23
فوریه

فروش دستگاه کارتخوان سیار بدون نیاز به بلوکه کردن پول در حساب بانکی

مجموعه پوزپرداز یکی از مراکز عرضه و فروش دستگاه کارتخوان سیار بدون نیاز به بلوکه کردن پول در حساب بانکی در تهران و ایران به شمار می‌آید. مدیران این مجموعه از روز نخست تأسیس، به‌دنبال حمایت از فعالان اقتصادی بوده‌اند و تاکنون بهترین عملکرد را در ارائه خدمات برتر در حوزه دستگاه کارتخوان سیار و ثابت داشته‌اند. 

یکی از مراکز فروش دستگاه کارتخوان سیار بدون نیاز به بلوکه کردن پول در حساب بانکی مجموعه پوزپرداز است.

در حال حاضر، دستگاه کارتخوان یکی از ابزار رایج و کاربردی به‌شمار می‌آید. به‌طوری که امروزه در تمام فروشگاه‌ها و مراکز تجاری و اداری حداقل یک دستگاه کارتخوان از نوع ثابت و سیار وجود دارد. کاربرد بالای این دستگاه باعث شده تا فعالان اقتصادی درخواست دریافت کارتخوان سیار و یا ثابت داشته باشند. به‌همین دلیل، اقدام به مراجعه به بانک‌ها و مراکز مالی متعددی می‌نمایند و درخواست خود مبنی بر دریافت دستگاه کارتخوان را به ثبت می‌رسانند.

فروش دستگاه کارتخوان سیار بدون نیاز به بلوکه کردن پول در حساب بانکی

درخواست‌کنندگان ملزم به ارائه مدارک گوناگونی به مراکز عرضه دستگاه کارتخوان هستند. یکی از آن‌ها سپردن وثیقه مالی و بلوکه کردن مبلغی به عنوان ضمانت‌نامه بانکی می‌باشد. مبلغ این ضمانت‌نامه براساس بانک‌ها و مراکز مالی گوناگون متفاوت است. برخی از فعالان اقتصادی با ضمانت‌نامه بانکی مشکل داشته و از سپردن مبلغ سرباز می‌زنند. این عامل مانعی برای دریافت دستگاه کارتخوان سیار و استفاده از آن به‌شمار می‌آید. در همین راستا، مجموعه پوزپرداز در جهت تسهیل ارائه دستگاه کارتخوان اقدام به ارائه خدمات ویژه‌ای نموده است. یکی از این ویژگی‌ها، حذف بروکراسی اداری و لغو ضمانت‌نامه بانکی می‌باشد.

برای دریافت کارتخوان سیار در کوتاه‌ترین زمان ممکن کافی است با مجموعه پوزپرداز تماس بگیرید.

به عبارت دیگر برای خرید و دریافت دستگاه کارتخوان سیار نیازی به بلوکه کردن پول در حساب بانکی نیست. با ارائه این خدمات، زمینه برای دریافت دستگاه کارتخوان فراهم شده و افراد بدون مانع امکان دریافت دستگاه کارتخوان سیار را دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست خود می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.