لیست قیمت دستگاه کارت‌خوان سیار
29
مه

لیست قیمت دستگاه کارت‌خوان سیار

قیمت انواع کارت‌خوان سیار

دستگاه‌های کارت‌خوان سیار یا همان پوزهای سیار موجب شدند که همه افراد با استفاده از کارت‌های بانکی به‌راحتی بتوانند وجه پرداختی خود را و خدمات موردنیاز را از طریق این دستگاه‌ها پرداخت کنند. با وجود این کارت‌های بانکی و دستگاه‌های کارت‌خوان سیار در هر مرکز خرید و فروشگاهی دیگر نیاز به‌همراه‌داشتن پول نقد نیست. باتوجه‌به نیاز روزافزون به دستگاه‌های پوز هر روز مدل‌های جدید با امکانات جدیدتر وارد بازار می‌شود که لیست قیمت دستگاه کارت‌خوان سیار را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

قیمت کارت‌خوان سیار

بعد از بررسی و انتخاب بهترین نوع دستگاه سیار و با مشاوره گرفتن از کارشناسان فروش، برای تهیه نمونه‌های جدیدی از کارت‌خوان‌های سیار یا ثابت مهم‌ترین چیزی که می‌تواند در خرید آن‌ها مهم باشد، قیمت و هزینه‌هایی است که برای آن پرداخت می‌شود. تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان ثابت و سیار بدون استثنا به طریق دست‌دوم یا استوک وارد بازار می‌شوند و باید در خرید و انتخاب این دستگاه‌ها دقت و توجه لازم را داشته باشید.

البته نیاز به حساسیت شدید نیست؛ ولی دستگاه قدیمی و جدید را نمی‌توان با هم مقایسه کرد. پس در خرید کارت‌خوان سیار ثابت و سیار ارزان‌بودن آن اهمیتی نداشته و به افراد پیشنهاد می‌شود که توجه کنند که این کارت‌خوان‌ها از مدل‌های جدید است یا قدیم، زیرا لیست قیمت دستگاه کارت‌خوان سیار قدیمی با جدید تفاوت‌های زیادی دارد.

خرید دستگاه کارت‌خوان سیار

طبق گزارش‌ها معمولا قیمت کارت‌خوان‌های ثابت و سیار طبق مدل و نوعی که دارند، متفاوت هستند و بین یک و نیم‌میلیون تا ۷ میلیون قیمت‌گذاری شده‌اند. لیست قیمت انواع کارت‌خوان‌ها طبق استوک یا آکبند بودن، ثابت و سیار بودن و ویژگی‌هایی که دارند، متغیر است. به طور مثال باید گفت دستگاه‌های کارت‌خوان اندرویدی از بهترین نمونه‌های دستگاه‌های پوز در بازار هستند و از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند کارت‌خوان‌های دیگر معمولا از کمترین قیمت‌ها برخوردارند.

فروش شرکتی پوز سیاراگر فردی به دنبال خرید یکی از دستگاه‌های پوز باشد، می‌تواند لیست قیمت دستگاه کارت‌خوان سیار را از سایت شرکت‌های معتبر فروش کارت‌خوان دریافت کند و یا از مشاورین و کارشناسان مجموعه شرکت‌ها راهنمایی دریافت کند. خدمات کارت‌خوان شرکت پوز پرداز که دستگاه‌های ثابت و سیار خود را گارانتی و با پشتیبانی ارائه می‌کنند و می‌توان از طریق تماس با کارشناسان فروش از قیمت دستگاه‌های پوز مطلع شد و بعد اقدام به خرید کرد.

قیمت‌های جدید دستگاه کارت‌خوان

قبل از هر کاری که برای خرید و تهیه دستگاه‌های پوز می‌خواهید، انجام دهید، باید بدانید که قیمت این دستگاه‌های پوز بستگی به توانایی‌ها و ویژگی‌هایی است که دارا هستند. به زبان ساده می‌توان گفت قیمت این دستگاه‌ها وابسته به آپشن‌ها و قابلیت‌هایی است که دارند. می‌توانید با فروشگاه‌ها یا شرکت آنلاین فروش پوز تماس بگیرید و با مشاوره با کارشناسان مجموعه برای ثبت‌نام یکی از این دستگاه‌ها اقدام کنید.

البته قبل از خرید باید بدانید که به چه دلیل نیاز به دستگاه کارت‌خوان سیار دارید و سعی کنید با این دستگاه‌ها آشنایی پیدا کرده و بدانید که مهم‌ترین ویژگی و قابلیتی که این دستگاه برای شما دارد، چیست. در مورد بدترین و بهترین دستگاه موجود در بازار تحقیق کرده و بعد اقدام به خریداری کنید. می‌توانید با تماس و یا مراجعه به وب‌سایت این شرکت‌های معتبر با لیست قیمت دستگاه کارت‌خوان سیار و ثابت مطلع شوید.

قیمت بهترین نوع دستگاه کارت‌خوان سیار

همان‌طور که توضیح داده شد کارت‌خوان‌های اندرویدی دارای قابلیت‌ها و مزایای زیادی مانند متصل‌شدن به وای‌فای و سیم‌کارت به‌صورت هم‌زمان، پشتیبانی‌کردن از بیشتر بانک‌ها، لمسی بودن، امکان نصب نرم‌افزارهای متعدد حسابداری و… از جمله بهترین دستگاه‌های کارت‌خوان در بازار محسوب می‌شوند و دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر دستگاه‌های پوز دارند.

کارت‌خوان‌های اندرویدی معمولا به‌صورت آکبند بوده و یکی از دلایل بالابودن قیمت این دستگاه‌ها می‌تواند باشد. از نمونه مهم‌ترین کارت‌خوان‌های سیار می‌توان به مدل i9100 اشاره کرد که از جمله محبوب‌ترین کارت‌خوان‌های سیار محسوب می‌شوند. قیمت کارت‌خوان سیار بین دو میلیون تا سه میلیون است و قیمت دستگاه‌های پوز اندرویدی معمولا بالاتر از قیمت ۶ میلیون است.

کلام پایانی

شرکت بزرگ پوز پرداز دارای انواع مدل‌های دستگاه‌های کارت‌خوان سیار  و ثابت است و می‌توانید برای اطلاع از لیست قیمت دستگاه کارت‌خوان سیار به وب‌سایت مجموعه پوز پرداز مراجعه کنید و از شرایط و نحوه فروش و ارائه کارت‌خوان‌های این شرکت مطلع شوید.