کارت‌خوان سیار رجیستر شده
02
اکتبر

فروش کارتخوان سیار رجیستر شده

آشنایی با رجیستری کارت‌خوان سیار

رجیستر کردن در سال 85 در ایران ابتدا در مورد موبایل‌های آیفون و اپل شروع به اجراشدن کرد. به علت‌هایی نامعلوم این کار متوقف شد و بار دیگر در سال 96 به‌صورت جدی شروع به اجرای رجیستری تمام دستگاه‌هایی که دارای سیم‌کارت هستند، کرد. در این طرح از واردشدن و استفاده از گوشی‌های قاچاق به کشور جلوگیری می‌شود و در مورد کارت‌خوان سیار رجیستر شده هم چند سالی است که این طرح در جال اجراشدن است. در سال‌های قبل هیچ محدودیت و مشکلی برای ورود این محصولات به‌صورت قاچاق وجود نداشت.

بیشتر مردم هم به نوع قانونی این دستگاه‌ها اعتنایی نمی‌کردند. این محصولات به‌خاطر تحریم‌ها و افزایش قیمت به‌صورت قاچاق وارد کشور می‌شد و قاچاقچیان این محصولات را با قیمت کمتری وارد می‌کردند و تقاضا کنندگانی هم که دنبال هزینه کمتر بودند سراغ این محصولات می‌رفتند و کیفیت و اصالت محصول برای آن‌ها مهم نبود. زمانی که قاچاق محصولات زیاد شد و عدم بازدهی مناسب و نارضایتی عده‌ای زیاد شد همه خواستار رسیدگی و اجرای قانونی این مسئله شدند و دولت هم طرح رجیستری را به اجرا گذاشت.

طرح رجیستری به چه منظور اجرا می‌شود

این طرح که چندین بار اجرا و متوقف شد و دوباره به‌صورت جدی اجرا شد برای جلوگیری از ورود غیرقانونی و قاچاق دستگاه‌ها و حمایت کردن از محصولاتی که قانونی وارد کشور می‌شود انجام می‌شود. زمانی که این طرح شروع به اجراشدن کرد کاربران فقط می‌توانند محصولاتی را که می‌خواهند وارد کشور کنند را از طریق مبادی قانونی انجام دهند. کاربران هم از این اجناس خریداری کنند و برای خرید هر دستگاه مانند گوشی، تبلت و دستگاه پوز سیار نیاز به رجیستری است.

این کار را با کمک گمرک انجام می‌دهند و قاچاقچیان در قبال فروش این محصولات تعهدی نمی‌دهند و خدمات پس از فروش و گارانتی هم ندارند و حتی ممکن است محصول اصل هم نباشد.

تاثیر طرح رجیستری دستگاه روی بازار

افراد و یا شرکت‌هایی که تبلت و موبایل و حتی لوازم جانبی آن را وارد می‌کنند جزوه دستگاه‌هایی هستند که طرح رجیستری دارند. در ایران زیاد کاربردی نداشته و توسط شرکت‌ها به مشتریان ارائه می‌شود و تغییر قیمت آن‌چنانی هم ندارد. با شروع طرح رجیستری قیمت دستگاه‌هایی که سیم‌کارت استفاده می‌کنند افزایش پیدا می‌کند که گفته شده این افزایش بیشتر از 5 درصد نخواهد بود. این 5 درصد شامل عوارض، خدمات پس از فروش هم می‌شود. زیرا عوارض 1 درصد سود، حقوق گمرکی 2 درصد سود و مالیات بر ارزش‌افزوده هم 9 درصد است. امروزه بیشتر از 90 درصد تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند و ابزار، وسایل و موبایل واره ها به‌صورت قاچاق وارد کشور می‌شود.

مراکز فروش کارت‌خوان سیار رجیستر شده

مراکز فروش کارت‌خوان سیار رجیستر شده

هر فردی به دنبال تهیه یک دستگاه پوز سیار مناسب برای کسب‌وکار خویش است که باید نکات مهمی را در زمینه خرید توجه کند. یکی از موارد مهم که در مورد دستگاه کارت‌خوان سیار مدنظر است رجیستر شدن است. افراد می‌توانند با مراجعه به مراکز معتبر فروش دستگاه‌های پوز با کمک افراد باتجربه در انتخاب بهترین گزینه با بودجه مور نظر خود اقدام کنند.

مجموعه یا شرکت‌های پوز پرداز یکی از این مراکز معتبر است که سعی کرده است بهترین محصولات خود را در صحت کامل به مشتریان خود ارائه دهد. به طرح یا بخش رجیستری دستگاه‌ها هم توجه خاصی داشته است. تمامی محصولات خود را از طریق قانونی تهیه کرده و به فروش می‌رساند. شما می‌توانید برای تهیه یک کارت‌خوان سیار رجیستر شده به شرکت پوز پرداز مراجعه کنید.

مزیت رجیستری برای خریدار

طرح اجرایی رجیستر که در حال انجام است برای خریداران این دستگاه‌ها مزیت‌هایی هم دارد. اولین مزیت اینکه واردکردن این دستگاه‌های ارتباطی فقط با گارانتی‌های معتبر و خدمات پس از فروش انجام می‌گیرد. اگر مشکلی پیش بیاید خریدار این مشکل را از طریق قانون پیگیری می‌کند.

دومین مزیت این طرح برای افرادی است که مصرف‌کننده هستند این است که هر کالایی را که وارد شده باید تست SAR را انجام دهد تا بدانند که تشعشعات گوشی اندازه مجاز است یا خیر؟ با این دستگاه از دستگاه‌های ورودی نمونه‌گیری می‌شود. سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی آن را تحت‌نظر می‌گیرد.

سخن آخر

اگر مایل به خرید کارت‌خوان سیار رجیستر شده هستید که رجیستر شده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد باید به شرکت پوز پرداز مراجعه کنید و این دستگاه‌ها را هم به‌صورت نقدی وهم اقساطی می‌توانید خریداری کنید.