كارتخوان سيار در تجريش
05
ژانویه

كارتخوان سيار در تجريش

در اين مقاله قصد داريم در خصوص كارتخوان سيار و مزيت های نسبی آن مطالبی را بيان كنيم؛ هرچند نيازی به توضيح اين مورد نيست كه امروزه با توجه به تغييرات در نظام پرداخت كارتخوان ها نقش بسيار كليدی و مهمی را در نظام اقتصادی بازی می كنند و از جمله ملزومات هر نوع كسب و كاری به شمار می روند؛ در واقع همه كسب و كارها از كوچك تا بزرگ نياز مبرمی به كارتخوان دارند و طبق قوانين ملزم به استفاده از آن هستند.

به نوعی بايد گفت كارتخوان ها نقش كاتاليزور را در نظام پرداخت دارند و با استفاده از اين دستگاه ها، نقل وانتقال پول در كم ترين زمان ممكن صورت می گيرد. از طرف ديگر جابجايی پول به صورت دستی و يا نقدی به شدت كاهش يافته كه اين امر مزايای خاص خود را دارد؛ در واقع تبادل دستی پول امنيت بسيار پايينی دارد، علاوه براين تبادل نقدی منجر به افزايش تقاضای اسكناس می شود كه چاپ اسكناس خود هزينه ها و شرايط خاص خود را دارد به ويژه اينكه چاپ اسكناس نياز به كاغذ دارد و طبيعتا برای تامين كاغذ ناچار به قطع درختان هستيم كه اين امر آسيب زيادی به محيط زيست وارد می كن؛ همچنين بايد گفت كه جابجايی دستی پول به لحاظ بهداشتی هم اشكالاتی به همراه دارد به ويژه اينكه در شرايط كنونی با اپيدمی كرونا مواجه هستيم و لزوم رعايت موارد بهداشتی وجود دارد.

اگر بخواهيم كمی مفصل تر در خصوص ضريب امنيت دستگاه های پوز صحبت كنيم بايد گفت، كارتخوان ها از جهات مختلفی منجر به افزايش ضريب امنيت هستند؛ اول اينكه با وجود اين دستگاه ها نيازی به حمل مقدار زياد پول وجود ندارد كه اين امر تهديداتی نظير سرقت را كاهش می دهد. از طرفی احتمال گم شدن پول ديگر وجود ندارد ،علاوه بر اين همه تبادلات مالی با نهايت شفافيت صورت می گيرد و برای همه تبادلات رسيد چاپ می شود.

نمونه اي از كارتخوان سيار
نمونه اي از كارتخوان سيار

به اين نكته نيز بايد اشاره كرد كه كارتخوان ها خدمات بسيار متنوعی ارائه می دهند به طوری كه شما قادر هستيد با استفاده از دستگاه های پوز به خريد شارژ، پرداخت قبوض،‌ دريافت موجودی و… در سريع ترين زمان ممكن بپردازيد. نكته بسيار مهم ديگر رايگان و يا هزينه بسيار اندك ارائه خدمات است.

همواره در طول تاريخ حمل و نگهداری حجم بالای پول يكی از دغدغه های اصلی بشر بوده است و منجر به اتفاقات گوناگون و در اكثر موارد تلخ شده است. با ظهور كارتخوان ها اين مشكل تا حد بسيار زيادی مرتفع شده است و ديگر نگرانی برای حمل مقدار زياد پول وجود ندارد. شما به راحتی قادر هستيد رقم های بسيار زيادی را همراه خود حمل كنيد و به راحتی هر چه تمام تر عمليات پرداخت و انتقال پول را انجام دهيد.

مبحث بسيار مهم ديگری كه در مورد كارتخوان ها مطرح است، سادگی استفاده از آن است به طوری كه افراد با حداقل سواد قادر هستند از آن استفاده كنند. به همين جهت ديگر نگرانی بابت نحوه استفاده از اين دستگاه وجود ندارد و هر فردی با هر شرايطی امكان استفاده از اين دستگاه را دارد.

كارتخوان ها انواع بسيار متنوعی دارند كه در مقالات قبلی مفصل در خصوص آن بحث كريدم و مطالب را ارائه داديم لذا صرفا به ارائه مباحثی محدود در خصوص كارتخوان سيار اكتفا می كنيم. كارتخوان های سيار مناسب برای‌ كسب و كارهايی است كه مبادلات مالی خود را در يك محيط ثابت و مشخص انجام نمی دهند. در واقع اين مدل از كارتخوان ها، امكان پرداخت در محيط های مختلف را برای افراد فراهم كرده. از طرفی وزن بسيار پايينی دارند و به راحتی قابل حمل هستند.

كارتخوان سيار در تجريش

 شركت پوز پزداز واقع در تجريش از جمله شركت های بسيار معتبر در زمينه فروش انواع كارتخوان است كه به صورت تخصصی و با ارائه خدمات مختلف به مشتريان از جمله مشاوره قبل از خريد اقدام به فروش اين محصول بسيار مهم و كاربردی می كند. اين شركت از تجربه بالايی برخوردار است و سالهای متمادی است كه در اين عرصه فعال است.