فروش کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت
23
جولای

فروش کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت

کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت

کارت‌خوان‌های سیار آنفو محصولی از کمپانی آنفو است و در کشور چین تولید می‌شود. این دستگاه به‌صورت انحصاری در ایران شروع به تولید می‌شود. این دستگاه مجهز به سیستم وای‌فای و پشتیبانی از دو سیم‌کارت است و در هر شرایطی حتی اگر کمترین آنتن هم وجود داشته باشد، تراکنش مالی شما را گزارش می‌کند. این یک دستگاه مجهز است که حتی می‌تواند کارت‌های غیر لمسی را نیز پوشش دهد. کارت‌خوان af70 می‌تواند تراکنش کیف پول شما را هم ثبت کرده و مدیریت کند.

کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت

مدل‌های زیادی از کارت‌خوان‌های سیار به بازار آمده است که هرکدام قابلیت مخصوصی دارد. این مدل دستگاه به وزن 400 گرم تولید می‌شود که نوع نمایشگر اصلی آن رنگی و نوع پرینتر آن حرارتی است. دارای صفحه‌کلید و اسکنر بارکد هم است که در حال حاضر نرم‌افزار بارکدخوان آن در حال اجرا است. این دستگاه کارت‌خوان با مدل‌هایی از خانواده خود شباهت دارد و فقط تنها نقصی که به آن وارد است استفاده از سیم‌کارت G2  است.

مدل‌های مشابه این کارت‌خوان در بازار کمتر یافت می شود و همگی دارای ظاهری شیک و ساده هستند. مانند دیگر کارت‌خوان‌های سیار، قابلیت اتصال به‌حساب بانکی فرد را دارند. این دستگاه دارای باطری شارژی است که به مدت 8 ساعت دستگاه را شارژ نگاه می‌دارد. دارای آخرین استاندارد جهانی pc15 است و مورد تأیید نهاد نظارتی نظام‌های پرداخت بانک مرکزی و شرکت شاپرک است. فروش کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت در شرکت‌های تولیدکننده، آماده خدمات‌رسانی به افرادی است که نیاز به یک دستگاه جدید و عالی دارند.

طرز استفاده و تنظیم و راه‌اندازی کارت‌خوان

شیوه راه‌اندازی و تنظیم کارت‌خوان‌های سیار  را باید بعد از اینکه با مشاوره و طبق کسب و کار خود، اقدام به خرید این دستگاه کردید، فرا بگیرید. برای شروع استفاده از این دستگاه شما آن را به یک سیم تلفن متصل کنید. این کارت‌خوان نیاز به اینترنت دارد. البته اگر سیم تلفن نبود می‌توانید از وای‌فای هم استفاده کنید.

طرز استفاده و تنظیم و راه‌اندازی کارت‌خوان

احیانا اگر هر دوی این موارد را نداشتید می‌توانید داخل دستگاه کارت‌خوان سیم‌کارت گذاشته و شروع به استفاده کنید. پس از اینکه مشتری خرید خود را انجام داد و قیمت محاسبه شد و مبلغ را وارد دستگاه کردید، مشتری رمز کارت خود را وارد می‌کند. دستگاه شما با بانک صادره کارت، اتصال برقرار می‌کند و تراکنش با موفقیت انجام می‌شود که در آخر با صدای بوق کوچکی رسید خرید را تحویل می‌دهد. شرکت‌های تولیدکننده، اقدام به فروش کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت در بازار نموده‌اند تا نیاز جامعه به این دستگاه مفید را حل کنند.

در پایان روز کاری با کارت‌خوان چکار کنیم؟

بعد از یک روز کامل استفاده از دستگاه کارت‌خوان، می‌خواهیم بدانیم چطور گزارش کار بگیریم. کارکردن با دستگاه کارت‌خوان آسان است و بیشتر مشکلات شمردن پول‌های دخل را ندارد. شما  از طریق دستگاهی که در اختیار دارید روش پرداخت را تقسیم کنید. از جمله پول نقد، کارت و چک حتی کارت هدیه برای این کار باید از دستگاه کارت‌خوان، موبایل یا کامپیوتر استفاده کنید.اگر پول نقد هم اگر از مشتری گرفته‌اید، باید آن را هم محاسبه کنید تا از درستی کار خود اطمینان حاصل کنید.

چطور از هک شدن کارت‌خوان جلوگیری کنیم!

همان‌طور که می‌دانید کلاهبرداری از روش‌های زیادی امکان‌پذیر شده است. فرقی نمی‌کند از سیستم بانکی باشد یا غیربانکی. اگر می‌خواهید که دستگاه شما را هک نکنند و مورد سواستفاده قرار نگیرید، باید نکاتی را در نظر بگیرید. شرکت‌های تولید کارت‌خوان برای هر بخش از سیستم کارت‌خوان شما رمزهایی گوناگون تعریف کرده است. مثلا لایه امنیتی صندوق‌دار از یک حرف چهاررقمی تشکیل شده است که مقدار ثابت آن داخل نرم‌افزار پایه فروش تعریف شده است.

این رمزها به همراه راهنمای استفاده از آن توسط پشتیبان به پذیرنده و صندوق‌دار تحویل داده می‌شود. اگر رمز ورود سه مرتبه اشتباه وارد شود برای امنیت بیشتر رمز از کار افتاده و توسط پذیرنده یا پشتیبان باید تایید شود. شرکت یوز پرداز با فروش کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت، مجهزترین دستگاه را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می‌دهد.

خرید کارت‌خوان af70 با بهترین قیمت

گروه مهندسی یوز پرداز با همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دستگاه‌های کارت‌خوان سیار را  بدون ضامن به تقاضاکننده واگذار می‌کند. دارای خدمات پس از فروش منحصربه‌فرد است و همه دستگاه‌ها دارای گارانتی هستند.