها، مراکز بهداشتی و دیگر سرویس‌های عمومی قابل‌استفاده هستند. این کارت‌خوان دارای وای‌فای بوده و می‌تواند به شبکه بی‌سیم وای‌فای هم اتصال پیدا کند. خیلی سریع تراکنش‌های مالی را انجام دهد و مناسب مکان‌هایی است که نیاز به اتصال سریع و استفاده مداوم از اینترنت و وای‌فای دارند است.

کاربرد کارت‌خوان سیار اندرویدی

این دستگاه‌های اندرویدی کاربردهای زیادی در بیشتر کسب‌وکارها و محیط‌ها دارا هستند. از جمله کاربردهای این دستگاه کارت‌خوان شامل موارد زیر است که عبارت‌اند از:

خدمات فروشگاه‌ها و رستوران‌ها

این دستگاه‌های اندرویدی برای انجام پرداخت‌های آسان و سریع در صنعت و خدمات غذایی و فروشگاه‌ها بسیار مناسب هستند. همه مشتریان توسط کارت‌های بانکی یا کارت‌های عضویت می‌توانند صورت‌حساب خود را پرداخت کنند.

مراکز پزشکی و بهداشتی

در این مراکز این دستگاه می‌توانند برای پرداخت هزینه‌های پزشکی، نوبت‌دهی‌های آنلاین و مشاوره، آزمایش‌های پزشکی مورداستفاده قرار بگیرند و نیاز به پرداخت‌های نقدی برای تسویه‌حساب نیست.

خدمات پیک و تحویل

در شرکت‌های خدماتی پیک و تحویل این دستگاه برای پرداخت هزینه کالا به‌صورت آنلاین مورداستفاده قرار می‌گیرد. مشتری بدون نیاز به پرداخت‌های نقدی پرداختی آسانی را تجربه می‌کند.

خدمات بانکی با کارت‌خوان سیار اندرویدی

توسط این دستگاه‌های اندرویدی موسسه‌های مالی و بانک از تراکنش‌های امن و سریع برخوردار می‌شوند. کاربران با کارت‌های بانکی تراکنش‌های برداشت وجه و پرداخت قبض و انتقال را انجام می‌دهند.

خدمات ارائه شده توسط رانندگان حرفه‌ای و تاکسی‌ها

راننده‌های حرفه‌ای می‌توانند این دستگاه کارت‌خوان سیار اندرویدی را در داخل خودروهای خود نصب کنند و مسافران توسط کارت‌های بانکی هزینه سفر خود را پرداخت کنند. این دستگاه‌ها به راننده‌ها کمک می‌کند تا پرداخت‌های نقدی را کمتر و پرداخت‌های الکترونیکی ساده‌ای را انجام دهند.

فروش کارتخوان جیبی سیم کارت خورمزایای استفاده از دستگاه کارت‌خوان اندرویدی

این دستگاه‌های اندرویدی مزایای زیادی برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند دارند که به بعضی از آن مزایا اشاره می‌کنیم که شامل موارد زیر می‌شوند:

سرعت و کارایی بالای کارت‌خوان سیار اندرویدی

با استفاده‌کردن از دستگاه کارت‌خوان سیار اندرویدی تراکنش‌ها با کارایی و سرعت بالا انجام می‌شوند و در کمترین زمان ممکن صورت‌گرفته و از ازدحام و شلوغی صف‌ها کمتر می‌کند.

پرتابل و قابل‌جابه‌جایی

دستگاه کارت‌خوان سیار اندرویدی دارای طراحی کوچکی بوده و به‌راحتی قابل‌حمل است؛ یعنی به‌سادگی در کیف یا جیب جا می‌گیرد و در هر مکان و زمانی می‌توان از آن استفاده کرد.

امنیت بالا

این کارت‌خوان‌های اندرویدی دارای استانداردهای امنیتی هستند و اطلاعات کاربران را حفظ می‌کنند. از رمزنگاری اطلاعات هم بهره‌مند هستند و در زمان پردازش و انتقال از اطلاعات حفاظت می‌کنند.

اتصال بی‌سیم وای‌فای

بعضی از این کارت‌خوان‌های اندرویدی توانایی متصل‌شدن به شبکه بی‌سیم وای‌فای را دارند و انتقال اطلاعات به روش آنلاین و سریع را ایجاد می‌کنند. کاربر توسط کارت‌بانکی و کارت عضویت به‌صورت بی‌سیم و بدون نیاز به تماس مستقیم می‌تواند با دستگاه پرداخت خود را انجام دهد.

انعطاف‌پذیری کارت‌خوان سیار اندرویدی

این کارت‌خوان سیار می‌تواند تمامی انواع مختلف کارها مانند کارت‌بانکی، عضویت، شناسایی و دیگر کارت‌های هویتی را خوانده و اطلاعات آن را دریافت کند و موجب خدمات متنوع برای مشتری شود و نیاز او را برآورده کند.

هماهنگی با اپلیکیشن‌ها

بیشتر کارت‌خوان‌های اندرویدی با اپلیکیشن‌های موبایلی قابل هماهنگی هستند و بارکد دستگاه این امکان را می‌دهد تا بتوان اطلاعات پرداختی را به روش خودکار به سیستم‌های مدیریتی خود انتقال داد و پرداخت را سریع‌تر و بدون کار دستی انجام داد.

کلام پایانی

می‌توان گفت کارت‌خوان سیار اندرویدی موجب آسانی، سرعت، امنیت و انعطاف‌پذیری در پرداخت‌ها و تراکنش‌ها شده است و کسب‌وکارها این توانایی را دارا هستند تا تجربه و خدمات بهتری را به مشتری ارائه کنند.